+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Poznávací zájezdy do Španělska

Je Vaším snem spatřit největší fotbalový stadion v Evropě, prohlédnout si slavné stavby architekta Antonia Gaudího, užít si kouzlo

ostrova Mallorca a poznat kus temperamentní historie a kultury? Pak je Španělsko tím správným místem!

 

Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Alhambra, Andalusie
Alhambra, Andalusie
Mallorca
Mallorca
Park Güell, Barcelona
Park Güell, Barcelona
Sevilla
Sevilla

BARCELONA

Cena od 14 401 Kč
Všudy přítomný Antonio Gaudí dává Barceloně ráz jedinečnosti! Objevte kouzlo chrámu Sagrada Familia, krásné parky a užijte si život v ulicích. Odpočinek najdete na písečných městských plážích.

 

KATALÁNSKO

Cena od 23 401 Kč
Poznejte krásy Katalánska. Užijte si majestátnost Pyrenejí i divokou krásu pobřeží Costa Brava. Ochutnejte cavu i další místní speciality a vydejte se po stopách umělců.

 

MADRID

Cena od 16 401 Kč
Temperamentní a živý Madrid láká svými muzei a památkami během dne a nočním životem v noci! Rytmus Flamenca, nápoj sangria a skvělá španělská kuchyně Vás přimějí Madrid milovat.

 

RIOJA

Cena od 21 801 Kč
Ochutnejte jedinečná vína dvou vinařských oblastí, La Rioja a Ribera del Duero. Projděte se podzemními prostory a užijte si netradiční architekturu některých vinařství.

 

ANDALUSIE

Cena od 21 901 Kč
Objevte tři nejkrásnější památky UNESCO ve Španělsku, užijte si písečné pláže Slunečného pobřeží, zatancujte si v rytmu flamenca a ochutnejte typickou španělskou kuchyni.