Jak hodnotíte zájezdy s námi?

Impresionistická Paříž + Monetovy zahrady, červen 2024

Průvodce: Cestomilka Lenka

Dobrý den, k zájezdu mohu říct pouze to, že byl úžasný, splnil mé očekávání, byl ukázkově naplánovaný a zorganizovaný, paní průvodkyně skvělá!!!
Děkuji za zážitek 😊

Dagmar Rašíková

Ostrava

Impresionistická Paříž + Monetovy zahrady, červen 2024

Průvodce: Cestomilka Lenka

Velmi děkuji CK Cestomilové za krásný zájezd s názvem -Impresionistická Paříž a Giverny . Měl bohatý program,, výbornou organizaci, skvělou paní průvodkyni Lenku, která se nám věnovala. Měli jsme velmi dobré ubytování u metra, odkud se nám dobře cestovalo po Paříži. Vstupné do muzeí bylo rezervováno. Nikde jsme nečekali, vše plynule na sebe navazovalo. Jedinečným a neopakovatelným zážitkem bylo Giverny, Monetovy zahrady a muzeum A. Rodina. A mnoho dalších!
Jsem ráda, že jsem jsem poznala CK Cestomilové a těším se na další cestování s Vámi.

Milena Mlejnková

Ústí nad Orlicí

Bretaň

Za tajemstvím Bretaně, červen 2024

Průvodce: Cestomilka Věrka

Moc vzpomínáme, bylo to úžasné a ještě jednou moc děkujeme za celoživotní zážitek!
Ten byl takový ale nejen Bretaní, ale hlavně účastníky zájezdu – a především průvodkyní a její kolegyní…:-)
Na viděnou kdekoliv zase někdy se těší:-)

Evžen a Danka Točíkovi

Brno

Londýn, Oxford, Windsor

Londýn, Oxford + hrad Windsor, červen 2024

Průvodce: Cestomilka Jana Zavřelová

Zúčastnili jsme se 5denního leteckého zájezdu do Londýna, s návštěvou Oxfordu a Windsoru. Ještě před odletem jsme si mohli domluvit a zarezervovat návštěvu vybraných míst a památek. Celou dobu nás doprovázela zkušená průvodkyně, která se nám snažila ukázat co nejvíce zajímavostí a zároveň zajistit pobyt bez komplikací. I počasí bylo ideální k poznávání krás Londýna, proslulý déšť se někde schoval. Celkově jsme byli sice unaveni, ale spokojeni.

Sýkorovi

Strakonice

Normandie vylodění

Po stopách vylodění do Normandie, květen 2024

Průvodce: Cestomil Josef

Rád bych Vám poděkoval za velmi vydařený zájezd Po stopách vylodění do Normandie. Výlety byly velmi dobře zorganizované, předčily mé očekávání. Program byl zorganizovaný do nejmenších detailů. Průvodce Josef Nejdl byl velmi vstřícný a obdivuji jeho znalosti historie a památek. Vždy nám vše vysvětlil do detailů. Kdykoli bylo potřeba, pomohl radou, překladem. Pan Patrik Strnad výborný řidič nás vždy dovezl na předem určené místo bez problému a včas.

Sešla se nás dobrá parta, která nepostrádala humor a vtip. S Vaší cestovní kanceláří jsem byl maximálně spokojen, rád využiju Vaše služby v budoucnosti. Rád Vás doporučím svým přátelům.

Stanislav Hadač

Dobrovíz

Normandie vylodění 2024

Po stopách vylodění do Normandie, květen 2024

Průvodce: Cestomil Josef

Celá akce byla velmi dobře připravená. Odlet a přílet do Paříže, zabezpečení minibusů na dopravu klientů a transfer do města Caen proběhl naprosto bez problémů. Prohlídky historických míst a návštěvy muzeí byly průvodci zvoleny tak, abychom viděli to nejlepší z navštívených míst. Jejich komentář a podané informace byly velmi fundované. Bez problémů bylo také ubytování. Pokud se rozhodnu pro další poznávací zájezd, určitě zvolím vaší cestovní kancelář Cestomilové.

