+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Ohlasy našich klientů

Kouzlo vánoční Paříže, letecky z Prahy, 5. 12. - 8. 12. 2019

Průvodce: Magdalena Bride

 

"Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda :-) Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

 

Přes stávky a dopravní situaci, která v Paříži probíhala se nám snažila ukázat vše, co bylo v programu. Ovšem to při vší dobré vůli pěšky nebylo možné.  Některé části programu, jako třeba Versailles nebylo možné realizovat vůbec, protože pokud už nějaký autobus jel, tak nebylo možné do něj opravdu nastoupit, neboť byl nacpaný k prasknutí. A tak vypadal každý autobus, který jel :-)

 

Martina Krejčiříková, Hodonín

Obrázek

 

Kouzlo vánoční Paříže, letecky z Prahy, 5. 12. - 8. 12. 2019

Průvodce: Magdalena Bride

 

"Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás."

 

Eva Gajdůšková, Biskupice

Obrázek

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 26. 10. - 29. 10. 2019

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Dobrý den, výlet do Paříže se nám velmi líbil. Viděli jsme co jsme chtěli. Vyhovovala mi malá skupinka spolucestovatelů. Musím pochválit naší průvodkyni Katku, která se snažila zohlednit všechny potřeby skupiny, byla velmi profesionální a zkušená s cestováním po městě. Hotel byl na příjemném klidném místě s příjemným personálem. Příště bych uvítala možná větší pokoj a více gastronomických zážitků.

Jinak jsme byli opravdu spokojeni:-)"

 

Jana a Marek Čechovi, Hovorčovice

Obrázek

 

Barcelona, po stopách Gaudího, 26. 10. - 29. 10. 2019

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás "bezpečně" prováděla městem  (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají...). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem"

 

Blanka a Mojmír Šťastní, Sedlnice

Obrázek

Barcelona, po stopách Gaudího, 26. 10. - 29. 10. 2019

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Zájezd se mi líbil a byl a možná ještě jsem mile překvapen z organizace ze strany cestovní kanceláře a naší průvodkyně Markéty. Byli jsme vždycky dobře informováni před i během zájezdu, jak emailem tak telefonicky. Bylo to fajn vzhledem k politické situaci v Barceloně. Naše průvodkyně Markéta má opravdu obrovské znalosti o celém městě, a vždycky nám pomohla jak s překladem tak i poradila kam zajít na dobré jídlo. Splnil jsem si i pár menších snů, viděl na vlastní oči Gaudiho stavby, které jsou opravdu krásné, jak domy tak nádherný Park Guell a monumentální chrám Sagrada Familia, ochutnal ústřice na tržnici a mořské plody v restauracích. Termín byl taky fajn, příjemné teploty kolem 20 stupňů, chtěl jsem se podívat aspoň na pár hodin na pláž, zaplavat si ale na to už nezbyl čas, možná kdyby nebyla ta stávka tak by to klaplo :) Určitě pro změnu bude super se podívat někam do vnitrozemí, kde bude přece jenom míň turistu, víc přírody a určitě se tam najdou i malebné vesničky. Mějte se krásně CESTOMILOVÉ a přeju spoustu spokojených cestovatelů."

 

Bogdan Niemiec, Třinec

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Vídně, 25. 10. - 29. 10. 2019

Průvodce: Hana Glogovská

 

"Dobrý den, zájezd do Říma  splnil  naše očekávání, viděli jsme spoustu památek a paní Hanka byla skvělý průvodce, myslím, že jsme si navzájem "sedli". Co nás nepotěšilo , bylo obrovské množství turistů po celé tři dny našeho pobytu v Římě."

 

Svorníkovi, Plzeň

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 24. 10. - 27. 10. 2019

Průvodce: Iveta Svobodová

 

"Děkuji Vám. Zájezd překonal několikanásobně moje představy. Samozřejmě, že je to hlavní zásluhou paní průvodkyně.Ta byla super a starala se o nás perfektně, její znalosti jsou úctyhodné. Hotel dostačující, ale ten pro mě nebyl až tak důležitý, jedná se vždy o lidi a to dělá dobrý pocit, ty nezklamaly. Perfektní."

 

David Banci, Písek

Obrázek

 

Cesta za vínem do Bordeaux, 15. 10. - 19. 10. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den Cestomilové, nebo spíše Cestomilky:-) Ráda bych ještě jednou poděkovala Věrce za úžasný zážitek, který předčil mé očekávání:-) její příjemně profesionální a optimistický přístup i ve chvíli neočekávané překážky byl obdivuhodný a držím jí i Vám všem palce ať se Vám daří a máte se dobře! :-) PS: já se budu těšit na další zážitek s Vámi:-)"

 

Klára Žatecká, Ústí nad Labem

Obrázek

 

Na skok do Londýna, letecky z Prahy, 4. 10. - 6. 10. 2019

Průvodce: Kateřina Konečná

 

"Moc děkujeme CK Cestomilové za super zážitky v Londýně s Kačkou. Byla nás tak malá skupinka, že jsme si mohli upravovat program jak jsme chtěli a Kačka nám vždy vyšla vstříc. Takže naprosto super individuální zájezd, tak jak inzerujete. Těšíme na další cesty s Vámi."

 

Petr a Hanka Lyčkovi

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 3. 10. - 6. 10. 2019

Průvodce: Magdalena Bride

 

"Dobrý den, poznávací zájezd s Cestomily se nám líbil. Vše bylo připraveno a navazovaly přesuny po Paříži.

Ubytování i snídaně nám vyhovovaly a určitě zájezd doporučuji. Děkujeme také naší průvodkyni Magdě, která se nám věnovala na 100%."

 

Hedrichovi, Zábřeh

Obrázek

Alsaská vinná stezka s průvodcem, 2. 10. - 6. 10. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou poděkovat za to, že cestování se dá dělat i jinak než s klasickou cestovní kanceláří či individuálně. Věřím tomu, že každý kdo to zkusí cestovat s Cestomily, nebude chtít cestovat jinak. Doufám, že brzy dokončíme náš rozhovor o naší budoucí zahraniční cestě, opět s vaší kanceláří. Ještě jednou díky. Vrcholně spokojení"

 

Jandákovi, Praha

Obrázek

 

Za vínem do Alsaska a Burgundska, 2. 10. - 6. 10. 2019

Průvodce: Patrik Michaud

 

"Dobrý den, zájezd se nám velice líbil. Bylo to náročné, ale krásné. Minulý rok jsme s vámi byli s tchánem v Toskánsku, letos ve Francii a rádi se někam za vínem podíváme i příští rok. 

 

Pokusím se vyjádřit v bodech, co se mi líbilo. Skvělá organizace, příjemný průvodce - myslím, že velká výhoda byla, že byl rodilý mluvčí. Patrik byl velmi milý a ochotný, myslím, že nám ve všem vyhověl i nad rámec služeb garantovaných před zájezdem, např. nás zavezl večer do města, doporučil dobré restaurace, pomohl při zdravotních obtížích sehnat lékárnu, atd. V programu byl dostatečný prostor na osobní volno, super byla malá skupina příjemných lidí. Měli jsme možnost ochutnat velká a skvělá vína. Jsem velmi rád, že jsem mohl vidět vinici Romanée Conti na vlastní oči - příště byste tam mohli zorganizovat degustaci 🙂 Velký zážitek byla také návštěva zámku, kde sídlí Bratrstvo koštovacího pohárku. Zrovna se chystala slavnost, lisovalo se víno ve starých lisech. Příjemná byla i návštěva výrobny sýru. Nebyl jsem příliš nadšený nápadem návštěvy muzea historických vozidel, ale musím uznat, že to nakonec byl velký zážitek. Zařazení do programu byl velmi dobrý nápad.  Ocenil bych kvalitnější ubytování i za cenu vyšší ceny zájezdu. Závěrem chci tedy poděkovat opravdu za krásný prodloužený víkend."

 

Tomáš Šuhaj, Praha

Obrázek

Lisabon a Sintra, letecky z Prahy, 25. 9. - 29. 9. 2019

Průvodce: Tereza Točíková

 

"O cestě do Portugalska jsme již dlouho snili a zájezd s Vámi předčil naše očekávání. Paní Tereza věděla úplně o všem - historii, kultuře, životě místních. Bylo super poslouchat její zážitky ze života v Portugalsku. Bylo vidět, že tuto zemi opravdu miluje. Moc Vám za ten skvělý zážitek děkujeme."

 

Vlasta a Lída Beckovi, Beroun

Obrázek

 

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 19. 9. - 22. 9. 2019

Průvodce: Ivanka Kvetánková

 

"Hezký den, děkujeme za zájezd :) Babičce a dědovi se moc líbil! Přijeli nadšení a nyní toho vědí o Římě i viděli z Říma více než my :-) Vše bylo perfektně zorganizované, průvodkyně Ivana byla skvělá. O Římě ví vše a dokázala zodpovědět všechny naše otázky. Zná i mnoho zajímavostí, které v průvodcích nenajdete. Je vidět, že jí tato práce baví a proto také nás bavilo si s ní nejen prohlédnout Řím, ale i zajít na skvělé jídlo, zmrzliny i kávu :-)  

Velmi rádi Vás doporučujeme svým známým."

 

Ilona Krejčí, Praha

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 19. 9. - 22. 9. 2019

Průvodce: Ivanka Kvetánková

 

"Dobrý den, Váš zájezd byl velmi pěkný a určitě chceme v příštím roce s Vámi navštívit další destinaci.

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší paní průvodkyni Ivaně, která byla úžasná. Její přehled, trpělivost a ochota, prostě byla úžasná;-).Přeji hezký den"

 

Jitka Fričová, Praha

Obrázek

 

Konference v Pensacole - Florida, letecky z Prahy, 3. 9. - 9. 9. 2019

 

"Dobrý den, byla jsem se vším spokojená. Nic mi nechybělo, nebyla jsem ve stresu , nemusela jsem se o nic starat. Naše delegátka se o nás starala jako o své děti. Ptala se nás co si přejeme, jestli chceme nakoupit, dokonce když jsem si jeden den nenakoupila, protože jsem zapomněla, tak se se mnou podělila o své jídlo. Ubytování bylo moc příjemné. Krásná vila u moře. Co víc si přát? 😊 Bůh ví co miluju. Byla jsem hýčkána a vaši společnost budu jen doporučovat. Moc vám děkuju za tak perfektní servis. Neumím vůbec anglicky a s vámi to pro mě nebyla žádná překážka. Přeji krásný den. Furini"

 

Veronika Furini, Praha

Obrázek

Za tajemstvím Bretaně, letecky, 23. 8. - 30. 8. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den kolektivu CK Cestomilové, jsme rádi, že jsme k realizaci naší cesty do Bretaně využili právě Vás. Kvalitní a bezproblémová byla jak příprava cesty, tak samotná realizace. Náplň zájezdu odpovídala našim představám. Na celkovém pozitivním vyznění naší dovolené má velkou zásluhu průvodkyně - 

slečna Víšková. Její péče, vstřícnost a vědomosti, francouzština i řidičské umění - to vše podložené úsměvem. To  bylo významným faktorem pro naši spokojenost. Rádi CK Cestomilové doporučíme našim přátelům."

