+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Disneyland v Paříži - ráj dětí i dospělých

Disneyland v Paříži - ráj dětí i dospělých
Pro děti splněný sen, pro dospělé návrat do dětství – to je DISNEYLAND! Toužíte se na jeden den ponořit do jiného světa, vypustit každodenní starosti, užít si pohádkovou atmosféru a zařádit si na všemožných atrakcích? Pokud jste odpověděli ano, vydejte se do Disneylandu. Nemusíte letět přes oceán do Ameriky, stačí se vydat k Paříži. Na východ od města leží pohádkový svět sám pro sebe. V obrovském areálu se nachází především 2 zábavné parky a potom také několik hotelových resortů a Disney Village.

Stojí za návštěvu

Všichni znají Disneyland, mnozí už ovšem netuší, že hned vedle Disneylandu stojí Disneyho filmová studia. Tento park je mnohem zábavnější pro starší děti a dospělé. V rámci prohlídky se dozvíte více o vzniku filmů, můžete si vyzkoušet pocit hlavních filmových hrdinů v dramatických okamžicích, jako byl například výbuch vesmírné stanice ve filmu Armageddon nebo si můžete vyhnat adrenalin na atrakci RC Racer. Pokud se chcete bát, musíte povinně vyzkoušet atrakci Twilight Zone Věž teroru. Děti se budou cítit jako v pohádce, až vstoupí do kulis animovaného filmu Ratatouille.

 

Nezapomenutelné zážitky v Disneylandu

Klasikou zůstává návštěva zábavního parku Disneyland. Do areálu procházíte pod pohádkovou budovou hotelu jako vstupní brány. Hned za turnikety, kde označíte vstupenku, můžete nastoupit na Disneyland vlak a objet si celý areál, abyste si udělali jasnou představu. Disneyland je rozdělen do několika tématických celků. Hned za vstupem Vás čeká Main Street USA...hlavní ulice jako z divokého Západu. V bočních galeriích naleznete mnoho obchodů a občerstvení. Za Main Street vpravo se nachází Discoveryland – Země objevů. Mezi top atrakce této části patří Space Mountain, Vesmírná hora, kde se budete cítit, jako by Vás vystřelili raketou do vesmíru. Kdo je lepší střelec si vyzkoušejte na atrakci Buzz Rakeťák. Kdo nastřílí víc bodů laserovou pistolí?

 

Za dobrodružstvím se vydejte do části nazvané Frontierland. Na horské dráze Hromové hory nebo Chrámu zkázy Indiana Jonese si určitě strachy a napětím zakřičíte z plných plic.

Rádi se bojíte? Tak to musíte zavítat do Phantomova domu. Jestli je toho na Vás už příliš, naloďte se na starý parník jako z dob divokého Západu a v klidu se plavte po jezeře. Atrakci, kterou nesmíte v žádném případě opomenout, zařaďte klidně na konec objevování Země dobrodružství – Adventureland. Čekají Vás Piráti z Karibiku, při průjezdu lodí celou atrakcí se ponoříte do těch nejnapínavějších scén z filmu.

 

Disneyland nabízí část i pro nejmenší děti. V Zemi fantazie – Fantasyland si užijete chvilku s Petrem Panem, navštívíte úžasný zámek Šípkové Růženky, ale pozor na draka v jeskyni pod zámkem! V Pavilonu princezen uvidíte snad všechny krásky z Disneyho pohádek a o kousek dál se potkáte se samotným Mickey Mousem. Milovníci Pinocchia se mohou vydat po Pinocchiově cestě a na závěr se svezte lodičkou takzvaným Malým světem a prohlédněte si tančící panenky v kostýmech všech možných národů.

 

Obejít všechny atrakce Disneylandu může být opravdu náročné, proto se Vám nabízí mnoho občerstvovacích kiosků a restaurací přímo mezi atrakcemi. Nebo si můžete udělat piknik z potravin, které jste si sami přinesli.

 

Jestli Vám budou síly stačit a vydržíte až do tmy, Disneyland se s Vámi rozloučí ohromným ohňostrojem. Tak hurá za zábavou!

 

 

zájezd do disneylandu

 

zájezd do Disneylandu, paříže a zoo

 

 

Cestomilka Jana o Disneylandu

 

"V Disneylandu si to užije úplně každý. Děti se zabaví ve strašidelném domě, na horské dráze Indiana Jonese a ve světě Pirátů z Karibiku. Malé princezny se pozdraví s Popelkou a celý den mohou nosit princeznovské šatičky. Ve Walt Disney studiiích můžete poznat kouzlo filmových efektů a zažijete střet vesmírné lodi s meteoritem!"

 

 

 

 

PROVENCE LETECKY

DOPORUČUJEME!
S PRŮVODCEM | 3* HOTEL Vychutnejte si slunce, vůni levandule a provensálského koření na poznávacím zájezdu do Provence s Cestomilkou Věrkou. Zamíříte do kaňonu du Verdon, ke slavným vinicím Châteauneuf-du-Pape i do papežského Avignonu.

 

 

Připravujeme pro Vás

 

Další sérii přednášek pro Vás připravujeme na letošní podzim 2017. Nechte se překvapit zajímavými tématy!

 

Tým Cestomilů

 

Proč cestovat s námi?

Jsme největší specialisté na Francii v ČR 


Užijete si jedinečné zážitky


Upravíte si program dle Vašich přání


Získáte zájezd přesně na míru


Odpočinete si ve vyšším standardu hotelů


Poznáte nové cestovatele a přátele


Vychutnáte si malou skupinu 


Ušetříte čas při cestování letadlem

 

 

Může vás také zajímat

 

 

NAŠE NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY