Poznávací zájezdy do USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

USA 2

Manhattan
MAX. 8 OSOB VE SKUPINĚ
Michaela Graeberová

Cestomilka

Michaela

To nejlepší z New Yorku + Socha Svobody

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 3*
  • Max. 8 osob

Navštivte pulzující velkoměsto plné kontrastů. Užijte si jedinečné vyhlídky z mrakodrapů, světová muzea, pestrou kuchyni všech národností i poklidná zákoutí vybízející k relaxaci.

15.10. - 21.10.2024 7 dní
od 56 901 Kč
cena za osobu

Cestomilka

Šárka

Křížem krážem New Yorkem

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • max. 8 osob

Navštivte jedno z nejdynamičtějších a nejzábavnějších měst na světě - New York. Užijte si jedinečné výhledy z vrcholu mrakodrapů, poznejte největší světová muzea a ochutnejte celosvětovou kuchyni.

Termín a cena na vyžádání

USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

Kdy do USA

Duben

Duben je vhodný zejména pro návštěvu amerického jihu. Zkuste například státy Utah či Arizona. Neměli byste vynechat ani návštěvu slavného Las Vegas v Nevadě. Ve světovém hlavním městě hazardu není v tomto ročním období příliš horko a na začátku měsíce se zde navíc koná každoroční Great Vegas Festival of Beer.

Červen

Začátek června je pravděpodobně nejlepší dobou pro návštěvu USA. Počasí je teplé a slunečné téměř všude, kam se vydáte, a počet turistů ještě nedosáhl svého vrcholu. Vydejte se například na návštěvu národních parků, jako je kalifornský Yosemite. V tuto dobu, kdy taje sníh, jsou zdejší vodopády dech beroucí.

Říjen

Většina Newyorčanů vám řekne, že podzim je tou nejlepší dobou pro jeho návštěvu. Ve dne si můžete užívat výlety lodí, večer pak vyrazit na divadelní představení na Broadway. Mírné počasí poskytuje dokonalé podmínky pro procházky v Central Parku nebo na Brooklynském mostu.

Zažijte USA autenticky...

Národní parky

Věděli jste, že se v USA nachází 58 národních parků? Od severních vrcholků aljašského národního parku Denali až po rozmanité ekosystémy floridských Everglades. Vynechat byste určitě neměli nejstarší národní park Yellowstone, ani ikonický Grand Canyon. Svou maličkost si pak uvědomíte v parku Sequoia, kde se nachází nejmohutnější stromy na Zemi.

Americká kuchyně

Od smažených stehýnek obalených ve slanině až po šťavnaté hamburgery, na americké jídlo jen tak nezapomenete. USA mohou mít pověst země rychlého občerstvení, ale nic není dále od pravdy. Místní kuchyně je stejně rozmanitá jako americké státy samotné. Ať už ochutnáte pokrmy inspirované mezinárodní kuchyní nebo tradiční americká oblíbená jídla, určitě si přijdete na své.

Přečtěte si o USA na našem blogu

10 nejkrásnějších míst New Yorku

Od mrakodrapů z Wall Streetu, přes neony ozářené kroky napříč Times Square, etnické enklávy s autentickými restauracemi a bary, až po listím lemované chodníčky Central Parku… nezáleží na tom, kudy…

New York a nejvyšší obytný mrakodrap západní polokoule

New York se pyšní mnoha světovými prvenstvími. Jedním z těch poměrně čerstvých je nejvyšší obytný mrakodrap na západní polokouli. Byl dokončen v prosinci 2015 a stojí na místě původního, téměř…

Farní dvorec v Guimiliau, Bretaň

Farní dvorce – unikát, který najdete pouze v Bretani

Prozkoumejte jedinečné církevní soubory staveb zvané farní dvorce. Seznámíte se s nimi pouze v západní Bretani. Cesta určitě stojí za to, protože Vám pomůže pochopit charakter samotných Bretonců a jejich…

Přírodní rezervace Camargue

Přírodní park Camargue

Poznejte oblast Camargue, která se zcela vymyká obrázku, který si většina z nás utvořila o regionu Provence. V této jedinečné lokalitě najdeme místní bílé koně, černé býky, růžové plameňáky, bílou…

Co o nás řekli naši klienti?

To nejlepší z New Yorku + Socha Svobody
s Cestomilkou Míšou

Děkujeme za skvěle strávenou dovolenou v New Yorku. Průvodkyně Míša byla úžasná. Prošli jsme všechna nejznámější místa a utajená zákoutí, která znala Míša. Jelikož jsme přiletěli 4.7. na svátek nezávislosti, mohli jsme z terasy hotelu sledovat půlhodinový ohňostroj nad Manhattanem. Vystáli jsme také hodinovou frontu na volné lístky na muzikál na Broodway a vybrali jsme si klasiku New York, New York. Představení bylo skvělé. Míša nás dovedla i na další námi vybraná místa. Její výklad byl super i v muzeu imigrace na Ellis Island.S CK Cestomilové jsme již cestovali vícekrát a vždy to bylo super. Těšíme se, že nějaký zájezd ještě vybereme a budeme mít opět skvělé průvodce.

Věra a Milan Horákovi

Lomnice nad Popelkou

Impresionistická Paříž + Monetovy zahrady
s Cestomilkou Lenkou
Dobrý den, k zájezdu mohu říct pouze to, že byl úžasný, splnil mé očekávání, byl ukázkově naplánovaný a zorganizovaný, paní průvodkyně skvělá!!!
Děkuji za zážitek 😊

Dagmar Rašíková

Ostrava

Impresionistická Paříž + Monetovy zahrady
s Cestomilkou Lenkou

Velmi děkuji CK Cestomilové za krásný zájezd s názvem -Impresionistická Paříž a Giverny . Měl bohatý program,, výbornou organizaci, skvělou paní průvodkyni Lenku, která se nám věnovala. Měli jsme velmi dobré ubytování u metra, odkud se nám dobře cestovalo po Paříži. Vstupné do muzeí bylo rezervováno. Nikde jsme nečekali, vše plynule na sebe navazovalo. Jedinečným a neopakovatelným zážitkem bylo Giverny, Monetovy zahrady a muzeum A. Rodina. A mnoho dalších!
Jsem ráda, že jsem jsem poznala CK Cestomilové a těším se na další cestování s Vámi.

Milena Mlejnková

Ústí nad Orlicí

Bretaň
Za tajemstvím Bretaně
s Cestomilkou Věrkou

Moc vzpomínáme, bylo to úžasné a ještě jednou moc děkujeme za celoživotní zážitek!
Ten byl takový ale nejen Bretaní, ale hlavně účastníky zájezdu – a především průvodkyní a její kolegyní…:-)
Na viděnou kdekoliv zase někdy se těší:-)

Evžen a Danka Točíkovi

Brno