 

Dušan Špička za kolektiv zájezdu

Obrázek

 

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 15. 8. - 18. 8. 2019

Průvodce: Šárka Malcová

 

"Dobrý den, chcela by som Vam v mene celej našej rodiny poďakovať za úžasný zájazd v Paríži s Cestomilkou Šárkou, ktorá nás počas celého zájazdu sprevádzala. Je to úžasná osoba s veľa skúsenosťami a poznatkami. Program vymyslela úplne skvele bez jedinej jednej vytky. Sme s deťmi velmi spokojní, nadšení a hodnotíme to ako najlepšiu našu dovolenku. Určite budeme Vašu cestovnú kanceláriu doporučovat a radi cez Cestomilku pojdeme znovu."

Halašovci zo Slovenska

Obrázek

Paříž plná zážitků, letecky z Prahy, 15. 8. - 18. 8. 2019

Průvodce: Petra Trnková

 

"Program této netradiční Paříže nás zaujal již na Vašich stránkách, ale nečekali jsme, jaká to bude pecka. Hlavně večerní osvětlený zámek Versailles s famózním ohňostrojem na závěr. Program byl sice náročný, ale domů jsme přijeli plní dojmů."

 

Vysmekovi, Chrudim

Obrázek

 

 

Do Londýna za Harry Potterem, 10. 8. - 13. 8. 2019

Průvodce: Iveta Tesařová

 

"Dobrý den, chtěly bychom touto cestou poděkovat za skvělé zážitky z Londýna. Vše bylo perfektně připravené, zorganizované, viděli jsme spoustu zajímavých věcí a moc jsme si zájezd užili. Velké dík pak patří především skvělé průvodkyni paní Ivetě Tesařové, která se v Londýně nejen výborně vyzná, ale umí věci dobře organizovat a je navíc zábavná a milá. Takže za nás veliká spokojenost"

 

Monika Mlíčková a Terezka Thurnová, Blatná

Obrázek

Do Londýna za Harry Potterem, 10. 8. - 13. 8. 2019

Průvodce: Iveta Tesařová

 

"Dobrý den, včera jsme se s dcerou vrátily z Londýna totálně spokojené nadšené a i dojaté. Nechtělo se nám vrátit tak brzo. Paní Iveta i slečna Katka byly výborné průvodkyně. Nemáme žádné výčitky. Děkujeme vám všem a příště zase s Cestomily 😉"

 

Zdraví vás holky Sahulky, Praha

Obrázek

 

Za tajemstvím Bretaně, letecky, 31. 7. - 5. 8. 2019

Průvodce: Ivana Fabiánová

 

"Chci Vám za všechny zážitky moc poděkovat. S kamarádkou jsme byly s organizací, ubytováním a spoustou informací nadmíru spokojené. Výjimečné poděkování patří  Ivaně Fabianové, která byla perfektní řidičkou, znalkyní všech památek, přírody i gastronomie a hlavně velmi přátelskou a ochotnou průvodkyní na kterou jsme se mohli s čímkoli obrátit. Ještě jednou Vám za nás moc děkuji a přeji hodně, stejně spokojených klientů."

 

Eva Jelínková, Brno

Obrázek

Za tajemstvím Bretaně, letecky, 31. 7. - 5. 8. 2019

Průvodce: Věra Víšková a Ivana Fabiánová

 

"Dobrý den, zájezd s Vaší cestovní kanceláří se mi moc líbil. Milým překvapením byla malá skupina cestovatelů. Program byl velmi zajímavý, ubytování na úrovni a cestování autem bylo skvělé. Obě průvodkyně byly velmi fundované, se vším si věděly rady, moc se mi líbil jejich přístup k nám. Všem budu Vaši cestovní kancelář doporučovat, byla jsem opravdu velmi spokojená. Přeji Vám všem hodně spokojených klientů a krásný zbytek léta."

 

Miluše Píclová, Kadaň

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 5. 7. - 8. 7. 2019

Průvodce: Petra Trnková

 

"Dobrý den. Zájezd do Paříže se mi moc líbil. Naběhali jsme plno kilometrů a stálo to za to. Počasí nám přálo a průvodkyně byla nadmíru výborná. Petra Trnková nás provedla po všech zákoutích i známých místech, romantických uličkách a její výklad byl vyčerpávající. Byla milá, sečtělá, vzdělaná, prostě úžasná.  Určitě se ještě jednou chci do Paříže vrátit a užít si ještě kromě památek kavárničky a večerní romantickou metropoli. Děkuji"

 

Lenka Dúbravčíková, Holešov

Obrázek

 

Horní Provence a kaňon du Verdon, letecky, 1. 7. - 7. 7. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme Cestomilům opět a zase za zprostředkování skvělé dovolené v super partě lidí. Loni jsme s Vámi absolvovali Levandulovou Provence a letos Horní Provence a zájezd byl snad ještě lepší. Ocitli jsme se na místech, kam nejezdí žádní turisté, přivoněli k širým lánům levandule, které tady je ještě více než na jihu a užili si pohled na přírodní úkaz kaňonu du Verdon. Famózní provensálská kuchyně pak podtrhla dokonalou práci naší průvodkyně Věrky. Prostě věděla kam nás má vzít a hlavně kdy :) Zase za rok!"

 

Blínovi, Plzeň

Obrázek

 

Horní Provence a kaňon du Verdon, letecky, 1. 7. - 7. 7. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Trochu jiná Provence - ale pořád slunečná, voňavá, levandulová a už podruhé se skvělou partou, která se velmi osvědčila. Poděkování CK a hlavně Věrce, která nás vždy zavezla tam, kam bylo potřeba, poradila vždy když jsme radu žádali a pro každého z nás na tom putování připravila " něco " co srdce potěšilo. Užili jsme si to náramně a i Horní Provence se svými skalisky, lány levandule a se všemi dary (víno, sýry, ovoce) zůstane nesmazatelnou vzpomínku (také je vše zadokumentováno a zapsáno :) Děkuji za nás za všechny ♥ "

 

Jarka Vičarová, Lanškroun

Obrázek

 

Za vínem do Piemontu, letecky z Prahy, 13. 6. - 16. 6. 2019

Průvodce: Mikuláš Duda (VinoDoc)

 

"Vážení Cestomilové,  velice ráda ohodnotím náš výlet s panem Dudou do oblasti Piemont v Itálii. Služby Vaší CK neměly chybu, stejně jako celý zájezd, proběhl prostě perfektně. Zůstává nám velké množství zážitků a překrásné vzpomínky. Děkujeme za skvělou organizaci a přejeme hodně stejně spokojených klientů."

 

Manželé Filovi, Vysoké Popovice

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 13. 6. - 16. 6. 2019

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, s manželkou jsme se zúčastnili zájezdu do Paříže za doprovodu paní průvodkyně Ludmily Pelkové. Alespoň touto cestou bychom paní průvodkyni moc rádi poděkovali za krásné zážitky, neskutečné množství informací a pružné reakce na neočekávané situace. Celý zájezd se nám moc líbil. Ještě jednou velké poděkování paní průvodkyni."

 

Manželé Jakubíčkovi, Beroun

Obrázek

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 10. 6. - 16. 6. 2019

Průvodce: Ivana Fabiánová

 

"Dobrý den, Cestomilky, vše bylo prima. Děkujeme moc. Paní průvodkyně Ivanka byla bezvadná. Mohu jen doporučit ostatním. A Provence je krásná! Tak ať se daří dál."

 

Petra Slavíčková, Praha

Obrázek

 

To nejlepší z Andalusie, letecky z Prahy, 10. 6. - 15. 6. 2019

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Milí Cestomilové! Právě jsme se vrátili z Andalusie a jsme nadšení. Okruh po těch nejkrásnějších místech se opravdu povedl a i přes drobné komplikace při hledání parkování se nám vše líbilo. Netušili jsme, že nás dokáže něco tak uchvátit, ale města Sevilla, Cordoba a Granada to dokázaly. Budeme se těšit na další cesty s Vámi.

 

Kloudovi, Chrudim

Obrázek

 

Carcasonne a katarské hrady, 6. 6. - 10. 6. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Zájezd s Věrkou byl opravdu úžasný. Věrka je profesionál každým coulem. Nejen, že umí výborně skloubit všechny radosti života (poznání, relax, dobré jídlo a pití), je výborná řidička, ale má i cit pro lidi – umí vyjít každému vstříc, poradit a hlavně zachovat klid a pozitivní náladu, což v případě skupiny, která se před zájezdem neznala, je přímo nadlidský výkon. Pořád mám v hlavě nejen tu nádhernou přírodu a historické památky, ale i chvíle a zážitky, které jsme díky Tobě prožily - oběd v tržnici, piknik u řeky. To jsou zážitky, které s jinou cestovní kanceláří nezažijeme. Mockrát za to děkujeme. Jen tak dál, děvčata! Jste skvělá cestovka, kterou už teď každému doporučuji."

 

Milena Veselá, Praha

 

Obrázek

 

Carcasonne a katarské hrady, 6. 6. - 10. 6. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, ještě doznívají krásné zážitky a francouzská nálada, byla jsem podruhé s průvodkyní Věrou a jak jsem se dohromady shodli- účastníci zájezdu- nechceme jinou. Její perfektně odvedená práce umocňuje krásy Francie. Takže já jsem byla naprosto spokojena a nemá žádnou ani malou kritickou poznámečku- ještě jednou děkuji a přejí ať se Vaší CK daří zdravím a hezké léto přeje"

 

Dagmar Kokmotosová, Praha

 

Obrázek

 

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 31. 5. - 2. 6. 2019

Průvodce: Iveta Svobodová

 

"Dobrý den, přesto že obvykle žádné recenze nepíši, v tomto případě udělám výjimku.

Již při výběru zájezdu mě upoutal jeho program a zejména malé skupinky. Cena mi přišla přiměřená.

Ze zájezdu jsme přijeli naprosto nadšení. Paní Iveta Svobodová byla úžasná, stejně tak jako ostatní účastníci zájezdu.

 

Po Paříži nás prováděla s opravdovým nadšením. Její výklad byl poutavý, erudovaný a zábavný. Dokázala odpovědět na jakoukoli otázku. Kromě připraveného programu jsme viděli i spoustu dalších zajímavých míst a došlo i na několik skvělých improvizací (piknik místo palačinkárny apod.). Otevřela nám okno do místopisu Paříže, stejně tak jako do její historie, kterou nám podávala v zajímavých souvislostech. Často odkazovala na kulturní a umělecká díla. Přesto, že naše skupina byla celkem nesourodá a program byl pro některé účastníky fyzicky náročný, dokázala se bravurně přizpůsobit situaci a individuálně přistupovat ke každému z nás. Organizace byla prostě perfektní. Troufnu si tvrdit, že ke všeobecné spokojenosti.  

 

Ubytováni jsme byli v hotelu přiměřeného standartu, zato na úžasném místě. Možná, že někdo čekal vyšší úroveň, ale pro mě úplně super. Neměnil bych. Stejně jsme se vraceli pozdě večer a ráno už odcházeli. Škoda, že na závěr byl jeden z naší skupiny okraden na letišti, ale to nemohla paní průvodkyně, ani nikdo z nás, ovlivnit. Naopak byla vidět snaha ze strany CK maximálně pomoci. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo.

 

Závěrem bych vám chtěl popřát spoustu tak spokojených klientů jako jsme my. Take bych rád ještě jednou poděkoval paní Ivetě Svobodové za nezapomenutelný víkend v Paříži.

 

Můžete se spolehnout, že vaši CK s čistým svědomím budeme doporučovat."

