+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Francie, jak ji neznáte

Objevte rozmanitou zemi, která se hrdě pyšní svou vyhlášenou kuchyní, nejlepšími světovými víny,

vyzrálým koňakem, slunnými plážemi i zasněženými vrcholky velehor.

 

Paříž

Cena od 11 201 Kč
Lesk královského sídla, impozantní stavby podél řeky Seiny, honosné bulváry a malebná zákoutí. Paříž není jen městem, ale pulsujícím centrem umění, módy a luxusu, kde vše pojí jediné – láska.

 

Provence

Cena od 19 901 Kč
Zavřete oči a nasajte vůni kvetoucí levandule. Právě jste se ocitli v pohádce. Levandulová pole, zelené olivové háje, skalní městečka, vůně bylinek a vyhlášená kuchyně.

 

Normandie

Cena od 19 801 Kč
Malebný kout Francie lemovaný bílými útesy a písečnými plážemi je ideálním místem odpočinku. Lázeňská letoviska a přístavy na pobřeží, pronikavá vůně sýrů a pohnutá historie se Vám navždy zapíše do paměti.

 

Alsasko

Cena od 17 501 Kč
Hrázděná architektura měst, mohutné hrady a vřelí lidé tvoří jedinečnou tvář Alsaska. Navštivte s námi vinné sklípky podél Alsaské vinné stezky a ochutnejte fantastickou kuchyni na pomezí Francie a Německa.

 

Azurové pobřeží

Cena od 14 201 Kč
Sluncem zalité pláže, přístavy plné jachet, luxusní hotely, jedinečný mořský svět Marineland a slavná jména stříbrného plátna. Objevte úžasnou atmosféru ráje s názvem Azurové pobřeží.

 

Bretaň

Cena od 23 901 Kč
Dávné legendy, tajuplné menhiry, světla majáků a divoký příboj. Drsný kraj, který Vás uchvátí nevídanou krásou a vlídností zdejších obyvatel. Objevte nejzápadnější mys Francie - Bretaň.

 

Bordeaux a Cognac

Cena od 19 901 Kč
Poznejte nejznámější vinařství světa, ochutnejte vína z oblasti Médoc a Saint-Émilion, zažijte skvělou gastronomii a vyrazte za čerstvými ústřicemi až k Atlantskému oceánu.

 

Burgundsko

Cena od 18 401 Kč
Rozlehlé lány vinic, malebné vesničky a impozantní stavby. Místo, kde se snoubí bohatá historie s prvotřídní gastronomií a lahodným vínem. Poznejte umění života v Burgundsku.

 

Jihozápadní Francie

Cena od 20 901 Kč
Vydejte se pod Pyreneje, za katarskými hrady, ke kanálu du Midi a navštivte slavnou pevnost Carcassonne. Region Languedoc-Roussillon má opravdu co nabídnout.