+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Francie, jak ji neznáte

Objevte nejnavštěvovanější zemi světa, která se hrdě pyšní svou vyhlášenou kuchyní, nejlepšími světovými víny, vyzrálým koňakem,

slunnými plážemi i zasněženými vrcholky velehor. S našimi průvodci poznáte Paříž, centrum umění a módy, luxusní letoviska na Azurovém pobřeží, divoké normandské útesy i levandulí vonící pole v Provence.

 

Zažijte Francii autenticky!

 

Paříž

Cena od 10 401 Kč
Lesk královského sídla, impozantní stavby podél řeky Seiny, honosné bulváry a malebná zákoutí. Paříž není jen městem, ale pulsujícím centrem umění, módy a luxusu, kde vše pojí jediné – láska.

 

Provence

Cena od 19 901 Kč
Zavřete oči a nasajte vůni kvetoucí levandule. Právě jste se ocitli v pohádce. Levandulová pole, zelené olivové háje, skalní městečka plná kultury, vůně bylinek a prvotřídní kuchyně.

 

Normandie

Cena od 15 500 Kč
Malebný kout Francie lemovaný bílými útesy a písečnými plážemi je ideálním místem odpočinku. Lázeňská letoviska a přístavy na pobřeží, pronikavá vůně sýrů se Vám navždy zapíšou do paměti.

 

Alsasko

Cena od 17 501 Kč
Hrázděná architektura měst, mohutné hrady a vřelí lidé tvoří jedinečnou tvář Alsaska. Navštivte s námi vinné sklípky podél Alsaské vinné stezky a ochutnejte fantastickou kuchyni na pomezí Francie a Německa.

 

Azurové pobřeží

Cena od 14 201 Kč
Sluncem zalité pláže, přístavy plné jachet, luxusní hotely, jedinečný mořský svět Marineland a slavná jména stříbrného plátna. Objevte úžasnou atmosféru ráje s názvem Azurové pobřeží.

 

Bretaň

Cena od 15 500 Kč
Dávné legendy, tajuplné menhiry, světla majáků a divoký příboj. Drsný kraj, který Vás uchvátí nevídanou krásou a vlídností zdejších obyvatel. Objevte nejzápadnější mys Francie - Bretaň.

 

Bordeaux a Cognac

Cena od 19 901 Kč
Poznejte nejznámější vinařství světa, ochutnejte vína z oblasti Médoc a Saint-Émilion, zažijte skvělou gastronomii a vyrazte za čerstvými ústřicemi až k Atlantskému oceánu.

 

Burgundsko

Cena od 17 501 Kč
Nádherné přírodní scenérie, malebné vesničky a impozantní stavby. Místo, kde se snoubí bohatá historie s prvotřídní gastronomií a lahodným vínem. Poznejte umění života v Burgundsku.

 

Jihozápadní Francie

Cena od 19 601 Kč
Přímořská střediska, koupání v moři, katarské hrady a slavná pevnost Carcassonne vytváří z regionu Languedoc ideální místo pro letní dovolenou spojenou s poznáváním.