Jak hodnotíte zájezdy s námi?

Amsterdam + květinová zahrada Keukenhof + trh v Alkmaaru, duben 2023

Průvodce: Cestomilka Hanka

Dobrý den,  strávila jsem díky Vaší CK nádherné 4 dni v Amsterodamu. Chci poděkovat za hezké a strategické ubytování, perfektně naplánovaný program a hlavně super průvodkyni  Hanku Beránkovou. Kdybych si pamatovala jen část, co nám povyprávěla o Amsterodamu, můžu dělat taky průvodkyni. Bylo to senzační, hlavně díky ní.

Lenka Gasseldorferová

Český Krumlov

Do Londýna za Harry Potterem, duben 2023

Průvodce: Cestomilka Michala

Výlet jsme si velmi užili, počasí nám skvěle vyšlo, byli jsme spokojeni i s hotelem, který byl blízko centra. Cestomilka Míša byla skvělá, vždy nám poradila ať už se jednalo o cokoliv. Má skvělý přehled o historii i přítomnosti Londýna. Děkujeme

Klára Hlaváčová

České Budějovice

To nejkrásnější z Říma a Vatikánu, duben 2023

Průvodce: Cestomilka Ivanka

27.4.-30.4. jsme navštívili Řím s CK Cestomilové.  Celý zájezd byl perfektní od začátku do konce. Největší zásluhu má naše průvodkyně Ivanka, která je moc milá a sympatická a doslova chodící studnice vědomostí. Úžasné byly i naše obědy nebo večeře v krásných tradičních italských restauracích. Ve skupině se sešla skvělá parta žen, se kterými jsme se hodně nasmály. Máme zážitek na celý život a ještě jednou moc děkujeme Ivance.

Leona Dvořáková

Polná

Barcelona + klášter Montserrat + Gaudího stavby, říjen 2022

Průvodce: Cestomilka Markéta

V Barceloně a na Montserratu se nám moc líbilo. Počasí na konci října bylo velmi příznivé k objevování města, ale dalo se ještě i vykoupat v moři. Čas byl dobře využitý a zároveň jsme měli část dne volno, abychom si mohli něco sami naplánovat.

Anna Machotová

Stará Boleslav

To nejlepší z Bruselu + Antverpy + Bruggy, září 2022

Průvodce: Cestomilka Lenka

Zájezd s paní Lenkou se nám moc líbil. Jediné co trošku kazilo závěr byl brzký odlet. Nejraději bychom zůstali ještě o pár dní déle.

Petra

Tesařová

Jordánsko + skalní město Petra + Mrtvé moře, září 2022

Průvodce: Cestomil Khaled

Jordánsko se pro mě stalo synonymem zážitkové dovolené. Od přespání v poušti v beduínských stanech, pozorování hvězd, koupání v Mrtvém moři až po překrásné skalní město Petru. Díky naší 5-ti členné skupince a místnímu průvodci Khaledovi, který mluví skvěle česky jsme si zájezd opravdu užili.

Michal

Stojka

Letní Řím + antická Ostie + koupání v moři, srpen 2022

Průvodce: Cestomilka Veronika

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala paní průvodkyni Veronice. Tento pětidenní pobyt v její péči se pro nás stal životním zážitkem. Smekáme klobouk před vědomostmi paní Veroniky a rovněž před neuvěřitelně živou a milou interpretací všech těchto informací na nás.

M+J Ťukovi

Praha

To nejkrásnější z Paříže a Versailles (z Prahy), červen 2022

Průvodce: Cestomilka Iveta

Vážená CK Cestomilové,
od 9.6. do 12.6. jsme prostřednictvím Vás vycestovali na víkend do Paříže. Celá naše skupina dostala tento zájezd jako dárek k narozeninám od svých nejbližších. Celý pobyt byl jedním slovem PERFEKTNÍ 🙂 a nenechali jsme si ho zkazit ani stávkou francouzských hasičů na letišti (trochu nám zkomplikovali přílet do Paříže a čekání na letišti).

Renata Horáková

Vrbice

Paříž, Versailles a Eiffelova věž, květen 2022

Průvodce: Cestomilka Petra

Vaši cestovní kancelář jsem našla náhodou na internetu. Byla jsem v Paříži s dcerou a musím říct, že jsme si to opravdu moc užily. Nemohu k organizaci zájezdu nic vytknout, obě jsem byly spokojené jak s ubytování (přímo u metra dobrá volba i kvalitní hotel) tak s průvodkyní. Paní Petra je opravdu skvělý člověk a o Paříži nás poskytla informace do největších podrobností. Tímto celému týmu za organizaci zájezdu děkuji.

Klára Calábková

Dolany

Paříž, Versailles a Eiffelova věž, květen 2022

Průvodce: Cestomilka Petra

Zájezd s Vámi se celé rodině moc líbil. Jsme z něho nadšení. Zážitky ještě stále vstřebáváme. Paříž je opravdu nádherná.

Paní Petra je úžasná žena na svém místě. Vybrali jste pro nás skvělou průvodkyni Paříží. Byli jsme velice spokojeni a nadšeni. Vše vždy přizpůsobila všem účastníkům zájezdu, starala se o nás, jak o své členy rodiny.

