Poznávací zájezdy do Madridu

Temperamentní a živý Madrid láká muzei a památkami během dne a nočním životem po setmění! Rytmus Flamenca, nápoj sangria a skvělá španělská kuchyně Vás přimějí Madrid milovat.

Madrid 1

Cestomilka

Adéla

Madrid, Toledo a palác El Escorial

11.5. - 15.5.2022 5 dní
od 16 901 Kč
cena za osobu

Madrid

Madrid je středobodem Španělska. Toto živelné město nikdy nespí. Na své si přijdou milovníci kultury, skvělého jídla, sportu i zábavy. Hlavní a největší město Španělska, nesmíte na svých cestách za poznáním rozhodně vynechat.

Kdy do Madridu

Květen

Léto je za rohem a Madrid se probouzí k životu. Terasy a náměstí se zaplňují místními, kteří si užívají drinky pod širým nebem za slunečného a teplého počasí. Hlavní turistická sezóna ještě nezačala, a tak si v tuto dobu užijete ten pravý Madrid.

Září

Podzim je, stejně jako jaro, skvělým obdobím pro návštěvu Madridu. Místní se vrací do školy a do práce a ve městě panuje živá nálada. S nastupujícím mírným podzimem jsou teploty velmi příjemné. Během září probíhá také množství kulturních událostí.

Říjen

Návštěva Madridu v říjnu je díky stále příjemným teplotám a barevnému podzimu krásným zážitkem. I díky tomu, že davy turistů zmizely, budete mít madridské památky jen pro sebe.

Zažijte Madrid autenticky...

Park Retiro

Zelené srdce Madridu plné rozkvetlých zahrad - park Retiro leží jen pár kroků od slavného muzea Prado. Romantické duše se mohou za slunečného počasí projet na lodičkách po velkém jezeře vedle pomníku Alfonse XII. Najdete zde také nejstarší strom v Madridu, křišťálový palác či výstavní síně.

Procházka po Gran Vía

Chcete-li si udělat představu o Madridu, vydejte se na procházku po ulici Gran Vía. Je to zdejší zábavní, kulturní i nákupní tepna, plná života až do brzkého rána. Ve dne se hemží nakupujícími s přeplněnými taškami, v podvečer zamilovanými páry navštěvující kina a divadla a v noci se sem chodí bavit zejména mladí.

Káva na Plaza Mayor

Plaza Mayor je historické renesanční náměstí v centru Madridu. Je lemováno nádhernými historickými budovami s podloubím, kde naleznete velké množství kavárniček a obchůdků. Objednejte si skvělou kávu, sedněte si k venkovnímu stolu a sledujte na chvíli dění rušného španělského hlavního města.

Přečtěte si o Madridu na našem blogu

10 důvodů proč navštívit Madrid

Madrid sice není středem vesmíru, nicméně nejen díky poloze jej můžeme pasovat na středobod Španělska. Toto živelné město nikdy nespí. Milujete kulturu, lahodné jídlo, sport či zábavu – prostě milujete…

Ulice Gran Vía

Nejkrásnější tváře Madridu

Navštívit tak velké město jakým je Madrid a pokusit se stihnout vidět vše důležité a zajímavé, to může být slušný oříšek. Od rozličných muzeí, přes všechny skvělé restaurace, kde se…

Pyrenejské dobrodružství

Divoká příroda u břehů Atlantiku lemovaná velkolepými Pyrenejemi, prastaré poutní cesty, multikulturní města s tisíci lety tradice a ostrovy ve Středozemním moři plné přírodních krás. Takovou kombinaci unikátních míst je…

Fotbalový Stadion Camp Nou – největší pýcha Španělska

Město Barcelona je nepochybně zážitkem pro každého cestovatele. Na své si přijde milovník umění, historie, kultury či válení na pláži. K severovýchodnímu pobřeží Španělska však velmi často zavítají i fanoušci…

Co o nás řekli naši klienti?

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda 🙂 Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

Martina Krejčiříková

Hodonín

Barcelona po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

„Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás „bezpečně“ prováděla městem (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají…). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem“

Blanka a Mojmír Šťastní

Sedlnice

Magická fontána
Barcelona po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

Zájezd se mi líbil a byl a možná ještě jsem mile překvapen z organizace ze strany cestovní kanceláře a naší průvodkyně Markéty. Byli jsme vždycky dobře informováni před i během zájezdu, jak emailem, tak telefonicky. Bylo to fajn vzhledem k politické situaci v Barceloně. Naše průvodkyně Markéta má opravdu obrovské znalosti o celém městě, a vždycky nám pomohla jak s překladem, tak i poradila kam zajít na dobré jídlo.

Bogdan Niemiec

Třinec

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás.“

Eva Gajdůšková

Biskupice