 

Petr Abrhám, Hořovice

 

Obrázek

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 31. 5. - 2. 6. 2019

Průvodce: Iveta Svobodová

 

"Byl to naprosto perfektní zážitek. Skvělý program, dokonalá paní průvodkyně, super počasí a do toho možnost ochutnat nefalšovanou francouzskou kuchyni. Paříž nám díky Vám naprosto učarovala, díky."

 

Vyhnálkovi, Pelhřimov

 

 

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 30. 5. - 2. 6. 2019

Průvodce: Iveta Svobodová

 

"Vážení Cestomilové, nejdříve bych ráda poděkovala za ochotu a pomocnou ruku při výběru dovolené v Paříži paní Kadlecové. Velice ochotně odpovídala na všechny dotazy, které jsem na ní chrlila jak po telefonu, tak i po e-mailech. Paříž jsem kupovala jako dárek k narozeninám mému manželovi, kterému jsem tím splnila sen. Obrovskou pochvalu a poděkování patří naší/vaší Cestomilce Ivetce Svobodové. Od počátku do konce se o nás starala jako o "vlastní".

 

Vše začalo seznámením na letišti kde nás provedla velmi zkušeně, rychle bez problémů. Po příletu s námi transferem odjela na hotel a vzala nás na první procházku po Paříži. Večer nám doporučila restauraci kde se najíst, jídlo nám všem zajistila, vše přeložila, objednala. Další dny jsme měli dle plánovaného programu. Všude nám vyprávěla historky, popř. co se traduje, řekla něco o historii. Na jakékoliv dotazy velmi pohotově odpovídala. Je vidět, že Paříž je vlastně její druhý domov. Oblíbená věta Ivetky: "Teď mě napadlo, pojďte, půjdeme ještě tady, to musíte vidět." A už jsme šli někam na další místa. 

 

Všichni, kteří váhají zda se vydat na víkend do Paříže, tak vřele doporučuji. S Ivetkou se nemusí ničeho bát. Vaší cestovní kancelář už teď doporučuji svým známým a přátelům a vím jistě, že budu doporučovat i nadále."

 

Jana Tonhauserová, Chodov

Obrázek

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 30. 5. - 2. 6. 2019

Průvodce: Iveta Svobodová

 

"Dobrý den, zájezd se nám velice líbil, naprosto splnil naše očekávání a Cestomilka Iveta byla úžasná.

Děkujeme!"

 

Marie Šmerdová, Brno

Obrázek

To nejkrásnější z Provence, letecky z Prahy, 30. 5. - 3. 6. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Za mě, naprosto perfektně zvládnutý zájezd, můžu říct, že to byly velmi dobře investované peníze! Tolik míst, co jsem viděla a tolik informací, co jsem dostala a průvodkyně s tak vlídným a trpělivým přístupem a perfektními organizačními schopnostmi a vědomostním vybavením a jako přidaná hodnota i přátelský přístup, tak to jsem ještě nezažila.

 

Věrka byla víc než stoprocentní!! Pomohla i v situacích, které už byly mimo její povinnosti a nemusela to dělat.

Je to i vynikající řidička! Cítila jsem se bezpečně v jejich rukách a opravdu jí patří velký dík za zprostředkování skvělého zážitku v Provence. Jsem ráda, že jsem objevila Cestomilky :-).Skvěle odvedená práce! Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů!"

 

Zuzana Zbudilová, Olomouc

Obrázek

 

 

Albánie a Makedonie, letecky z Prahy, 18. 5. - 26. 5. 2019

 

"Mým úkolem bylo zorganizovat zaměstnaneckou dovolenou do Albánie. S našimi poměrně konkrétními požadavky - cesta letecky, ale zároveň program poznávací, v termínu, který nekoliduje s pracovními záležitostmi a samozřejmě navštívit některá konkrétní místa země - se v podstatě žádná cestovní kancelář nedokázala popasovat.

 

Musím opravdu poděkovat cestovní kanceláři Cestomilové, protože pro ně opravdu z našich požadavků nic nebylo problém a byli ochotní, komunikativní a starali se o nás opravdu krásně a laskavě. Měli jsme hezké ubytování, vynikající jídla, průvodci, které jsme v Albánii a následně v Makedonii měli, byli skvělí, přátelští, upřímní a dali nám zakusit krásu i osobitost Balkánu. Myslím, že všechny zúčastněné cesta nadchla a budeme se k Vám i do těchto krajin rádi vracet. Děkuji, bylo mi potěšením s Vámi cestovat/pracovat. Děkuji ještě jednou a přeji Vám krásný den."

 

Michaela Šafárová za Arcibiskupství pražské

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 16. 5. - 19. 5. 2019

Průvodce: Ivana Kvetánová

 

"Dobrý den milí Cestomilové! Zájezd do Říma byl naprosto úžasný, především byla fantastická až fenomenální průvodkyně Ivana,  velmi milá a ochotná,  prohlídku  města (hlavně tempo chůze) přizpůsobila naší tetě, za tichého souhlasu dalších milých účastníků. Naprosto nás ohromovala svými hlubokými znalostmi, ke každé památce nám vždy podala vyčerpávající výklad a Vatikánskými muzei nás protáhla bravurně a zastavovala se a ukazovala ty nejzajímavější a nejdůležitější věci. Nečinilo jí potíže nám s čímkoliv pomoci, prostě jsme dosud takového průvodce nezažili. Nadto byl její výklad velmi záživný, její podání bylo osobité, dokázala zaujmout a prokládala výklad  historických událostí i popis jednotlivých památek zajímavými i vtipnými příběhy. Nechápeme, jak si vše může tak přesně a skvěle pamatovat, včetně dat, všech historických osobností.

 

Báječné bylo, že nás vzala do opravdu skvělých a opravdu italských restaurací s atmosférou, kde se nám mile věnovali, neboť  "naši" Ivu berou  jako svou přítelkyni. Také byla naší záchranou, když hrozilo, že zůstaneme uvízlí v metru, okamžitě pohotově reagovala a vyvedla nás nejen do bezpečí, ale rychle vyhledala jiné možnosti spojů tak, abychom stihli odjezd na letiště :-). Díky Ivance jsme se seznámili i s MHD, které je velmi osobité :-). Dokonce v zájmu našeho včasného dojezdu posloužila ostatním cizím turistům jako studnice informací  o ostatních linkách MHD. Její slovenština nás úplně hladila :-).

Itálii známe a milujeme, ale Řím jsme poznávali až díky Vám. Fantastické bylo, že jsme byli malá skupinka, to bylo obzvlášť  skvělé kvůli naší seniorce. Italové jsou nám blízcí a Řím je kouzelný. 

Moc a moc děkujeme."

 

Gabriela Hanáková s rodinou, Kuřim

 

 

Obrázek

 

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 16. 5. - 19. 5. 2019

Průvodce: Ivana Kvetánová

 

"Dobrý den, zájezd se mě moc líbil, účastníci zájezdu příjemní a sympatičtí, průvodkyně paní Iva vynikající. Její vědomosti a informace velice oceňuji. Škoda snad jen nočního hluku v hotelu, za kterým byli hluční a nevychovaní Italové a slabé stěny pokoje. Za dárkový poukaz děkuji, snad ho využiji při podobné cestě do Paříže. Zdravím"

 

Svatopluk Vozáb, Praha

Obrázek

Za vínem do Valpolicelly, letecky z Prahy, 16. 5. - 19. 5. 2019

Průvodce: Mikuláš Duda

 

"Dobrý den, zájezd se nám moc líbil, pan Mikuláš Duda byl skvělý jako vždy. Moc se těšíme na další cesty za vínem s Vámi. S pozdravem"

 

B. a J. Králikovi, Praha

Obrázek

 

To nejlepší z kraje Languedoc, 15. 5. - 20. 5. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Naše milé CestoMilky, opět jsme si to užívali... fantastických devět degustací, nezapomenutelné ubytování ve Village Castigno a díky Věrce jízda po vinicích s panem majitelem Boscarym z Chateau Rouguette. Vše skvěle naplánováno, nic bychom neměnili. Na shledanou příští rok."

 

Karajannisovi, Bruntál

Obrázek

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 9. 5. - 12. 5. 2019

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Děkujeme za skvělý zážitek pro nás a pro naše děti. Byli jsme nadšení a na své jsme si přišli všichni.  Jak v Disneylandu, který nás překvapil, tak v Paříži, kde nám Kačka ukázala ty nejkrásnější stavby a místa. Těšíme se na další zájezd pro rodiče a děti s Vámi."

 

Tomančákovi, Klatovy

Obrázek

 

To nejlepší z kraje Languedoc, 6. 5. - 12. 5. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Zájezd se nám velice líbil. Viděli jsme spoustu nových míst, navštívili jsme zajímavá vinařství, lákavé farmářské trhy a ochutnali francouzskou kuchyni. Věrka byla opět výborně připravená a zájezd proběhl k naší

spokojenosti. Hezký den."

 

Smolíci, Osek

Obrázek

 

Za vínem do Alsaska a Burgundska, letecky z Prahy, 4. 5. - 8. 5. 2019

Průvodce: Ivana Fabiánová

 

"Putování po dvou vinařských regionech Francie pro nás bylo velmi příjemné. Super servis průvodce, pěkné hotýlky a možná mohlo být o něco lepší auto, ale to byl jen malý šmouh na jinak dokonalém zájezdu za vínem. Těšíme se příští rok."

 

Petr Ondruch, Klatovy

 

Obrázek

 

Paříž, Versailles a Eiffelova věž, letecky z Prahy, 4. 5. - 8. 5. 2019

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Dobrý den, byla jsem velmi spokojena se všemi službami, počasí se sice nevyvedlo, přesto díky Vaší delegátce, bylo vše na jedničku. Děkuji Vám za krásné prožití dovolené." 

 

Ivana Janotová, Praha 

Obrázek

Barcelona a Montserrat, letecky z Prahy, 1. 5. - 5. 5. 2019

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Úžasný zážitek! Barcelona s Markétou byla fantastická. Viděli jsme víc než bylo v plánu a návštěva kláštera Montserrat nás dostala. Super malá skupinka, ze které se stala dobrá parta. Děkujeme."

 

Kopřivovi, Chrudim

 

Obrázek

 

Za vínem do Bordeaux pro náročné, letecky z Vídně, 29. 4. - 3. 5. 2019

Průvodce: Patrik Michaud

 

"Prišli sme domov plný zážitkov a myslím že naše očakávania z celej cesty boli naplnené. Celkovo hodnotíme cestu za veľmi peknú a veľmi zaujímavú, nakoľko to bola prvá naša cesta do teto oblasti Medoc atd., tak to bolo všetko pre nás veľmi príťažlivé a krásne. Videli a zažili sme veľa, čo sa týka aj vinárstiev aj gastronómie a celkovo z nádherného vínneho kraja, ktorý nás očaril a zanechal v nás krásne spomienky. Som veľmi rada, že som našla cestovnú kanceláriu, ktorá je ochotná spraviť naozaj na mieru  šité cesty aj pre dvojicu. To bolo pre nás rozhodujúce, preto sme radi že sa to podarilo. Zatiaľ toľko, ešte raz srdečne ďakujeme a zostávame s pozdravom."

 

Alena Uhrova, Bratislava

Obrázek

Na skok do Londýna, letecky z Prahy, 26. 4. - 28. 4. 2019

Průvodce: Iveta Tesařová

 

"Milé Cestomilky, mysleli jsme si, že za 3 dny v Londýně nic moc neuvidíme, ale opak byl pravdou. Stihli jsme úplně vše, co jsme stihnout chtěli a jak s programem, tak s paní průvodkyní jsme nadmíru spokojení."

