+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Poznávací zájezdy do Itálie

Letecky z Prahy

 

Objevte zemi, kde se zrodilo renesanční umění a nejlepší světová kuchyně. Projděte úzkými kamennými uličkami, které střídají

velkolepá náměstí, antické stavby a nespočet muzeí a galerií. Jižní slunce a vůně moře Vám bude neustále v patách.

 

Koloseum v Římě
Koloseum v Římě
Benátky
Benátky
Capri, Neapol
Capri, Neapol
Toskánsko
Toskánsko
Florencie
Florencie
San Giovanni in Laterano, Řím
San Giovanni in Laterano, Řím

Toskánsko a Chianti

Cena od 23 901 Kč
Toskánsko, jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie, skrývá jedinečné klenoty renesanční architektury, přírodní zajímavosti, velká města i malebné vesničky uprostřed vinic.

 

Neapol a Pompeje

Cena od 13 401 Kč
Neapol! Město na jihu Itálie zalité sluncem zakrývá jen stín mohutné sopky Vesuv. Užijte si prodloužený víkend s výletem do antických Pompejí a na ostrov Capri!

 

Valpolicella

Cena od 26 801 Kč
Objevte vinařský region se slavným Amarone della Valpolicella, ochutnejte lokální gastronomické speciality a prohlédněte si historickou Veronu.

 

Řím

Cena od 14 801 Kč
Kdysi nejmocnější město světa neztratilo nic ze své krásy! Stavby, které Vám vezmou dech, muzea ukrývající největší umělecké skvosty a vůně pravé italské kuchyně!

 

Benátky

Cena od 13 401 Kč
Objevte romantické město Benátky, propletené spletí vodních kanálů a historických staveb. Projeďte se na gondole a ochutnejte vybranou gastronomii.

 

Bolgheri

Cena od 29 890 Kč
Objevte nejvyhlášenější vinařský region Itálie, nahlédněte do procesu výroby vína, ochutnejte lokální speciality, lahodné olivové oleje a navštivte historickou Pisu.

 

Piemont

Cena od 26 701 Kč
Objevte s námi vinařský region Piemont, jeho prestižní vína, lokální gastronomii a historické památky. Užijte si all inclusive i návštěvu michelinské restaurace.

 

Florencie

Cena od 16 401 Kč
Florencie, město umění a krásy! Umělecká díla renesančních velikánů, monumentální Dóm a stopy Medicejů vás provedou městem, na které budete dlouho vzpomínat.