Stanislav Veselý

Dobrovíz

Paříž 2024

To nejkrásnější z Paříže a Versailles (z Prahy), květen 2024

Průvodce: Cestomilka Jitka

Zájezd byl velice dobře připraven a organizován. Program byl vyčerpávající a opravdu jsme viděli v krátkém časovém limitu maximum. Průvodkyně Jitka byla nesmírně vstřícná a obětavá. Vycházela vstříc každému a vše uzpůsobila tak, že všichni byli spokojení. Jitka má velké znalosti a je vidět, že jí tato práce nesmírně baví a postarala se o to ukázat nám opravdu co nejvíce vůbec šlo, neúnavně, mnohdy i do pozdních hodin. Mně osobně zajímá historie a tak jsem paní Jitku nenechával moc odpočinout a zahrnoval ji stálým přísunem dotazů, na které uměla vždy odpovědět. Plusem celého zájezdu bylo skvělé počasí a i parta účastníků, která se sešla. Parta tolerantních lidí, kteří společně strávili 4 dny bez nejmenšího problému. Děkujeme za krásný zážitek a  silnou stopu, kterou v nás absolvování Paříže s CK Cestomilové zanechalo.

Miloš Cenek

Poděbrady

Londýn 2024

Do Londýna za Harry Potterem, květen 2024

Průvodce: Cestomil David

Poznávací zájezd „Do Londýna za Harry Potterem“ byl naprosto úžasný! Program zájezdu byl splněn nad očekávání, průvodce David byl naprosto skvělý i co se týká organizace. Myslím, že celá naše skupina si to náramně užila. Vyšlo nám teda i pěkné počasí a musím pochválit i výběr ubytování. Určitě jsem s touto cestovní kanceláří nejela naposled.:-)

Kateřina Loubková

Dolní Kounice

Madeira

To nejkrásnější z Madeiry, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Kateřina

Zájezd s CK Cestomilové na Madeiru byl skvělý a báječný a moc jsme si ho užili. Za 8 dní jsme poznali to nejpěknější z Madeiry a to také díky skvělé průvodkyni Kateřině. Super byla i doprava po Madeiře v malém minibusu. Kateřina nám ukázala i běžný život místních lidí a všechna krásná zákoutí ostrova, včetně malých obchůdků a místních restaurací. Kolektiv se stmelil při ochutnávce nápoje ponča ;o). Krásná příroda Madeiry nás okouzlovala na každém místě. Od banánových plantáží až po botanickou zahradu ve Funchalu. To co roste u nás v květináči, tak tam to byly 10 metrové stromy – například fíkus. Výlet do hor a procházka po levádách také neměla chybu a co tak jízda na saních z kopce… Zkrátka jet na Madeiru se s Cestomily a Katkou se opravdu vyplatí.

Za naši skupinku Ruda Weissbrod

Ostrava

Normandie

Po stopách vylodění do Normandie, květen 2024

Průvodce: Cestomil Josef

Krásný, intenzivní zájezd pod vedením Pepy, a v roli řidiče i Patrika. Oceňujeme vedení zájezdu – vše fungovalo na jedničku. Krátce řečeno – poutavé, vtipné, nabité informacemi. Děkujeme za zážitky, bylo to 5 dní naplněných programem, který nám (a myslím, že i celé skupince) vyhovoval – historie, poznávání, gastronomie – vše v příjemném tempu, přesuny na zajímavá místa, atd. Pro nás jako klienty naprosto bez starostí.

Helena & Mirek

Praha

Vatikán

To nejkrásnější z Říma a Vatikánu, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Ivanka

Krásná, bohužel krátká dovolená. Malá skupina, skvělá průvodkyně paní Ivanka. Oceňuji její organizační schopnosti, péči o klienty, znalost prostředí a obdivuhodné znalosti. Výklad byl velmi zajímavý a obohacený o množství méně známých informací. Chtěla bych ocenit i příkladnou komunikaci CK. S CK Cestomilové jsem absolvovala zájezd poprvé a věřím, že to nebylo naposled.

Anna Sekáčová

Praha

ALKMAAR, THE NETHERLANDS - SEPTEMBER 7: Carriers walking with many cheeses in the famous Dutch cheese market, September 7, 2012 in Alkmaar, The Netherlands. The event happens in the Waagplein square.

Amsterdam + větrné mlýny + Severní moře, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Hanka

Děkujeme, zájezd byl perfektně připravený. Vše se nám moc líbilo i počasí se vydařilo. Průvodkyně Hana, velice milá a vstřícná.

Peterková Marcela

Praha

Normandie

Po stopách vylodění do Normandie, květen 2024

Průvodce: Cestomil Josef

Moji milí Cestomilové,
dovolím si toto přátelské oslovení, protože po našem zájezdu mám pocit, že jsem součástí této skvělé party lidí, co cestování milují a dělají ho krásným i pro své klienty. Náš zájezd jsme si opravdu užili díky péči našeho průvodce pana Pepy a řidiče pana Patrika. Jejich ochota nám pomoci ve všech situacích byla na velkou jedničku! Obdivuhodné znalosti pana Pepy a jejich uvádění v souvislostech nás neskutečně bavilo. Vždy měl odpovědi na všechny naše otázky.