Karolína Křížová a celá rodina

Praha

Za vínem a gurmánskými zážitky do Bordeaux, květen 2022

Průvodce: Cestomil Josef

Dobrý den CestoMilové, zájezd s vaší cestovní kanceláří znamenal velmi příjemné a poučné využití 5 dnů.
Především chceme vyzvednout péči, ochotu a znalosti průvodce Pepy. Společně s vaším citem pro detail jsme měli možnost poznat zajímavé destinace a to vše v nás zanechalo hluboký zážitek.

Manželé Černoškovi

Prostějov

To nejkrásnější z Říma a Vatikánu, duben 2022

Průvodce: Cestomilka Ivanka

Zájezd byl po všech stránkách perfektní a to hlavně díky paní průvodkyni. Její znalosti, organizační schopnosti a osobní nasazení byly maximální. Lepší průvodkyni jsme si nemohli přát. Děkujeme a budeme se těšit na další vydařený zájezd.

Hurychová a Hubáčková

Praha

Do Londýna za Harry Potterem, duben 2022

Průvodce: Cestomilka Zuzka Z.

Na výlet do Londýna jsme se už dlouho těšili a konečně to klaplo. Zájezd můžeme jen doporučit, průvodkyně Zuzka byla úžasná, o vše bylo postaráno a my se mohli kochat a obdivovat krásy Londýna. Studia Harryho Pottera nezklamala a užili jsme si to tam skvěle. Výhodou je, že program zájezdu je zaměřen na rodiny s dětmi a tomu lze přizpůsobit i program.

Na Londýn budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme, stálo to za to!

Jedličkovi

České Budějovice

Za tajemstvím Turecka, duben 2022

Průvodce: Cestomilka Kateřina

Děkujeme za možnost s vámi cestovat i takto individuálně. Jsme velice nadšení, bylo o nás výborně postaráno, program pestrý, ubytování a strava také k naší spokojenosti. Průvodkyni Katku chválíme, bylo nám potěšením s ní moci strávit čas zájezdu, je velice příjemná, schopná a ochotná nám zprostředkovat, co nejlepší zážitky. Moc jsme si to užili. 🙂

Jitka Slavíková

Kolín

To nejkrásnější z Paříže a Versailles (z Prahy), duben 2022

Průvodce: Cestomilka Andrea

Pobyt v Paříži jsme si s dcerou užily naplno. Naše skupina byla v počtu deseti, a tak to bylo velmi milé, kontaktní, žádný zájezdový autobus, což oceňuji. Poznali jsme všechny významné památky, nachodili spoustu kilometrů, vychytali skvělé počasí. Průvodkyně Andrea byla moc milá, nabitý program dokázala zajistit tak, abychom ho zvládli naplnit.

Tereza Lázenská

Praha

Barcelona + klášter Montserrat + Gaudího stavby, duben 2022

Průvodce: Cestomilka Markéta

Zájezd do Barcelony a Montserratu jsme si náramně užili. Program byl bohatý, organizace super, počasí nádherné, zážitků spousta a paní delegátka Markéta bezva. Má velký přehled a hlavně mě potěšil její přístup. Věděla si rady v každé situaci a byla s ní zábava. S ostatními členy výpravy byla také legrace a přestože zájezd utekl jako voda, stihli jsme toho opravdu hodně a bylo to moc příjemné. Moc děkujeme za skvělou organizaci a určitě s Vámi zase někdy rádi vyrazíme.

Eliška Vodenková, Mirek a Ferdinand Bartákovi

Mnichovice

Jordánsko + skalní město Petra + Mrtvé moře, březen 2023

Průvodce: Cestomil Khaled

Dobrý den, již jednou jsme měli velmi pozitivní zkušenost s Vaší CK. Velmi pozitivní. Proto při našem rozhodování o dovolené padla jednoznačně volba na Váš, především z důvodu malých skupinek, profesionalitě a ochotě při organizaci z Vaší strany. Ještě zpětně bych chtěla také moc poděkovat za zavolání těsně před odjezdem o změně počasí v Jordánsku. Díky této informaci jsme přebalili kufry a dovolenou si opravdu užili v teple našeho oblečení.

Andrea Jenerálová

Prakšice

Za kouzlem adventního Říma a Vatikánu, prosinec 2021

Průvodce: Cestomilka Ivanka

Na doporučení kamarádky, která s Cestomily absolvovala Paříž, jsem se rozhodli vyzkoušet vánoční Řím. A určitě nelitujeme! Nejenom, že jsme viděli vše, co jsme vidět chtěli (a co běžně nabízejí velké CK), ale nespornou výhodou je cestování v malé skupině.

Hana, Iva a Otomar Gottsteinovi

Písek

To nejlepší z Neapole + Pompeje + ostrov Capri, říjen 2021

Průvodce: Cestomilka Noemi

Za nás opět spokojenost z přípravou zájezdu i s průvodkyní Noemi. Opravdu se vždy postarala o vše, co bylo potřeba a vyhověla i nad rámec jejich povinností. Děkujeme za možnost s Vámi cestovat. Moc jsme si to užili.

Jitka Slavíková

Kolín

Paříž a Disneyland, pro děti i rodiče, 25. 9. - 28. 9. 2021

Průvodce: Cestomilka Andrea

Zájezd se nám líbil, vše proběhlo jak mělo.
Ubytování, transfer, slečna delegátka – vše bez připomínek.
Komunikace s vámi jako CK taky super.

Za nás 100% spokojenost.

Mitáčkovi

Brno