 

Mlynářovi, Chodov

Obrázek

 

 

Barcelona a Montserrat, letecky z Prahy, 25. 4. - 28. 4. 2019

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Dobrý den, pokud bych měl krátce zhodnotit zájezd a nám poskytnuté služby, tak mohu vyjádřit spokojenost a to bez jakýchkoliv připomínek.  Průvodkyně profesionální, se spoustou znalostí až k detailům.  Program přizpůsobila našim zájmům a celkově byl program docela nabitý. Zdravím."

 

Vladimír Vojta, Brno

Obrázek

Za vůní a krásou Istanbulu, letecky z Prahy, 25. 4. - 29. 4. 2019

Průvodce: Cestomilka Lenka

 

"Milé Cestomilky, chtěla bych vyjádřit velkou spokojenost s celým zájezdem. Paní Lenka byla velmi  schopná a milá, to že hovořila turecky bylo naprosto úžasné. Co jsme chtěli vidět, jsme viděli, a ještě mnohem více. Děkuji za pěkný zájezd."

 

Jitka Novotná, Louny

Obrázek

 

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 19. 4. - 21. 4. 2019

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, zájezd se nám moc líbil, paní průvodkyně Ludmila byla velice znalá a milá. Moc děkujeme."

 

Dostálkovi, Přelouč

Obrázek

 

Za vínem do Languedocu, letecky z Prahy, 7. 4. - 13. 4. 2019

Průvodce: Věra Víšková

 

"Je to už dva týdny co jsme se vrátili z vinného putování po Languedocu. Jsme stále plni dojmů z nádherné krajiny, skvělých vín, kouzelných městeček i pohodové atmosféry,  kterou slečna Věrka dokázala navodit. Vážíme si toho, že dnes můžeme do těchto úžasných míst cestovat a že Cestomilové tuto možnost a příležitost realizuji s vysokou profesionalitou a lidským přístupem."

 

 Pavel a Jaroslava Vajčnerovi, Znojmo

Obrázek

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 5. 4. - 7. 4. 2019

Průvodce: Lída Pelková

 

"Zdravím všechny Cestomily. Musím říct, že tento zájezd byl naprosto výjimečný. Neskutečný zážitek, který v nás bude ještě dlouho. Neuvěřitelná průvodkyně ,,mami" Lída nám během těch pár dní přirostla k srdci.
Byla naprosto perfektní a bylo vidět,jak si to vše užívá. Je super, když je někomu práce koníčkem. Ještě jednou děkujeme za krásně prožitý a nezapomenutelný víkend."

 

Andrejka & Martin Suchomelovi,  Bradlec

Obrázek

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 28. 3. - 31. 3. 2019

Průvodce: Ivanka Kvetánová

 

"Dobrý den, pobyt v Římě se nám moc líbil. Co Cestomilové slíbili, také splnili. Zvlášť ráda bych poděkovala naší průvodkyni Ivance. Nejen, že všechno perfektně zařídila, ale její vědomosti byly ohromující. Máme v plánu navštívit Londýn. A určitě to bude s Cestomily :-)"

 

Eva a Radek Folkertovi, Osek

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 28. 3. - 31. 3. 2019

Průvodce: Ivanka Kvetánová

 

"Vážení Cestomilové, děkuji vám za velmi pěkný zájezd. Vše proběhlo bez problémů, naše průvodkyně byla perfektní a velmi se nám věnovala. Zájezd byl perfektní. Posílám společné foto. Děkuji a zdravím."


Jiřina Tomašovičová, Praha

Obrázek

Vánoce v Římě, letecky z Prahy, 6. 12. - 9. 12. 2018

Průvodce: Noemi Sklenářová

 

"Dobrý den Cestomilové, jsme moc rádi, že jsme cestovali s vaší společností. Zájezd byl báječný hlavně díky paní průvodkyni. Paní Noemi Sklenářová je velmi milá a ochotná a každému vždy odpověděla na jeho dotaz a vše vysvětlila. Celý zájezd byl pohodový a příjemný. Doufám, že se nám podaří ještě jednou cestovat v vaší CK."

 

Červenkovi, Červený Újezd

Obrázek

 

Vánoce v Paříži, letecky z Prahy, 6. 12. - 9. 12. 2018

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Na vánoční Paříž jsme se moc těšili, ale skutečnost byla ještě mnohem úžasnější. Nádherná výzdoba, vůně z každého stánku, odevšad čišela pohoda a i průvodkyně Lída nás prováděla v pohodovém tempu. Odvezli jsme si spoustu zážitků a dlouho budeme vzpomínat na vánoce v Paříži s Cestomilkami."

 

Edita Šafránková, Český Těšín

Obrázek

Vánoce v Římě, letecky z Prahy, 29. 11. - 2. 12. 2018

Průvodce: Ivana Kvetánová

 

"Zájezd do Říma neměl chybu.  Davy ve Vatikánu jsou bohužel vyšší moc. Ale jinak to bylo úžasné, což je samozřejmě zásluha paní průvodkyně! Hýčkejte si ji a vyvažujte zlatem. Úžasné znalosti, poutavý výklad, milé chování, snaha vyhovět za každou cenu. Od teď nám žádný průvodce nebude dost dobrý :-)"

 

Kroupovi, Domažlice

Obrázek

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 12. 10. - 14. 10. 2018

Průvodce: Petra Trnková

 

"Zájezd se povedl. Původně jsem ho pořídil jako dárek pro manželku a já měl být pouze jako doprovod který se tam bude pravděpodobně dost nudit, nicméně všechno bylo jinak. Vaše průvodkyně Petra se ukázala jako někdo, kdo z poznávacího zájezdu na který jsem se zrovna moc netěšil, udělala parádní víkend v Paříži, který jsme si s manželkou oba užili. Forma jejího výkladu byla super a i přes to že nás téměř nenechala oddechnout, dokázala udržet pozornost naší skupiny celou dobu."

 

Jaroslav Smejkal, Beroun

Obrázek

Alsaská vinná stezka s průvodcem, letecky z Prahy, 10. 10. - 14. 10. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, srdečně zdravím z Chrudimi. Konečně se dostávám k tomu abych poděkovala za skvělý zájezd do Alsaska. Program byl perfektní, stejně jako naše průvodkyně Věra. Už jsme toho hodně procestovali, ale tentokrát jsme si výlet opravdu užili bez toho, že bychom museli něco řešit, objednávat, atd. Vyšlo nám i počasí a díky tomu jsme viděli stále ještě rozkvetlé ulice a právě sklizené vinice. Je to nádherný kout Evropy, s dlouhou tradicí a vynikajícím jídlem, lidmi a samozřejmě vínem, které nás provázelo po celý zájezd díky tomu, že nikdo z nás nemusel řídit. S Věrou byla radost cestovat.

Myslím si, že lepší dárek k narozeninám si manžel nemohl přát a jsem ráda, že i ostatní účastníci zájezdu byli spokojeni. Já tedy určitě. Věřím, že jsme s Cestomily necestovali naposledy a už teď se těším na další zájezd."

 

Libuše Strouhalová, Chrudim

Obrázek

 

Barcelona, po stopách Gaudího, letecky z Prahy, 6. 10. - 9. 10. 2018

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Dobrý den, zájezd se nám moc líbil! Určitě i díky průvodkyni Markétě Bartákové, která toho nejen hodně věděla o historii a politické situaci, ale také nám řekla spoustu zajímavostí o místním způsobu života. A opravdu se nám maximálně věnovala, doslova od rána do večera. Bylo to celkově super, děkujeme."

 

Geržová, Kašpárková - Ostrava

Obrázek

Za vínem do Toskánska, letecky z Prahy, 4. 10. - 7. 10. 2018

Průvodce: Mikuláš Duda, Petra Veselá, Patrik Strnad

 

"Milí Cestomilové, aklimatizace po zájezdu byla poměrně náročná, nicméně zájezd se nám velice líbil.

Zájezd byl velice dobře zorganizovaný od samého začátku, jediná kaňka byla zpožděné letadlo jak při odletu tak při příletu, ale to není ve vaši moci. Someliér, řidič, paní průvodkyně i ostatní účastníci zájezdu byli velice přátelští a sympatičtí lidé. Velikost skupiny byla tak akorát. Myslím, že se všichni chovali zodpovědně a ohleduplně, nikdy jsme na nikoho nemuseli čekat.

 

Ubytování bylo krásné, zejména pak výhledy do okolní krajiny byly přímo dech beroucí. Jídlo bylo všude velice dobré, někde dokonce vynikající. Návštěva všech vinařství byla opravdovým zážitkem. Jsem rád, že jsme navštívili i vinařství různého typu, od malého rodinného vinařství Barici až po super moderní Bindella. Moc se mi líbilo zpestření programu v podobě návštěvy výrobce olivového oleje, to bylo pro mě osobně velice zajímavé. Takže závěrem děkujeme za krásný nejen vinařský zážitek a doufám, že se s vámi příští rok podívám do Piemonte."

 

Tomáš Šuhaj, Praha

 

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 4. 10. - 7. 10. 2018

Průvodce: Ivanka Kvetánová

 

"Děkujeme Cestomilkám i průvodkyni Ivance za naprosto jedinečný zážitek! Ty 4 dny v Římě nám ukázali, že cestovat s profesionály na Vaší úrovni se opravdu vyplatí! Těšíme se na další super zájezdy."

 

Kateřina Hemalová, Plzeň

Obrázek

Za vínem do Toskánska, letecky z Prahy, 4. 10. - 7. 10. 2018

Průvodce: Mikuláš Duda, Petra Veselá, Patrik Strnad

 

"Toskánsko bylo super, velmi příjemný a šikovný řidič Patrik. Vinařství bylo nejlepší Sergio Mottura a pak Baricci. Moc se nám líbila i návštěva výroby olivového oleje u Franci - to byla úplně nová zkušenost. 

Těšíme se, že s Vámi ještě někam vyrazíme."

 

Berkovi, Louny

Obrázek

 

Za vínem do Toskánska, letecky z Prahy, 4. 10. - 7. 10. 2018

Průvodce: Mikuláš Duda, Petra Veselá, Patrik Strnad

 

"Dobrý den Cestomilové, zájezd pro nás vybrala dcera jako dárek k narozeninám. Výběr zájezdu se jí opravdu povedl, i díky tomu, že si vybrala vaši cestovní kancelář. Líbilo se nám vše, ubytování, báječná gastronomie, návštěvy vinařství i historických městeček,  ale především jsme byli velice spokojeni s našimi průvodci. Paní Petra Veselá byla nejen skvělá řidička, ale především nás nadchla svými znalostmi ze všech oblastí italské historie i současnosti. Stejně profesionální byl i pan Mikuláš Duda a pan Strnad. Prostě skvělý zážitek!"

 

Jana a Míra Šilhavých, Lomnice

Obrázek

Do Londýna za Harry Potterem, letecky z Prahy, 28. 9. - 1. 10. 2018

Průvodce: Ivana Soukupová

 

"Zájezd splnil naše očekávání. Viděli jsme vše, co jsme měli v programu a počasí nám vyšlo dokonale. Paříž nás ale ohromila více než Londýn,  přesto si děti studia Harryho Pottera užily a zážitky máme krásné."

