Francie

Antibes: Jachty, Picassovo a úžasný Marineland

Pokud toužíte po jedinečném dobrodružství, Antibes je místo, které vaši touhu naplní. Od plavby na luxusní jachtě, přes zážitky v Picassově muzeu až po radost a úžas ve světě zábavy Marineland, zde zažijete vzácné okamžiky, které vám zůstanou v srdci navždy.

Vstupte do oslnivého světa Antibes: Krása, umění a neuvěřitelné zážitky!

V srdci Côte d’Azur se skrývá nádherný klenot středomořského pobřeží – Antibes. Toto malebné město láká návštěvníky ze všech koutů světa pitoreskním historickým centrem, jedním z největších přístavů luxusních jachet, fascinujícími muzei a nezapomenutelným světem zábavy. Pokud toužíte po dokonalém úniku z šedého každodenního života a chcete se ponořit do vzrušujícího dobrodružství, Antibes je to pravé místo, kam vyrazit!

Marineland v Antibes je zážitkem na celý život pro celou rodinu

Poklady Antibes na dosah

Toužíte se dotknout přepychu? Luxusní jachty, které plují v azurově modré vodě Středozemního moře, zaujmou váš zrak hned na první pohled. Antibes je známé jako oblíbené místo pro milovníky jachtingu a milionáře, a tak se můžete těšit na více než jen na pohled. Půjčte si vlastní jachtu nebo se připojte k jedné z mnoha plaveb po okolních ostrovech a zátoce. Vydejte se na romantickou večeři na palubě a ponořte se do nádherných západů slunce nad horizontem. Antibes vám otevře dveře do světa elegance a luxusu, který si užijete plnými doušky.

A co umění? Kulturní poklady Antibes jsou světoznámé. Vstupte do Picassova muzea, které se nachází ve starobylém hradě Grimaldi, a nechte se unést do magického světa tohoto slavného umělce. Expozice zahrnuje řadu Picassových děl, která vznikla právě v této inspirativní středomořské atmosféře. Pro milovníky umění je to bezesporu povinná zastávka, která Vám rozšíří obzory a uvede Vás hlouběji do světa Picassova génia. Na závěr prohlídky Vás jistě potěší nádherné výhledy z hradeb na blankytné moře.

View of Antibes, France

Antibes vám nabídne i krásná panoramata

A co děti, mají si v Antibes kde hrát?

Pokud s rodinou nebo sami cítíte, že potřebujete rozproudit adrenalin, je tu pro vás svět zábavy Marineland. Tento park vás zavede do fascinujícího podmořského světa, kde se setkáte tváří v tvář s mohutnými kosatkami. Lachtani Vám předvedou svoje vtipné kousky. Tučňáci Vás pobaví nejen komickou chůzí. Projděte se žraločím tunelem, kochejte se u akvárií s více než 4500 zástupci mořské fauny a užijte si ohromující show s delfíny, která vás okouzlí akrobatickými kousky a nádhernými skoky nad vodní hladinou. Kdo z vás si už pohladil delfína? Nikdo? Tak vzhůru do Marinelandu, kde se můžete s delfínem setkat osobně. Marineland však nabízí více než jen podívanou s mořskými živočichy, je to celodenní cesta do světa dobrodružství a zábavy. Pokud by Vám stále ještě chyběl adrenalin, užijte si vodní radovánky v přilehlém vodním parku Aquasplash.

 

antibes

Antibes a jachty, jachty a Antibes

Ještě vás Antibes nepřesvědčilo o své jedinečnosti?

Antibes má mnohem víc než jen jachty, muzea a zábavu. Procházejte s rodinou úzkými kamennými uličkami s růžovými omšelými domky a objevujte skrytá malebná zákoutí na každém kroku. Užijte si návštěvu ranních trhů, kde se prodávají čerstvé plody moře, ryby, ovoce i zelenina a mnohé další místní speciality a nechte se okouzlit šarmem přátelských místních obyvatel. Odpoledne na místě trhu najdete stolky okolních restaurací a můžete si vychutnat zdejší delikatesy. A večerní procházka po pláži, to bude krásná třešnička na dortu, co říkáte?

Další podobné články

monako, monte carlo, azurové pobřeží

6 nej Monaka, které nesmíte minout

Poznejte mini stát, který každoročně vyhledává celosvětová smetánka, poznejte Monako.

Zobrazit více