+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Poznávací zájezdy do Itálie

Letecky z Prahy

 

Objevte zemi, kde se zrodilo renesanční umění a nejlepší světová kuchyně. Projděte úzkými kamennými uličkami, které střídají

velkolepá náměstí, antické stavby a nespočet muzeí a galerií. Jižní slunce a vůně moře Vám bude neustále v patách.

 

Koloseum v Římě
Koloseum v Římě
Benátky
Benátky
Capri, Neapol
Capri, Neapol
Toskánsko
Toskánsko
Florencie
Florencie
San Giovanni in Laterano, Řím
San Giovanni in Laterano, Řím

Toskánsko a Chianti

Cena od 23 901 Kč
Toskánsko, jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie, skrývá jedinečné klenoty renesanční architektury, přírodní zajímavosti, velká města i malebné vesničky uprostřed vinic.

 

Neapol a Pompeje

Cena od 13 401 Kč
Neapol! Město na jihu Itálie zalité sluncem zakrývá jen stín mohutné sopky Vesuv. Užijte si prodloužený víkend s výletem do antických Pompejí a na ostrov Capri!

 

Sardinie

Cena od 25 801 Kč
Objevte Sardinii, kouzelný ostrov, který Vám učaruje nádhernou přírodou, skalními masivy, písečnými plážemi a skvělou kuchyní.

 

Sicílie

Cena od 25 801 Kč
Poznejte kouzlo Sicílie

 

Řím

Cena od 14 801 Kč
Kdysi nejmocnější město světa neztratilo nic ze své krásy! Stavby, které Vám vezmou dech, muzea ukrývající největší umělecké skvosty a vůně pravé italské kuchyně!

 

Benátky

Cena od 13 401 Kč
Objevte romantické město Benátky, propletené spletí vodních kanálů a historických staveb. Projeďte se na gondole a ochutnejte vybranou gastronomii.

 

Valpolicella

Cena od 26 801 Kč
Objevte vinařský region se slavným Amarone della Valpolicella, ochutnejte lokální gastronomické speciality a prohlédněte si historickou Veronu.

 

Piemont

Cena od 26 701 Kč
Objevte s námi vinařský region Piemont, jeho prestižní vína, lokální gastronomii a historické památky. Užijte si all inclusive i návštěvu michelinské restaurace.

 

Florencie

Cena od 16 401 Kč
Florencie, město umění a krásy! Umělecká díla renesančních velikánů, monumentální Dóm a stopy Medicejů vás provedou městem, na které budete dlouho vzpomínat.

 

Bolgheri

Cena od 29 890 Kč
Objevte nejvyhlášenější vinařský region Itálie, nahlédněte do procesu výroby vína, ochutnejte lokální speciality, lahodné olivové oleje a navštivte historickou Pisu.