 

Plačkovi, Broumov

 

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 28. 9. - 1.10. 2018

Průvodce: Petra Trnková

 

"Moc jsme si to užili a paní průvodkyně nás ohromila nejen znalostmi historie, ale především znalostí všedního života Francouzů. Za nás palec nahoru a díky!"

 

Kotrlovi, Pardubice

Obrázek

Azurové pobřeží pro rodiče a děti, letecky z Prahy, 27. 9. - 1. 10. 2018

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Děkujeme za skvělý individuální zájezd na Azurové pobřeží. Užili jsme si jak koupání v moři, tak úžasný Aqualand s delfíny a kostkami. Díky Kačce jsme poznali krásná místa Riviéry a ochutnali vyhlášenou středomořskou kuchyni. Těšíme se příště."

 

Vyhnálkovi, Kroměříž

Obrázek

 

 

To nejkrásnější z Provence, letecky z Prahy, 27. 9. - 1. 10. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme celému týmu Cestomilů za skvěle zorganizovanou poznávačku po Provence, zvláštní díky patří Cestomilce Věrce, která nás celou dobu provázela a hezky se o nás starala. Děkujeme za krásné zážitky!

Mějte se krásně a ať se daří."

 

Olga Mazouchová, Praha

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 27. 9. - 30. 9. 2018

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, vážení Cestomilové, i s krátkým časovým odstupem hodnotíme náš výlet do Paříže velmi pozitivně. Průvodkyně byla jedním slovem skvělá. Vyšla nám vstříc při plnění našich přání, doporučila nám skvělé restaurace, cukrárny, upozorňovala nás na zajímavosti, prostě naprostá spokojenost. Hotel byl celkem v pořádku. Metro bylo v přijatelné vzdálenosti, snídaně vyhovovaly. Celý koncept poznávacího zájezdu v malých skupinkách považujeme za velmi vydařený a doporučíme vaši CK přátelům. Přejeme vám hodně dobrých nápadů při plánování dalších zájezdů."

 

Děkujeme za nezapomenutelný zážitek

Čevelovi, Vsetín

Obrázek

 

To nejkrásnější z Toskánska, letecky z Prahy, 21. 9. - 26. 9. 2018

Průvodce: Hana Glogovská

 

"Zájezd s průvodkyní Hankou do Toskánska byl jedinečným zážitkem. Ubytování v nádherné vile uprostřed vinic s bazénem a skvěle připravený program s řadou ochutnávek místních specialit. Zájezd nás přesvědčil o tom, že cestovat s cestovkou Vašeho kalibru byla dobrá volba."

 

Kolářovi, Vsetín

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 6. 9. - 9. 9. 2018

Průvodce: Šárka Malcová

 

"Zájezd se nám velice líbil, dozvěděli jsme se plno zajímavých informací a Paříž samotná předčila naše očekávání. Program byl nabitý,takže jsme toho viděli opravdu plno a na zájezd budeme určitě dlouho vzpomínat! Děkujeme za všechnu ochotu,určitě vaši cestovní kancelář budeme doporučovat. .Děkuji a přeji hezký den."

 

V. Matějková, Holasovice

Obrázek

 

 

Madrid, Toledo a El Escorial, letecky z Prahy, 5. 9. - 9. 9. 2018

Průvodce: Jitka Herzánová

 

"Dobrý den, Cestomilky. Děkujeme za nabitý prodloužený víkend v Madridu a přejeme Vám řadu dalších spokojených klientů."

 

Boudovi, Rajhrad

Obrázek

 

Provence a kaňon du Verdon, letecky z Prahy, 22. 8. - 27. 8. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Moc děkujeme za skvělé zážitky. Věrka je profík na svém místě. Z naší dovolené se stal doslova rodinný výlet. Sedli jsme si všichni a užili si památky, společné večeře, pikniky ... prostě naprostý nadstandard. Moc děkujeme a příští rok se těšíme na Bretaň."

 

 

Dlouzí, Trnávka

Obrázek

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 16. 8. - 19. 8. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Poznávací zájezd do Paříže byl můj sen a musím říct, že realita předčila všechna očekávání. Zájezd se povedl na jedničku, také počasí nám přálo a máme spoustu nezapomenutelných zážitků. A to nejen kvůli kouzlu, které jde cítit v Paříži téměř na každém kroku...ale hlavně kvůli naší cestomilce Věrce Víškové. Tímto jí moc děkuji za profesionální a přátelské provedení celým programem. Budeme vzpomínat nejen na památky (na které jsem se dostali téměř bez front), ale také na úžasné společné obědy/večeře. Tam jsme okusili pravou francouzskou kuchyni a atmosféru. Všechny nečekané události vyřešila Věrka během 10 min. a ke spokojenosti všech. Takže ještě jednou, moc děkujeme :-)"

 

Chroustovští, Kladno

Obrázek

 

Paříž plná zážitků, letecky z Prahy, 15. 8. - 19. 8. 2018

Průvodce: Petra Trnková

 

 

"Dobrý den, Cestomilky :) Moc děkujeme za váš 5-denní zájezd "Paříž plná zážitků". Viděly a zažily jsme toho tolik, že máme pocit, že dovolená s vámi netrvala pět dní, ale minimálně dva týdny. Vše bylo perfektně zorganizované. Klidný hotel ve čtvrti, ve které jsme zažili pařížský život při večerním posezení v restauracích u kanálu Saint Martin nebo (i přes mnoho nachozených kilometrů po městě) joggingem v blízkém parku. Ještě jednou bychom chtěly poděkovat skvělé paní průvodkyni, která nás poučila nejen o francouzské historii, ale i o běžném životě v současné Francii....a jak dovedla barvitě hovořit o francouzské gastronomii.... :-) Často pro nás zařídila vstupenky předem, takže jsme neztrácely čas ve zbytečných frontách, nebo nám poradila, kudy se ve frontě "po francouzsku" protlačit a předběhnout ;-)

Vaši CK doporučujeme známým a samy věříme, že se s CK Cestomilové zase brzy někam vydáme. ;-)"

 

 

Michaela a Alena, Chrudim

Obrázek

 

 

Paříž plná zážitků, letecky z Prahy, 15. 8. - 19. 8. 2018

Průvodce: Petra Trnková

 

"Dobrý den, zájezd do Paříže se nám moc líbil. S programem zájezdu, s ubytováním i s průvodkyní jsme byly moc spokojené. Bylo praktické, že nám průvodkyně předem koupila jízdenky na metro i vstupy do památek, a tak jsme si alespoň někde ušetřily fronty.  Průvodkyně nás naučila orientovat se v metru, takže jsme si mohly i samy jezdit. Dozvěděly jsme se od ní spoustu informací nejen o historii Paříže a o památkách, ale i o tom, jak se v Paříži žije, jak funguje školství, zdravotnictví i co a jak se vaří  a kde co nejlépe koupit. Doporučovala nám dobré restaurace na jídlo i příjemné trasy mezi památkami, kde nebyly davy lidí. Vyhověla i našim přáním mimo program zájezdu. Nejvíce nás zaujaly trhy s rybami ve Versailles a výborné palačinky tamtéž. Jen drobná připomínka, že jsem v letadle neseděla vedle své dcery. Ale obě jsme to zvládly bez problémů."

 

Křístkovy, Brno

Obrázek

 

Za tajemstvím Bretaně, letecky z Prahy, 25. 7. - 30. 7. 2018

Průvodce: Ivana Fabiánová, Věra Víšková

 

"Dobrý den, děkuji za fotky. Zároveň bych Vás, obě průvodkyně, chtěl pochválit za skvěle odvedenou práci. Všechno klaplo bez komplikací a z Bretaně si odvážíme ty nejkrásnější zážitky. Teď zrovna sedím u počítače, setřiďuji fotografie a chystám se vytvořit podklad pro fotoknihu. A tím se neustále myšlenkami vracím zpět. Takže ještě jednou díky. S ohledem na nabídku Vaších zájezdů si myslím, že se ještě potkáme. Všechny Cestomilky zdraví"

 

Širocí z Přerova

Obrázek

 

Za tajemstvím Bretaně, letecky z Prahy, 25. 7. - 30. 7. 2018

Průvodce: Ivana Fabiánová, Věra Víšková

 

"Děkujeme za nádherné zážitky v Bretani, které jsme měli možnost prožít díky Vaší CK a hlavně díky
bezchybné průvodkyni, paní Věry. Po těchto zkušenostech to rozhodně nebyl poslední zájezd a těšíme se na nabídku pro rok 2019."


Matesovi, Frýdlant nad Ostravicí

Obrázek

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 9. 7. - 14. 7. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Vážení Cestomilové, zájezd do Provence se nám moc vydařil, především bychom chtěli moc poděkovat slečně Víškové za moc pěkně prožitý zájezd. Je skvělá řidička a výborná průvodkyně. Děkujeme za dárkové poukazy, věřím, že je využijeme."

 

Novotní, Praha

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 21. 6. - 24. 6. 2018

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, děkujeme za dárkové poukazy, je to od vás velmi milé. Touto cestou bychom rádi poděkovali i paní Ludmile, která byla skvělá a postarala se o nás výtečně. Celý zájezd jsme si velmi užili, vše bylo velmi dobře zorganizováno a naplánováno. Paní Ludmila je velmi příjemná, chytrá a empatická žena, jsme rádi, že jsme ji mohli poznat. Tento poznávací zájezd byl náš první tohoto druhu a byl pro nás velmi inspirativní."

 

M. Jestřebecká, Náměšť na Hané

Obrázek

 

Barcelona a Montserrat, letecky z Prahy, 14. 6. - 17. 6. 2018

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"Se zájezdem jsme byli s manželkou velmi spokojeni, splnil veškeré naše očekávání, nevyskytly se žádné problémy. Ubytování OK, průvodkyně skvělá, ochotná, komunikativní, program výborný. Zdravíme."

 

Hloškovi, Osek
 

Obrázek

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 7. 6. - 10. 6. 2018

Průvodce: Michaela Sladká

 

"Dobrý večer, Váš zájezd zcela splnil naše očekávání a byli jsme velmi spokojeni. Jak s programem zájezdu, jeho organizací i včetně péče delegátky. Slečna Sladká byla velmi milá, ochotná, vstřícná a pokud i došlo ke vzniku malých problémů, ihned je vyřešila k naší spokojenosti. Děkujeme za skvělé zážitky."

 

Jenerálovi, Plzeň

Obrázek

Velkoměsto New York, letecky z Prahy, 3. 6. - 10. 6. 2018

Průvodce: Šárka Morávková

 

"New York v tam malé skupině a s Šárkou byl prostě super. Ochutnali jsme kde co, vylezli na ty největší mrakodrapy a viděli de facto vše, co jsme vidět chtěli. Hotel měl super polohu a byl opravdu krásný. 

Ačkoliv nás nejdříve překvapila vysoká cena zájezdu, měli jsme všechny vstupy a jízdné v ceně. A za ten individuální přístup to stálo. Díky!"

 

Rouchovi, Praha

Obrázek

 

Alsaská vinná stezka s průvodcem, letecky z Prahy, 6. 6. - 10. 6. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme za krásný zájezd, Věrka byla dokonalá. Víno se předpokládalo, ale další bonusy ... plavba v Malých Benátkách, ponocný v Turcheimu, auto-mobilové muzeum, hrad... Nevíme čím Alsasko vylepšit. Kupony nás potěšili a rádi zase pojedeme někam...Věrka už to vymyslí."


