+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Fotoreportáž ze zájezdu do Katalánska

Fotoreportáž ze zájezdu do Katalánska
Katalánsko je jedním z nejpestřejších regionů Španělska. Někoho láká dynamická a kosmopolitní Barcelona, jiného klid a pohodová atmosféra malebných přímořských letovisek. Na své si příjdou i milovníci turistiky v panenské přírodě Pyrenejí. Odložte na chvíli své denní starosti a pojďte se s námi prostřednictvím fotografií ze zájezdu toulat Katalánskem.

"Barcelona se nám hodně líbila, ale chvíli klidu a stínu jsme si vychutnali až v nádherném Parku Güell. Jen tak jsme seděli a užívali si souznění přírody a zajímavých architektonických prvků z pera Antonia Gaudího."

 

"Nebyli bychom v Barceloně, abychom neochutnali některou z místních specialit, nepřipili si vychlazenou sangriou a neužili si večer ve znamení vášnivého a rytmického Flamenca."

 

"Vydali jsme se po stopách Salvadora Dalího na pobřeží Costa Brava. Ve městě Cadaqués jsme navštívili dům, ve kterém žil se svou múzou Galou. Shodli jsme se, že jde o skutečně nádherné místo pro život i uměleckou tvorbu."

 

"Zamířili jsme také do výšin Pyrenejí. Cestou údolím Núria jsme téměř nikoho nepotkali a výhledy? Tak ty nám vzaly dech! Místy jsme se mohly ještě koulovat ve sněhu a atmosféra místa byla neopakovatelná."

 

"Takovýchto krásných posezení na terase s výhledem nebo v příjemném prostředí tapas baru jsme během naší výpravy zažili hned několik. A vždy nás něco mile překvapilo. Třeba i pokec s místním štamgastem :)"

 

"Nikdy jsme nic podobného neviděli. Překvapilo nás proto, že ve městě Sant Sadurní d´Anoia se tradičně staví lidské věže. Atmosféra byla napjatá, ale tohle nás tedy bavilo hodně."

 

Ve městečku Besalú jakoby se zastavil čas. Přes kamenný románský most a zachovalé hradby jsme vstoupili rovnou do středověku. Prošli jsme se dlážděnými uličkami, užili si dopolední kávu a pořídili řadu krásných fotografií. Ještě že taková místa stále existují."

 

"Celý náš výlet Katalánském jsme si užili plnými doušky. Skvělá malá skupina, super průvodkyně Tereza a hlavně pohodové tempo a přátelská atmosféra. Díky, Cestouši!"

 

OBJEVTE S NÁMI KATALÁNSKO

 

 

 

PROVENCE LETECKY

DOPORUČUJEME!
S PRŮVODCEM | 3* HOTEL Vychutnejte si slunce, vůni levandule a provensálského koření na poznávacím zájezdu do Provence s Cestomilkou Věrkou. Zamíříte do kaňonu du Verdon, ke slavným vinicím Châteauneuf-du-Pape i do papežského Avignonu.

 

 

Připravujeme pro Vás

 

Objevte s námi nové kontinenty. Opusťte na chvíli Starý kontinent a vydejte se s námi poznávat svět.

 

Tým Cestomilů

 

Proč cestovat s námi?

Jsme největší specialisté na Francii v ČR 


Užijete si jedinečné zážitky


Upravíte si program dle Vašich přání


Získáte zájezd přesně na míru


Odpočinete si ve vyšším standardu hotelů


Poznáte nové cestovatele a přátele


Vychutnáte si malou skupinu 


Ušetříte čas při cestování letadlem

 

 

Může vás také zajímat

 

 

NAŠE NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY