Poznávací zájezdy do USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

USA 5

Manhattan
Michaela Graeberová

Cestomilka

Michaela

To nejlepší z New Yorku + Socha Svobody

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • Hotel 3*
 • 8 - 15 osob

Navštivte pulzující velkoměsto plné kontrastů. Užijte si jedinečné vyhlídky z mrakodrapů, světová muzea, pestrou kuchyni všech národností i poklidná zákoutí vybízející k relaxaci.

4.7. - 10.7.2023 7 dní
19.10. - 25.10.2023 7 dní
od 49 901 Kč
cena za osobu
Roman Halama

Cestomil

Roman

To nejlepší z Floridy: Miami + Everglades + Kennedyho vesmírné středisko

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 6 - 12 osob

Objevte s námi krásy prosluněné Floridy. Užijte si pohodové Miami včetně pláží, navštivte krokodýly v Národním parku Everglades, vydejte se po stopách slavných osobností na Key West a navštivte Kennedyho vesmírné středisko.

Termín a cena na vyžádání
Water Show at Bellagio
Milena Škorpilová

Cestomilka

Míla

Las Vegas a přírodní krásy Nevady

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 8 - 15 osob

Objevte Las Vegas, město kasín a hotelů a poznejte přírodní krásy státu Nevada. Vydejte se do Údolí ohňů a Údolí smrti, projeďte se po nejslavnější silnici světa route 66 a ochutnejte typickou americkou kuchyni.

Termín a cena na vyžádání

Cestomilka

Šárka

Křížem krážem New Yorkem

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 8 - 15 osob

Navštivte jedno z nejdynamičtějších a nejzábavnějších měst na světě - New York. Užijte si jedinečné výhledy z vrcholu mrakodrapů, poznejte největší světová muzea a ochutnejte celosvětovou kuchyni.

Termín a cena na vyžádání
Milena Škorpilová

Cestomilka

Míla

Havajské ostrovy a Pearl Harbor

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 8 - 15 osob

Objevte pláže jako z filmového plátna, panenskou přírodu Havaje a poklady podmořského světa. Užijete si poznávání krás souostroví, potápění, surfing i taneční večery.

Termín a cena na vyžádání

USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

Kdy do USA

Duben

Duben je vhodný zejména pro návštěvu amerického jihu. Zkuste například státy Utah či Arizona. Neměli byste vynechat ani návštěvu slavného Las Vegas v Nevadě. Ve světovém hlavním městě hazardu není v tomto ročním období příliš horko a na začátku měsíce se zde navíc koná každoroční Great Vegas Festival of Beer.

Červen

Začátek června je pravděpodobně nejlepší dobou pro návštěvu USA. Počasí je teplé a slunečné téměř všude, kam se vydáte, a počet turistů ještě nedosáhl svého vrcholu. Vydejte se například na návštěvu národních parků, jako je kalifornský Yosemite. V tuto dobu, kdy taje sníh, jsou zdejší vodopády dech beroucí.

Říjen

Většina Newyorčanů vám řekne, že podzim je tou nejlepší dobou pro jeho návštěvu. Ve dne si můžete užívat výlety lodí, večer pak vyrazit na divadelní představení na Broadway. Mírné počasí poskytuje dokonalé podmínky pro procházky v Central Parku nebo na Brooklynském mostu.

Zažijte USA autenticky...

Národní parky

Věděli jste, že se v USA nachází 58 národních parků? Od severních vrcholků aljašského národního parku Denali až po rozmanité ekosystémy floridských Everglades. Vynechat byste určitě neměli nejstarší národní park Yellowstone, ani ikonický Grand Canyon. Svou maličkost si pak uvědomíte v parku Sequoia, kde se nachází nejmohutnější stromy na Zemi.

Americká kuchyně

Od smažených stehýnek obalených ve slanině až po šťavnaté hamburgery, na americké jídlo jen tak nezapomenete. USA mohou mít pověst země rychlého občerstvení, ale nic není dále od pravdy. Místní kuchyně je stejně rozmanitá jako americké státy samotné. Ať už ochutnáte pokrmy inspirované mezinárodní kuchyní nebo tradiční americká oblíbená jídla, určitě si přijdete na své.

Přečtěte si o USA na našem blogu

10 nejkrásnějších míst New Yorku

Od mrakodrapů z Wall Streetu, přes neony ozářené kroky napříč Times Square, etnické enklávy s autentickými restauracemi a bary, až po listím lemované chodníčky Central Parku… nezáleží na tom, kudy…

New York a nejvyšší obytný mrakodrap západní polokoule

New York se pyšní mnoha světovými prvenstvími. Jedním z těch poměrně čerstvých je nejvyšší obytný mrakodrap na západní polokouli. Byl dokončen v prosinci 2015 a stojí na místě původního, téměř…

Sopka Vesuv

Stále činná sopka Vesuv: spící apokalypsa?

Vesuv spí. Je to zajímavý pocit, když stojíte na jeho vrcholu, díváte se do kráteru, vidíte, jak se z puklin kouří a cítíte síru. Je to jako dívat se do brány…

Mrtvé moře: užijte si stav beztíže i léčebnou kůru bahnem

Mrtvé moře má řadu nej, která stojí za jeho návštěvu. Jde o nejníže položené místo na zemi, jde o jednu z nejslanějších vodních ploch na světě a zažijete zde opravdový…

Co o nás řekli naši klienti?

Barcelona + klášter Montserrat
s Cestomilkou Markétou

V Barceloně a na Montserratu se nám moc líbilo. Počasí na konci října bylo velmi příznivé k objevování města, ale dalo se ještě i vykoupat v moři. Čas byl dobře využitý a zároveň jsme měli část dne volno, abychom si mohli něco sami naplánovat.

A. Machotová

Stará Boleslav

Paříž, Versailles a Eiffelova věž
s Cestomilkou Petrou

Vaši cestovní kancelář jsem našla náhodou na internetu. Byla jsem v Paříži s dcerou a musím říct, že jsme si to opravdu moc užily. Nemohu k organizaci zájezdu nic vytknout, obě jsem byly spokojené jak s ubytování (přímo u metra dobrá volba i kvalitní hotel) tak s průvodkyní. Paní Petra je opravdu skvělý člověk a o Paříži nás poskytla informace do největších podrobností.
Tímto celému týmu za organizaci zájezdu děkuji.

K. Calábková

Dolany

Letní Řím + antická Ostie + koupání v moři
s Cestomilkou Veronikou Z.

Ve dnech 24. – 28.8.2022 jsme se s manželem zúčastnili zájezdu do Říma. Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala paní průvodkyni Veronice.

Tento pětidenní pobyt v její péči se pro nás stal životním zážitkem.

M+J Ťukovi

Praha

To nejkrásnější z Paříže a Versailles
s Cestomilkou Ivetou S.

Vážená CK Cestomilové,
od 9.6. do 12.6. jsme prostřednictvím Vás vycestovali na víkend do Paříže. Celá naše skupina dostala tento zájezd jako dárek k narozeninám od svých nejbližších. Celý pobyt byl jedním slovem PERFEKTNÍ 🙂 a nenechali jsme si ho zkazit ani stávkou francouzských hasičů na letišti (trochu nám zkomplikovali přílet do Paříže a čekání na letišti).

Renata Horáková

Vrbice