Zdraví Karajannisovi, Uherský Brod

 

Obrázek

 

Od Pyrenejí ke kanálu du Midi, letecky z Prahy, 3. 6. - 7. 6. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Zájezd naprosto předčil naše očekávání. Malá skupina, velmi znalá průvodkyně a místa, o kterých jsme ani netušili, že existují. Stálo to za to a už se těšíme zase někdy příště."

 

Vendovi, České Budějovice

 

Obrázek

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 29. 5. - 1. 6. 2018

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, děkujeme za zorganizování zájezdu do Paříže, z kterého jsme přijeli nadšeni. Hotel byl čistý, snídaně výborné. Naše delegátka Lída, byla velmi ochotná a příjemná. Se vším nám poradila. Naučila nás správně se pohybovat v metru a zakoupit správný lístek, což nám posílilo sebevědomí, že už bychom to také zvládli :-) Počasí se nám vydařilo a Louvre i Versailles byly překrásné. Ještě jednou děkujeme."

 

Škvorová, Mariánské Lázně

 

 

Obrázek

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 24. 5. - 27. 5. 2018

Průvodce: Ivana Kvetánová

 

"Dobrý den  Cestomilové, se zájezdem do Říma jsme byli spokojeni, po vyjasnění informace o předání letenek, která v úvodní zprávě chyběla, organizačně všechno dobře vycházelo. Ubytování v útulném hotýlku bylo úsporné, ale ve všem funkční a bohaté, pestré snídaně nás ráno dobře naladili na celý den.

Snad nejvýše bych hodnotila průvodkyni paní Ivanu Kvetanovou. Každý den překvapovala hlubokými znalostmi, zaujatostí výkladu i obětavostí pro vedení skupiny. Všichni jsme se vrátili spokojení se zážitky, které v nás budou dlouho doznívat. A za ty patří dík i vám!"

 

B. Bajerová, Lipník

Obrázek

 

 

To nejkrásnější z Provence, letecky z Prahy, 24. 5. - 28. 5. 2018

Průvodce: Patrik Michaud

 

"Dobrý den, Na Váš dotaz ohledně hodnocení zájezdu sděluji následující. Celková koncepce v naprostém souladu s našimi požadavky. Průvodce Patrik byl na vysoké profes. úrovni. Parta výborná-jídlo a pití v souladu  s potřebou našich žaludků. Zájezd se nám moc líbil a hlavně pak koncepce CK - cestování v malých skupinách.

Výborný nápad. Ať se Vám nadále daří a ještě jednou děkujeme."

 

Beňovi, Praha

Obrázek

To nejkrásnější z Languedocu, letecky z Katowic, 20. 5. - 25. 5. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme za krásný zájezd na míru do Languedocu pro nás a naše přátele. Program byl naprosto perfektně připravený. Ochutnali jsme mořské plody i místní speciality, viděli nádherná městečka a příroda této oblasti nás ohromila. Už se těšíme na další zájezd s námi, tentokrát do Bretaně."

 

Kraftovi, Ostrava

Obrázek

 

 

Paříž na míru, letecky z Prahy, 18. 5. - 20. 5. 2018

Průvodce: Petra Trnková

 

"Dobrý den, dovolenou jsme si opravdu užili. Paříž byla okouzlující, moc Vám děkujeme za krásný výlet. Vše jste nám to krásně naplánovali."

 

Fialovi, Vimperk

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 17. 5. - 20. 5. 2018

Průvodce: Michaela Sladká

 

"Chtěla jsem Vám za sebe i za mého partnera poděkovat za zprostředkování zájezdu Paříž, Versailles, letecky z Prahy - 17.- 20.5.2018.  Byli jsme velice spokojeni jak s programem, tak s průvodkyní slečnou Sladkou, která vyhověla našim požadavkům. Způsob jakým se zájezd uskutečnil nám plně vyhovoval- malá skupina, průvodce, který byl k dispozici pro "neználky" jako my a přesto dostatečná volnost. Hotel příjemný, čisťounký. Jako bonus jsme měli nádherné počasí :-) Moc jsme si to užili. Mohu Vás jen doporučit a přeji mnoho spokojených klientů."

 

J. Slavíková, Uherské Hradiště

Obrázek

 

 

Alsaská vinná stezka s průvodcem, 16. 5. 2018 - 20. 5. 2018 

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme za pěkný výlet do Alsaska. Vše bylo skvěle zorganizováno. Líbil se nám zájezd v malém kolektivu a cestování po kraji autem s řidičkou Věrou, která zvládla trasu vždy na jedničku."


Fraiovi, Dobšice

Obrázek

Paříž pro VIP, letecky z Vídně, 16. 5. - 20. 5. 2018

Průvodce: Ludmila Pelková

 

"Dobrý den, s organizací naší dovolené, ať se to týkalo ubytování, sestavení programu a samozřejmě i s průvodkyní, paní Lídou, jsme byli  velmi spokojení. Moc se nám líbila večerní plavba lodí po Sieně. Kombinace hezkého interiéru lodi, výborné večeře včetně šampáňa a nádherné vyhlídky na večerní Paříž byla úžasná. Děkujeme a pokud se nic nestane, příští rok bychom rádi s Vámi jeli do Languedocu."
 

Kroupovi, Luhačovice

Obrázek

 

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 4. 5. - 6. 5. 2018

Průvodce: Michaela Sladká

 

"Dobrý den Cestomilové! Nejdříve bych chtěla Vaši CK poděkovat za perfektní zorganizování leteckého zájezdu Na skok do Paříže. Jak už máte v názvu tak opravdu cestování milujete! Mým velkým snem bylo navštívit Paříž, vidět Eiffelku, Monu Lisu a ostatní... Vaše CK mi splnila víc než jen sen vše vidět.

 

Cestomilka Míša (Sladká) tomuto výletu dala punc výjimečnosti. S láskou a humorem nás krásnou květnovou Paříží provedla, vše ukázala a velmi dobře se o nás starala. Potkali jsme na tomto 3 denním výletě super lidi, kteří tomuto zážitku dali ještě víc než bylo v programu CK. Ještě jednou moc děkuji za sebe i mého manžela, byl to úžasný zážitek."

 

Simona a Dušan Žaloudkovi, Boskovice

Obrázek

 

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 4. 5. - 7. 5. 2018

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

Zájezd se dá zhodnotit jedním slovem "SUPER". Průvodkyně Katka byla naprosto perfektní, ochotně se vším pomáhala, stále se usmívala a parádně to uměla s dětmi. Z dovolené jsme se vrátili absolutně nadšeni. Měla jsem strach, jaký celý pobyt dají naše 2 malé děti, přece jenom spousta památek není to co vyhledávají, ale obavy byly zbytečné. Vše začalo už na letišti - letěly poprvé. Musím poděkovat za místenky v letadle kde jste vybrali místa 2x u okýnka. :-) Ani nemusím psát nadšení z Disneylandu. :-) Byla to prostě naprosto perfektní dovolená, kterou jsme si všichni moc užili. A za to velký "dík".

 

Jediná malá drobnost by se dala vylepšit a to , že na hotelu, kde jsme byli ubytováni, nebyl rodinný pokoj. Byli jsme na to upozorněni před odletem, takže nás to nepřekvapilo, ale lepší by bylo, kdyby jsme mohli být všichni spolu. Takhle jsme se museli rozdělit na 1 dospělí a 1 dítě. Je to jen drobnost, rozhodně nám to nezkazilo dovolenou. Takže moc, moc, moc děkujeme za perfektní organizaci.

 

rodina Danielova, Brno

Obrázek

 

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 4. 5. - 6. 5. 2018

Průvodce: Michaela Sladká

 

"Dobrý den,děkujeme za dárkové poukazy,které bychom rádi využili. Ze zájezdu v Paříži jsme nadšeni. Cestomilka  Míša Sladká se nám od začátku do konce plně věnovala a díky ní se nám v Paříži opravdu moc líbilo. Vše bylo perfektně zorganizované,spousta zajímavých informací a pohodová atmosféra. Cestovka Cestomilové byla skvělá volba."

 

Zdravíme M a M Roháčkovi

Obrázek

 

Do Londýna za Harry Potterem, 28. 4. 2018 - 1. 5. 2018 

Průvodce: Iveta Tesařová

 

"Rádi bychom poděkovali za skvělý a vydařený výlet s Vaší CK Cestomilové. I přes nepřízeň počasí jsme si prodloužený víkend v Londýně s návštěvou studia Harryho Pottera velice užili. Především bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Ivetě Tesařové za její velmi ochotný přístup k naším přáním a za podělení se o své znalosti z minulosti i současnosti Londýna. Nebylo téma, na které by neuměla odpovědět a jen díky tomu jsme si své toulky za poznáním Londýna náležitě užili. Bohužel na společné foto jsme zapomněli, ale doufáme, že k tomu ještě bude příležitost. Velice rádi s Vaší CK navštívíme i jiná zajímavá místa, jakmile nám to čas dovolí."

 

Kudláčkovi, Stráž nad Nisou

Obrázek

 

 

 

Do Londýna za Harry Potterem, 28. 4. - 1. 5. 2018 

Průvodce: Iveta Tesařová

 

"Naše hodnocení zájezdu je 100% kladné. Hotel byl naprosto vyhovující a lepší paní průvodkyni si nelze představit - 100% znalost a orientace v místních poměrech i společenské a historické oblasti, zkušená, pečlivá, příjemná, komunikativní, spolehlivá, optimální jazyková vybavenost, precizní práce s aktuálními situacemi a požadavky i koordinací všech účastníků a jejich představ a programu, se zájmem o práci i o svěřené lidi, skvělé organizační schopnosti. Mnoho let jsem se nesetkala s tak dokonalými službami, byli jsme mile překvapeni a celkově se nám i proto dovolená velmi líbila a předčila naše očekávání."

 

Kumpovi, Plzeň

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 19. 4. - 22. 4. 2018 

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Milí Cestovatelé, děkujeme za vaše služby. Byli jsme naprosto spokojeni. Ocenili jsme obzvlášť schopnost organizace tak, že jsme nikde na nic nečekali. Výhodou byl malý počet členů naší výpravy. Transfer bezchybný. Volba hotelu také dobrá, čistý, blízko metra. Slečna průvodkyně skvělá! Byla schopna operativně přizpůsobit program naší únavě či naším chutím (kávička, zmrzlinka, odpočinek…). Její společnost byla velmi příjemná. Nebudeme váhat doporučit vás přátelům a známým a jistě budeme i příště rádi cestovat a poznávat právě s vámi."
 
Roman Horák a Ivana Dupaľová, Bohumín
3
Obrázek

 

Paříž, Versailles a Eiffelova věž, letecky z Prahy, 28. 4. - 2. 5. 2018

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Děkujeme Vám za velmi pěkně organizovaný zájezd. Program byl úžasný a to hlavně díky sl. průvodkyni. Byly jsme nadmíru spokojeni a příští rok bych ráda s Vámi navštívila Londýn. Budu Vás doporučovat . Děkuji za dárkové poukazy, které použijeme na Londýn. Přeji krásný den a hodně spokojených klientů."

