Poznávací zájezdy do USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

USA 2

Manhattan
MAX. 8 OSOB VE SKUPINĚ
Michaela Graeberová

Cestomilka

Michaela

To nejlepší z New Yorku + Socha Svobody

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 3*
  • Max. 8 osob

Navštivte pulzující velkoměsto plné kontrastů. Užijte si jedinečné vyhlídky z mrakodrapů, světová muzea, pestrou kuchyni všech národností i poklidná zákoutí vybízející k relaxaci.

13.5. - 19.5.2024 7 dní
15.10. - 21.10.2024 7 dní
od 56 901 Kč
cena za osobu

Cestomilka

Šárka

Křížem krážem New Yorkem

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • max. 8 osob

Navštivte jedno z nejdynamičtějších a nejzábavnějších měst na světě - New York. Užijte si jedinečné výhledy z vrcholu mrakodrapů, poznejte největší světová muzea a ochutnejte celosvětovou kuchyni.

Termín a cena na vyžádání

USA

Spojené státy americké jsou známé pro své ikonické památky – Sochu svobody, nápis Hollywood, Golden Gate Bridge – ale jsou také místem kulturní rozmanitosti, pohostinnosti a úžasných přírodních krás. Výlet do Ameriky ve vás jistě zanechá nezapomenutelné zážitky.

Kdy do USA

Duben

Duben je vhodný zejména pro návštěvu amerického jihu. Zkuste například státy Utah či Arizona. Neměli byste vynechat ani návštěvu slavného Las Vegas v Nevadě. Ve světovém hlavním městě hazardu není v tomto ročním období příliš horko a na začátku měsíce se zde navíc koná každoroční Great Vegas Festival of Beer.

Červen

Začátek června je pravděpodobně nejlepší dobou pro návštěvu USA. Počasí je teplé a slunečné téměř všude, kam se vydáte, a počet turistů ještě nedosáhl svého vrcholu. Vydejte se například na návštěvu národních parků, jako je kalifornský Yosemite. V tuto dobu, kdy taje sníh, jsou zdejší vodopády dech beroucí.

Říjen

Většina Newyorčanů vám řekne, že podzim je tou nejlepší dobou pro jeho návštěvu. Ve dne si můžete užívat výlety lodí, večer pak vyrazit na divadelní představení na Broadway. Mírné počasí poskytuje dokonalé podmínky pro procházky v Central Parku nebo na Brooklynském mostu.

Zažijte USA autenticky...

Národní parky

Věděli jste, že se v USA nachází 58 národních parků? Od severních vrcholků aljašského národního parku Denali až po rozmanité ekosystémy floridských Everglades. Vynechat byste určitě neměli nejstarší národní park Yellowstone, ani ikonický Grand Canyon. Svou maličkost si pak uvědomíte v parku Sequoia, kde se nachází nejmohutnější stromy na Zemi.

Americká kuchyně

Od smažených stehýnek obalených ve slanině až po šťavnaté hamburgery, na americké jídlo jen tak nezapomenete. USA mohou mít pověst země rychlého občerstvení, ale nic není dále od pravdy. Místní kuchyně je stejně rozmanitá jako americké státy samotné. Ať už ochutnáte pokrmy inspirované mezinárodní kuchyní nebo tradiční americká oblíbená jídla, určitě si přijdete na své.

Přečtěte si o USA na našem blogu

10 nejkrásnějších míst New Yorku

Od mrakodrapů z Wall Streetu, přes neony ozářené kroky napříč Times Square, etnické enklávy s autentickými restauracemi a bary, až po listím lemované chodníčky Central Parku… nezáleží na tom, kudy…

New York a nejvyšší obytný mrakodrap západní polokoule

New York se pyšní mnoha světovými prvenstvími. Jedním z těch poměrně čerstvých je nejvyšší obytný mrakodrap na západní polokouli. Byl dokončen v prosinci 2015 a stojí na místě původního, téměř…

Palermo

10 důvodů, proč navštívit Sicílii

Nechte se unést Sicílií, italským rájem plným slunce, vína, historie a přírodních krás, které neustále lákají cestovatele z celého světa.

Syrakusy

Syrakusy – antická pokladnice i rodiště Archiméda

Syrakusy jsou nejen městem s bohatou historií a kulturním dědictvím, ale také místem, kde se můžete nechat hýčkat sicilskými pochoutkami. Skočte na letadlo a objevte tento skrytý poklad Sicílie, který…

Co o nás řekli naši klienti?

Barcelona + klášter Montserrat + Gaudího stavby
s Cestomilkou Markétou

Děkujeme za krásnou dovolenou. Za nás neměla chybu. Cestovala jsem s rodinou, dva dospělí a dvě dcery. Celkem nás byla skupina třinácti dobrodruhů a paní průvodkyně byla velice příjemná dáma, která měla mimořádné znalosti. Navštívili jsme nejznámější památky v Barceloně, ale měli jsme i čas si program přizpůsobit dle svého. Ke konci pobytu jsme se již  zvládali po městě pohybovat úplně samostatně.

Jana Balíková

Vlašim

To nejlepší z New Yorku + Socha Svobody
s Cestomilkou Míšou

Děkujeme za skvěle strávenou dovolenou v New Yorku. Průvodkyně Míša byla úžasná. Prošli jsme všechna nejznámější místa a utajená zákoutí, která znala Míša. Jelikož jsme přiletěli 4.7. na svátek nezávislosti, mohli jsme z terasy hotelu sledovat půlhodinový ohňostroj nad Manhattanem. Vystáli jsme také hodinovou frontu na volné lístky na muzikál na Broodway a vybrali jsme si klasiku New York, New York. Představení bylo skvělé. Míša nás dovedla i na další námi vybraná místa. Její výklad byl super i v muzeu imigrace na Ellis Island.S CK Cestomilové jsme již cestovali vícekrát a vždy to bylo super. Těšíme se, že nějaký zájezd ještě vybereme a budeme mít opět skvělé průvodce.

Věra a Milan Horákovi

Lomnice nad Popelkou

To nejkrásnější z Říma a Vatikánu
s Cestomilkou Jarkou

Naše cesta do Říma byla první s Vaší CK a rozhodně nás nezklamala. Od počátečních informací o zájezdu až po jeho průběh bylo vše perfektní. Především velký dík patří náhradní průvodkyni paní Jarce, která byla jak organizací, tak především odborným výkladem výborná! Ještě bychom chtěli vyzdvihnout lokalitu ubytování – blízkost stanice metra a obchodu. Náročnou, ale krásnou návštěvu Říma s Cestomily můžeme jen doporučit.

Pekařovi

Budislav

Za kouzlem adventní Paříže
s Cestomilkou Jitkou

S cestovkou Cestomilové jsem se seznámila na doporučení – hledala jsem zájezd do Paříže a vaše CK mi vyhovovala vším, co jsem chtěla. Velmi pěkné web stránky, přehledné, komunikace výborná. Naše paní průvodkyně, paní Jitka, byla moc fajn, program a organizace opět výborné, žádné časové ztráty. Hotel na dobrém místě hned vedle stanice metra. Paní Jitka se nám věnovala, vysvětlila vše potřebné, poradila co je nejvýhodnější a výborně se o nás starala. Vaši cestovní kancelář budu všem doporučovat.

Vanda Příhonská

Praha 9