Cestomilka Věrka

„Francie je pro mě ideální zemí. Má moře, pláže, bohatou historii i přírodu, vysoké hory, lyžařská střediska a tu nejlepší kuchyni, vína a sýry na světě!“

Do cestování jsem se zamilovala již v 16 letech. Tehdy poprvé jsem na zájezdu se svojí kamarádkou spatřila Paříž. Pevné pouto, které v ten moment vzniklo, nás spojuje dodnes.

Po studiu cestovního ruchu na vysoké škole v Pardubicích jsem se rozhodla předat své znalosti a přiblížit krásy evropských zemí dalším lidem a dělám to s láskou již 12 let. Provázela jsem pro malé i velké cestovní kanceláře a postupně projela celou Evropu. Někde jsem byla jen jednou, někde desetkrát a někde dokonce stokrát.

Ze všeho nejvíce jsem si oblíbila Francii. Proto, když jsem založila v roce 2014 vlastní cestovní kancelář, zaměřila jsme se především na zájezdy do Francie. Připravila jsem zájezdy poznávací, kulinářské, degustační, zážitkové a sama většinu z nich sama provázím.

Francie je země, která nabízí nepřeberné možnosti. Můžete si zde užít pohodový pobytový zájezd na Azurovém pobřeží, vychutnat si zasněžené vrcholky Alp na lyžích, seznámit se s historií velkých měst a mezitím degustovat vína, ochutnávat francouzské speciality a prožívat opravdovou Francii.