+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Invalidovna, místo posledního odpočinku Napoleona

Invalidovna, místo posledního odpočinku Napoleona

Dějiny lidstva jsou dějinami válek. Jako by každý den s sebou přinášel důvody, proč bojovat a mrhat mnohdy nevinnými životy. Ani v novověku tomu nebylo jinak. I toto období bylo propleteno nespočtem menších či větších válek, které s přestávkami ovlivňovaly evropská společenství, určovaly hranice a přepisovaly kroniky.
FC Barcelona a Camp Nou, největší pýcha Španělska

FC Barcelona a Camp Nou, největší pýcha Španělska

Město Barcelona je nepochybně zážitkem pro každého cestovatele. Na své si přijde milovník umění, historie, kultury či válení na pláži. K severovýchodnímu pobřeží Španělska však velmi často zavítají i fanoušci fotbalu. Největší pýchou, minimálně pro sportovní nadšence, je legendární fotbalový klub FC Barcelona a jeho věhlasný stadion Camp Nou. Ten se stává zážitkem i pro osoby sportem nepolíbené.
Tajemná Bretaň plná legend a příběhů

Tajemná Bretaň plná legend a příběhů

Z pohádek jsme již vyrostli, ať už si to s upřímným srdcem přiznáme, nebo to se srdcem těžkým popíráme. Nemůžeme si však pomoci, ať už je nám dvacet nebo šedesát, stále nás ty nad přirozené příběhy lákají. Vracíme se k nim vždy, když se za denního snění chceme jen tak nechat unášet fantazií nebo jen v této těžké době potřebujeme pro změnu slyšet, že dobro vždy zvítězí.
Sangría - letní osvěžení Španělů

Sangría - letní osvěžení Španělů

Teplo, pláže, sluníčko, pohoda… a sangria. To jsou španělské neotřesitelné jistoty. Ať už jste měli tu šanci navštívit Španělsko či nikoliv, o sangrii jste pravděpodobně slyšeli. V lepším případě jste ji už i ochutnali. Pokud stále nevíte, o čem je tu řeč, máme na mysli osvěžující alkoholický nápoj, typický zejména pro Pyrenejský poloostrov. Připravit si jej však můžete i z pohodlí domova.
Majestátní hrad Windsor, sídlo britské královny

Majestátní hrad Windsor, sídlo britské královny

Žádná návštěva Londýna by nebyla úplná, pokud byste vynechali Windsor, oblíbené sídlo britské královny. Windsorský hrad je v současnosti druhým největším a zároveň i nejstarším obývaným hradem na světě. Spolu s Buckinghamským palácem a Palácem Holyrood v Edinburghu patří do skupiny tří oficiálních královských rezidencí. Hrad Windsor najdete v anglickém hrabství Berkshire, jen 30 kilometrů od Londýna a jeho návštěva skutečně stojí za to.
Co si sbalit na zájezd a co nechat doma?

Co si sbalit na zájezd a co nechat doma?

Každý to zná. Cestovní pokyny si tiskneme na poslední chvíli a den před odletem nevíme co dříve. Co si sbalit do kufru, jak se dostat na letiště, v kolik to vlastně odlétá? Připravili jsme pro Vás 10 tipů, které Vám přípravu na zájezd usnadní.
 
10 tipů, jak si levně užít Londýn

10 tipů, jak si levně užít Londýn

Londýn je jedna z těch úžasných světových metropolí, kterou prostě musíte zažít na vlastní kůži. Minimálně jednou v životě, děj se, co děj! Jízda doubledeckerem, Big Ben, Tower Bridge, Londýnské oko, světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussaud nebo plavba po Temži. Nezní to skvěle?
Harry Potter a Londýn - království kouzel

Harry Potter a Londýn - království kouzel

Většině z nás už jedenáct let dávno bylo a sova s přihláškou do Bradavic nikde. Co se dá dělat. V nejlepší škole čar a kouzel navíc programy celoživotního vzdělávání nezavedli, tudíž ani tudy cesta do magického světa nevede. Jak se zdá, drazí mudlové, máme prostě smůlu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

PROVENCE LETECKY

DOPORUČUJEME!
S PRŮVODCEM | 3* HOTEL Vychutnejte si slunce, vůni levandule a provensálského koření na poznávacím zájezdu do Provence s Cestomilkou Věrkou. Zamíříte do kaňonu du Verdon, ke slavným vinicím Châteauneuf-du-Pape i do papežského Avignonu.

 

 

Připravujeme pro Vás

 

Další sérii přednášek pro Vás připravujeme na letošní podzim 2017. Nechte se překvapit zajímavými tématy!

 

Tým Cestomilů

 

Proč cestovat s námi?

Jsme největší specialisté na Francii v ČR 


Užijete si jedinečné zážitky


Upravíte si program dle Vašich přání


Získáte zájezd přesně na míru


Odpočinete si ve vyšším standardu hotelů


Poznáte nové cestovatele a přátele


Vychutnáte si malou skupinu 


Ušetříte čas při cestování letadlem

 

 

Může vás také zajímat

 

 

NAŠE NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY