+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Zájezdy za vínem do Itálie

Toskánsko - Piemont - Valpolicella - Bolgheri - Chianti Classico

 

Objevte vyhlášené vinařské regiony Itálie, navštivte vinné sklepy a vinice, poznejte výrobnu olivového oleje, ochutnejte

lokální gastronomické  speciality a prohlédněte si historická města.

 

Za vínem do Toskánska

Cena od 25 901 Kč
Poznejte malebnou krajinu Toskánska, kde vznikají slavná toskánská vína Brunello a Vino Nobile, ochutnejte lokální gastronomické speciality a prohlédněte si historická centra městeček.

 

Bolgheri

Cena od 29 890 Kč
Objevte nejvyhlášenější vinařský region Itálie, nahlédněte do procesu výroby vína, ochutnejte lokální speciality, lahodné olivové oleje a navštivte historickou Pisu.

 

Za vínem do Piemontu

Cena od 26 301 Kč
Objevte s námi vinařský region Piemont, jeho prestižní vína, lokální gastronomii a historické památky. Užijte si all inclusive, degustace přímo ve vinařských sklepech i návštěvu michelinské restaurace.

 

Za vínem Chianti Classico

Cena od 29 201 Kč
Vydejte se za lahodnou chutí vína Chianti Classico do Toskánska, užijte si návštěvu olivové farmy, ochutnejte místní speciality a prohlédněte si historická městečka.

 

Za vínem do Valpolicelly

Cena od 26 801 Kč
Navštivte vinařský region v čele se slavným Amarone della Valpolicella, ochutnejte lokální gastronomické speciality i rozličné olivové oleje a projděte se historickou Veronu.