 

Jana Příhodová, Praha

Obrázek

 

Za vínem a koňakem do Bordeaux, letecky z Prahy, 16. 4. - 21. 4. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"V polovině dubna 2018 jsem se s manželkou a 6 dalšími "vínomilci" ze Znojemska zúčastnil šestidenního výletu do "mekky" červených vín, francouzského Bordeaux. Organizovala jej cestovní kancelář Cestomilové a naší průvodkyní byla slečna Věra. Chtěl bych ji moc pochválit. Bravurně zvládala roli průvodkyně, řidičky menšího "vínobusu", organizátorky i programátorky a skvělé tlumočnice. Její znalosti francouzské historie, gastronomie, a pro mě nejdůležitější - její informovanost o francouzském vinařství, byly obdivuhodné. Dokázala vybrat zajímavé vinařské firmy, vína i celý program a udržet pohodovou náladu. Moc se mi to líbilo a vřele doporučuji i ostatním milovníkům vína."

ing. Pavel Vajčner, předseda představenstva Znovín Znojmo 

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 29. 3. - 1. 4. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Chceli by sme sa poďakovať za neskutočné 4 dni v Paríži. Boli sme veľmi spokojní s programom, ubytovaním, vyhovovala nám menšia skupina príjemných ľudí a Vaša zanietenosť pre Paríž bola pre nás skutočným zážitkom. Aj keď sa nám ráno niekedy nechcelo vstávať, tak počas dňa sme na únavu zabudli a tešili sa, čo nás čaká. Bola to pre nás veľká výzva, pretože nie sme veľmi scestovaní, ale po návrate domov sme si povedali, že nám to dalo viac ako týždeň vylihovania pri mori. Budeme dlho spomínať a prajeme veľa úspechov."

 

Martina a Igor Pavlovčíkovi

 
Obrázek

 

Paříž a Versailles velikonoční, 29. 3. - 1. 4. 2018

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, děkujeme za důkladný a vyčerpávající poznávací zájezd po Paříži. Vaše průvodkyně Věrka byla velmi znalá a bylo vidět, že tuto zemi má ve velké oblibě. Určitě jsme si přivezli spoustu hezkých zážitků, ale i znalostí které nám utkvěli v paměti právě díky kvalitnímu výkladu. Přesto by jsme si dovedli představit vidět méně a i tak by to byl vydatný zájezd. S pozdravem"

 

Lukáš a Romana Fořtovi, Beroun

 
 
 
Obrázek

 

Řím a Vatikán, 6. 3. - 9. 3. 2018

Průvodce: Veronika Záborská

 

"Vážení Cestomilové, poznávací zájezd do Říma a Vatikánu, který organizovala Vaše CK se nám moc líbil. Byl perfektně zorganizován a všechno klaplo jak mělo. Co bychom ale chtěli nejvíce ocenit, byla průvodkyně paní Veronika Záborská. Byla opravdu perfektní. Všechno nám ukázala, vysvětlila, ale nejen to, dala tomu i duchovní rozměr a to bylo opravdu super. Ještě jednou děkujeme."

 

 Vyhnálkovi, Velký Újezd

 
Obrázek

Řím a Vatikán, 27. 10. - 30. 10. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, chci vám dnes v den svých padesátin poděkovat za skvělý prodloužený víkend v Římě. Zájezd jsem pečlivě vybírala a hlavním kritériem pro mne byla malá skupina s průvodcem. Volba se VYDAŘILA. Děkuji osobně "Cestomilce" Věrce za dokonalou znalost pohybu po Římě, krásný a zajímavý výklad, příjemné a tolerantní jednání. Přály jsme si s maminkou jako dárek k sedmdesátinám a padesátinám navštívit památky Říma a Vatikánu. Máme krásné vzpomínky."


Lenka Smyčková, Broumov

Obrázek

 

Do Londýna za Harry Potterem, 26. 10. - 29. 10. 2017

Průvodce: Adéla Barošová

 

"Chtěli bychom poděkovat CK Cestomilové za bezchybnou organizaci zájezdu. Ubytování v Londýně, včetně snídaní, bylo perfektní. Zejména pak ještě jednou děkujeme Adéle za skvělé průvodcovské služby, věnovala se nám doslova od příletu do Londýna až do odletu do Prahy. Nebyl pro ni žádný problém upravit program dle našich přání, poradit, či cokoliv vysvětlit. Děkujeme za možnost poznat Londýn v tak krátké době, během 4 dnů."

 

Pailovi, Krnov

Obrázek

 

Do Londýna za Harry Potterem, 26. 10. - 29. 10. 2017

Průvodce: Adéla Barošová

 

"Ráda bych poděkovala CK Cestomilové za úžasný poznávací zájezd do Londýna. I když už jsem v Londýně s dcerou byla, navštívily jsem spoustu dalších úžasných míst, které nám doporučila skvělá průvodkyně Adélka.

 

Užívaly jsme si nejen slunečného počasí a klasických památek v Londýně, ale i jízdy původním doubledeckerem, ochutnávky  v nejstarším obchůdku s čajem, výborné večeře v Soho, oběd v Greenwich Marketu, prohlídky skvělého přírodopisného muzea,  Královské observatoře v Greenwich, Královských  soudních dvorů a dalších skvělých míst v Londýně. Dozvěděly jsme se od Adélky spoustu zajímavých i pikantních perliček jak z historie tak současného života v Londýně.

 

Díky Vám se pro mne stalo cestování doslova závislostí  :-). Moc děkuji za skvělý přístup během celého zájezdu. Bylo to jako vždy s Vámi excelentní. A příští rok určitě zase letíme  někam s Vaší cestovní kanceláří na  dovolenou."

 

Věra Sedláčková, Lhotka

 

Obrázek

 

 

Za vínem do Bordeaux, 2. 10. - 6. 10. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, Bordeaux bylo překrásné, dle nás není co vylepšovat. Průvodkyně Věrka byla skvělá, byli jsme maximálně spokojeni. Rádi bychom s Vámi v příštím roce poznali Alsasko a jeho vinice. Budeme se těšit."

 

Karajannisovi, Teplice

Obrázek

Paříž, Disneyland a ZOO, 28. 9. - 1. 10. 2017

Průvodce: Jana Kadlecová

 

"Víkend byl moc prima, dlouho budeme vzpomínat. A protože je to vždy o lidech, tak už asi s nikým jet nemůžeme protože teď víme že to lze udělat i takhle suprově a od Vás je laťka nastavená vysoko. Ještě jednou díky a mějte se, A+M+E+A"

 

Alena + Miroslav + Evelínka + Fredy, Pec pod Sněžkou

Obrázek

 

Barcelona a Montserrat, 28. 9. - 1. 10. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Zdravím Cestomily a Cestomilky, jsem ráda, že jste mě přibrali na zájezd do Barcelony.

Děkuji všem ve skupině, kteří mě rozesmáli, přispěli k uvolnění nálady a k příjemným zážitkům.

Moc jsem si to s vámi všemi užila a budu doufat, že to nebyl poslední výlet za hranice všedních dnů.

Děkuji všem, a tímto i výslovně Věrko tobě, za krásný výklad i fotečky, ke kterým jsem se v tomto týdnu několikrát vrátila a koukala na ně pořád dokola."

 

Simona Černínská, Karviná

Obrázek

Paříž, Disneyland a ZOO, 28. 9. - 1. 10. 2017

Průvodce: Jana Kadlecová

 

"Dcera říkala, že se na zájezdu nic zlepšit nedá, protože byl prostě úžasný, nejlepší a skvělý. Byl to dětský zájezd, tak musí hodnotit dítě. Jen snad nás mrzelo, že se neuskutečnil let balonem, ale za to může počasí. Děkujeme moc a mnoho pozdravů z Chodska."

 

Eva a Zoja Pillmajerovy

Obrázek

 

Barcelona a koupání v moři, 5. 9. - 9. 9. 2017

Průvodce: Markéta Bartáková

 

"V Barceloně jsme si užili krásné dny s úžasnou průvodkyní Markétou. Její znalosti jsou neuvěřitelné, její rétorika velice příjemná a na všechny otázky velice srdečně odpovídá. Do Barcelony se určitě napřesrok vrátíme. Děkujeme!"

 

Iveta Procházková, Moravský Krumlov

 

Obrázek

Za vínem do Alsaska a Burgundska, 30. 8. - 3. 9. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Děkujeme moc za super zážitky, těšíme se na fotky!! Věrka byla příjemná a spoustu věcí věděla.

V Alsasku bylo ještě navíc super ubytování. To druhé pak bylo trošku slabší, ale v poho.

Těšíme se na další zájezdy s Vámi! Určitě Vás doporučíme."

 

Táňa Berger, Ústí nad Orlicí

Obrázek

 

 

Za vínem do Alsaska a Burgundska, 30. 8. - 3. 9. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Exkluzívní znalost prostředí, připravenost, vyjednávací (u vinařů) a řidičské (na křižovatce s opatrností) schopnosti slečny Věry. Přátelská atmosféra a „čtyřkytičková“ městečka Alsaska. Ikonické vesnice a vinice Burgundska. Skvělé víno a skupinka „vínomilců“. Co víc si přát, nelze než doporučit!"

 

Martin Blahoš, Prachatice

Obrázek

Paříž a nejkrásnější zámky Francie, 24. 8. - 27. 8. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Tak jsme se ve zdraví a plni nádherných zážitků vrátili v neděli z Paříže. Jestli máte tak fantastické a ochotné všechny průvodkyně a průvodce jako je Věrka Víšková, můžete se s klidem považovat za tzv. " dítě Štěstěny ". Fakt - je to velice milý, ochotný člověk, který se snaží dle možností vyhovět,  kterého to, co dělá, baví a navíc, čímž se netajila, má Paříž a Francii ráda. Také celé poznávání dle toho probíhalo a vypadalo.

 

Naše 4-členná výprava byla ze zájezdu prostě nadšená. Já osobně měla nejvíc obavy z reakce mého přítele, který na poznávacím zájezdu nebyl, zda toho chození na něho nebude příliš ( je už také zralejšího věku) a zda pro něho program bude zajímavý. Vše zvládnul skvěle a - ač někdy unavenější - prohlásil, že budeme-li za rok zdrávi a ( jak se dříve říkalo ) dá-li pánbůh a ústřední výbor, pojedeme sem zase. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za 4 perfektní dny, kdy já si konečně užila dovolenou dle svých představ. Slečnu Věrku moc pozdravujte a ať jí i všem u Vás daří.

 

Martina Bártová, Plzeň

 

 

Obrázek

 

Za tajemstvím Bretaně, 18. 8. - 23. 8. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Zájezd byl naprosto perfektní - průvodkyně, organizace, její znalost reálií, empatie vůči klientům, styl zájezdu, tím myslím malý počet klientů, který tomu dává pro mne velmi pozitivní rozměr, jednoduše řečeno, byla jsem naprosto spokojena. Dojmy stále zpracovávám asi už tím i trochu unavuji své okolí. Pevně věřím, že  se příští rok uskuteční zájezd do Languedocku. Za vše Vám i průvodkyni Věře patří velký dík  a ocenění velmi dobré práce. Zdravím a přeji jen vše dobré a pěkný zbytek letních dní."

 

Dagmar Kokmotosová, Chrudim

Obrázek

Za tajemstvím Bretaně, 18. 8. - 23. 8. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Chci moc poděkovat Věrce, která byla úžasná, často citovala z mé oblíbené knížky o Bretani a klobouk dolů před jejími znalosti o této krásné části Francie. Všechno klapalo co mohla ovlivnit, díky ji za to. Za mě jedině bych volila více toulání po přírodě, ale vím, že to byl zájezd za poznáním a ne za turistikou.  Bylo to mé první setkání s Bretaní a mám z čeho vycházet pro další cesty do této úžasné krajiny. Moc děkuji! Jste skvělé a přeji moc úspěchů v práci i osobním životě. 