Helena a Jan Kubáskovi

Praha

Amsterdam

Amsterdam + květinová zahrada Keukenhof + trh v Alkmaaru, duben 2024

Průvodce: Cestomilka Hanka

Velice děkujeme za super zážitek. Amsterdam nám učaroval a s ním i nezapomenutelná průvodkyně paní Hanka, která, díky tomu že zde již řadu let žije, zná všechny odpovědi na vaše otázky. A mnohem více. Užili jsme si parádní poznávací zájezd včetně návštěvy zahrady Evropy Keukenhof, která byla v dubnu zrovna v největším rozkvětu.

Petr Suchý

Frýdlant nad Ostr.

The most famous canals and embankments of Amsterdam city during sunset. General view of the cityscape and traditional Netherlands architecture.

Amsterdam + větrné mlýny + Severní moře, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Hanka

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat vaší CK za zorganizování a provedení tohoto poznávacího zájezdu. Všechno bylo perfektní. Od komunikace s CK, přes organizaci dopravy, ubytování a vlastního pobytu. Velice příjemné bylo i to, že ve skupině bylo 6 lidí, kteří si „sedli“. Program zájezdu byl plně využit, byly to intenzivní 4 dny plné poznání, zajímavostí a informací. Velké poděkování patří naší skvělé průvodkyni p. Hance za přístup ke všem účastníkům, operativní organizaci programu jednotlivých dnů, znalosti a spoustu informacím v rámci programu i mimo něj. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit někdy příště na další zájezd s vaší CK. Vaší CK můžeme a budeme všem doporučovat.

Milan a Lenka Zobalovi

Písek

Paříž 55+

To nejkrásnější z Paříže pro 55+, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Andrea

Dobrý den, pomalu nabíráme síly po návratu. Zážitků bylo plno, skupina příjemná, naprosto nekonfliktní. Moc ráda bych vyzvedla skvělou komunikaci přímo s cestovní kanceláří, která byla opravdu velmi vstřícná.
Ubytování v hotelu bylo velice dobré, zvláště jsme ocenili zastávku metra přímo u vchodu do hotelu.

Zuzana Prudilová

Brno

Londýn a HP

Do Londýna za Harry Potterem, květen 2024

Průvodce: Cestomil David

Zájezd byl opravdu vydařený, ubytování výborné čisté, prostorné i když dále od centra, program pro děti skvělý a neméně skvělý byl i průvodce. Za nás palec nahoru.

Ivana Hájková

Vyškov

To nejkrásnější z Cornwallu + bájné Glastonbury, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Michala

Po loňské výborné zkušenosti, kdy jsme poznávali s cestomilkou Věrkou Bretaň, jsme si tentokrát z Vaší nabídky vybraly zájezd do Cornwallu. A opět to byla dobrá trefa. Téměř rodinný výlet: 6 účastníků a průvodkyně Míša, která se o nás starala jako o vlastní, za což jí patří velký dík. Oceňujeme zejména její řidičské a organizační schopnosti, zároveň dobře sestavený program tak, abychom v daném čase stihli vidět ta nejzajímavější místa a přitom mohli zažít i neuspěchanou pohodovou atmosféru. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit na další výlet s Vámi. Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Olga Hendrychová a Jana Pimková

Beroun

Do Londýna za Harry Potterem, květen 2024

Průvodce: Cestomil David

Zájezd do Londýna byl perfektní a Vaše cestovní kancelář opět nezklamala. Velkou roli zde samozřejmě hrálo nádherné počasí, obloha bez mráčku po celé čtyři dny, což bylo na Londýn až neobvyklé. Průvodce David nám byl  po celou dobu zájezdu k dispozici, vysvětlil a poskytl důležité informace k programu, který se podle situace občas trochu měnil, ale vždy to bylo k prospěchu věci. Velmi jsem oceňovala jeho klidný a profesionální přístup, např. pokud se někdo po ukončení denního programu odpojil a cestoval samostatně do hotelu, vždy chtěl večer zprávu, že jsou všichni v pořádku.

Libuše Strouhalová

Miřetice

Paříž a Disneyland, pro děti i rodiče, květen 2024

Průvodce: Cestomilka Jana

Zájezd jsme si maximálně užili. Ubytování nás velice mile překvapilo. Veškeré pohodlí. Naše průvodkyně Jana byla alespoň pro nás nenahraditelná. Moc jí za to děkujeme. Zájezd perfektně zorganizovaný, výklad a historie nádherně popsaná. Zážitky jednoznačně Disneyland a Eiffelova věž.

Dana Křištofová

Havířov-Bludovice