 

Milada Rydlová, Krnov

Obrázek

 


Azurové pobřeží pro rodiče a děti, 28. 7. - 1. 8. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"S Cestomily jsme už byli minulý rok v Paříži a ani letos nás nezklamali! Vše bylo dokonale připravené, program přesně pro děti, ubytování přímo v zábavním parku Marinelandu, pár minut k moři, zajištěno koupání s delfínem a Věrka opět předvedla skvělou znalost všeho francouzského. Děti si ji navíc tak zamilovaly, že příští rok chtějí do Londýna za Harry Potterem zase jen s ní. Už se moc těšíme!

 

Vaši Brrňáci, Brno a okolí

Obrázek

Řím, Vatikán a koupání v moři, 12. 7. - 16. 7. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za krásnou dovolenou, moc jsme si ji užili a nikdy na ní nezapomene :-) Zájezdu není co vytknout, byli jsme maximálně spokojení. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout práci slečny průvodkyně. Dozvěděli jsme se mnoho informací a perliček. Byli jsme příjemně překvapení :-) Přejeme hezký zbytek léta a mnoho štěstí do dalších let. Až pojedeme znovu na dovolenou, víme, na koho se obrátit."


Martin Remiáš, Dobruška

Obrázek

 

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 6. 7. - 10. 7. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Splnil se mi můj sen, který mi darovala má skvělá rodina k narozeninám: vidět a kochat se levandulovou Provence. Provence byla ve Věrčině podání pohodová pohádka, výtečná organizace, skvělá řidička, svým nadšením a láskou k Francii a znalostmi historie. Také zdravím naši bezva partu. Ahoj. Milá Věro, zdravím a děkuji, možná se potkáme na některé z besed na podzim."

 

Ilona, Český Těšín

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 5. 7. - 9. 7. 2017

Průvodce: Magda Jurczygová

 

"Dobrý den, zájezd se nám vydařil a moc líbil. Organizace skvělá, ubytování i program také.

Průvodkyně Magdaléna se o nás ve všem postarala, byla milá a velmi znalá místního prostředí.

Vyhovovala nám malá skupinka osob. Ještě jednou děkuji za krásný zájezd, příští rok pojedeme opět s vámi."

 

Hrbková a Pája, Nová Ves

Obrázek

 

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 6. 7. - 10. 7. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Fantastická průvodkyně Věruška měla vše pod kontrolou, od rána až do večera se všem věnovala s maximálním nasazením a během zájezdu nám ukázala nádherná místa, která bychom asi nikdy neviděli. Jsem nadšená a přemýšlím o další cestě s Cestomily."


Kraupnerová, Česká Třebová

Obrázek

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 6. 7. - 10. 7. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Provence byla dlouholetým  snem mé sestry, hodně jsem proto očekávala. Naše průvodkyně Věrka ale předčila všechna naše očekávání. Chtěla bych proto poděkovat za naprosto úžasnou průvodcovskou práci Věrky, za její znalosti prostředí, řidičské schopnosti, ale i za pochopení pro naše bolavé nohy,  za vynikající atmosféru celého pobytu. Toulky po Provence byly pro nás něčím výjimečným. Ochutnali jsme vynikající vína, sýry, paštiky....francouzské speciality .... zažili spoustu legrace.  

Milé Cestomilky, za všechno upřímně Děkujeme."

 

Danuše Suchanková, Český Těšín

Obrázek

 

 

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 12. 6. - 18. 6. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

 "Hodně jsem očekávala:) Provance byla mým dlouholetým snem a najednou jsem se tam chystala. Když se člověk těší moc, bývá zklamán a já se těšila MOC. Ale zklamaná nejsem ani já ani celá naše výprava. A proto píšu za všechny toto poděkování. Provance nám připravila krásné modré nebe a teploty nad 30. CK nám připravila skvělý program, Věrku- průvodkyni se znalostí prostředí, zvyklostí, se znalostí  jídla a vína, se schopností nejen dojet, ale zaparkovat všude  a připravit nám piknik v trávě . S pochopením pro naše nadšení, zvídavost, ale i únavu a bolavé nohy. Musím napsat a myslím že za všechny, bylo to skvělé. Rekapitulace: ubytování ( i díky bazénu ) parádní, servis- parádní, parta - parádní, doprovod ( všimli jste si ,že ženy s takovým monogramem B.B., C.C., M.M. jsou povedené) V.V.- celým jménem Věrka Víšková- také parádní.

 

Takže Cestomilové za účastníky zájezdu Levandulová Provance 2017 - jedno velké Děkujeme."

 

Jarka Vičarová, Lanškroun

 

Obrázek

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 9. 6. - 11. 6. 2017

Průvodce: Kateřina Rampulová

 

"Zdravím celý tým Cestomilů a nejvíce cestomilku Káťu, která minulý víkend provedla Paříží moje rodiče. Byl to pro ně první výlet tohoto typu do zahraničí a ač jsem z toho měla z počátku obavy, přijeli oba nadšení a plní zážitků. Jsem opravdu moc ráda, že jsem pro ně vybrala právě vaši společnost a určitě vás budu doporučovat dále. Ještě jednou díky a ať se daří! :)"

 

Jitka Karasová, Říčany

Obrázek

 

Řím a Vatikán, letecky z Prahy, 1. 6. - 4. 6. 2017

Průvodce: Jitka Svobodová

 

"Moc Vás milé Cestomilky zdravíme a děkujeme!

Řím s Jitkou úplně předčil naše očekávání. Byli jsme mile překvapeni všemi znalostmi i tím, že jsme navštívili místa, kam bychom se sami vůbec nedostali. Bylo to super a příště zase s Vámi!"

 

Eda a Jarka Skočdopolovi, Kelč

Obrázek

Azurové pobřeží a Monte Carlo, letecky z Prahy, 25. 5. - 29. 5. 2017

Průvodce: Veronika Uhrová

 

"Dobrý den, 

vrátili jsme se z Azurového pobřeží velmi nadšeni. Byla to nádherná dovolená. Slečna Veronika nás nadchla svým nadšením a láskou k Francii, svým vyprávěním a neuvěřitelnými znalostmi historie. Její znalost francouzštiny i životního stylu Francouzů je úžasná. Rádi se do Francie vrátíme. Děkujeme ještě jednou i Vám za perfektní organizaci zájezdu. Bylo o Nás dokonale postaráno.  Těšíme se na další setkání s Vámi!"

 

Procházkovi, Ludeč

Obrázek

 

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 19. 5. - 21. 5. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den,

zájezd Na skok do Paříže 19.-21.5. se nám moc líbil. Byli jsme spokojení prakticky se vším, Cestomilka Věrka nás klidným krokem provedla asi všemi místy, která se za 3 dny dají stihnout, vyšlo počasí, jídlo v hospůdkách super. Děkujeme za super zážitek, budeme Vás doporučovat."

 

Strakovi, Klatovy

Obrázek

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 19. 5. - 21. 5. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, milé Cestomilky!

Předem chci moc poděkovat Věrce, která byla úžasná, kudy chodím tudy chválím. Všechno klapalo jako hodinky. Za mě jedině bych volila lepší hotel, ale chápu, že by se to výrazně projevilo na ceně zájezdu. Moc děkuji! Jste skvělé a přeji moc úspěchů v práci i osobním životě. S pozdravem"

 

Jana Hübnerová, Beroun 

Obrázek

 

Barcelona a Montserrat, letecky z Prahy, 18. 5. - 21.5. 2017

Průvodce: Jitka Svobodová

 

"Barcelona je fantastická a Jitka taky! Počasí se povedlo a celý zájezd o 6 lidech byl jako rodinná dovolená.

Večerní návštěva představení Flamenga pak byla jen třešničkou na dortu. Moc děkujeme!!"

 

Karel a Iveta Václavínkovi, Luhačovice

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 3. 5. - 7. 5. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, chtěla bych poděkovat za naprosto úžasnou průvodcovskou práci Věrky Víškové. Milá, ochotná, odborný výklad u památek, návštěva i turisticky opomíjených míst, vše naplánováno bez chybičky. Jestli s vaší CK ještě někdy někam pojedeme, tak jedině s  Věrkou 😁 Ještě jednou díky!"

 

M. Hurychová a A. Hubáčková, Hradec Králové

Obrázek

 

Burgundsko, krajem vína a dobrého jídla, 27. 4. - 1. 5. 2017

 

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování naší cesty za vínem. V Burgundsku se nám moc líbilo, každá degustace byla úplně jiná, víno bylo všude výtečné - moc jsme si to užili. Úžasná byla i sýrárna, ta nás opravdu nadchla. Jídlo skvělé - byl to pro nás opravdu nevšední zážitek. 

 

Také jsme navštívili muzeum v Savigny les Beaune a mohu jen doporučit. Nejen manžel, jako milovník aut, letadel a strojů všeho druhu byl nadšený, ale i já jsem byla ohromena rozsáhlou sbírkou a rozmanitostí exponátů. Děkujeme mockrát a někdy v budoucnu na shledanou."

 

Páchovi, Ústí nad Orlicí

Obrázek

Řím, Florencie a Benátky autobusem, 18. 4. - 23. 4. 2017

Průvodce: Věra Víšková

 

"Náš školní výlet do tří nejkrásnějších italských měst se vydařil! Věrka je skutečný profík a víme, že s Cestomily jsme nebyli naposledy. Vše perfektně zorganizováno, pěkný a pohodlný autobus a především znalosti Věrky o historii, umění a italském jídle nás ohromily. A studenti poslouchali pozorněji než ve škole :) Moc děkujeme a těšíme se s Vámi na další školní zájezd."

 

Radka Dvořáková a třída 9.A, Zlín

Obrázek

 

Na skok do Londýna, letecky z Prahy, 14. 4. - 16. 4. 2017

Průvodce: Jitka Svobodová

 

"Moooc děkujeme za skvělý zážitek! Jitka nás mile překvapila svými příběhy o Londýně. Díky nim jsem alespoň lépe pochopila souvislosti a Londýn si zamilovala! Hotel byl velmi pěkný a příjemný, nebylo co vytknout. Snad jen, že příště je potřeba si vzít boty bez podpatku :-D"

 

Hana Prouzová, Pardubice

Obrázek

 

Kouzlo vánoční Paříže, letecky z Prahy, 1. 12. - 4. 12. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Váš slogan " milujeme cestování..." je 100%. Taky milujeme cestování, ale tady musím doplnit, že milujeme cestování s Vámi. Proto  moc děkujeme za několik nádherných dní strávených v Paříži s  vaší cestovní kanceláří  Cestomilové.

 

Užívali jsme si ten luxus, že jsme byli malá skupinka. Průvodkyně Věrka byla úžasná. Výborně se vyzná v Paříži a úplně nás ohromila svými  znalostmi. Nebylo nic co by nevěděla. Skvěle se  starala o  naše pohodlí a bezpečí. I když už jsem v Paříži před rokem byli tak nám program  Věrka připravila  dle našich přání a požadavků . Prožili jsem nádherné 4 dny, navštívili jsme mnoho památek, muzeí i adventních trhů a  ochutnali vynikající francouzskou gastronomii (horká čokoláda v Café de Flore neměla chybu).

 

Je vidět, že svou práci děláte  s láskou a otevřeným srdcem. Ještě jednou moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek. A už vybíráme další dovolenou na příští rok s Vámi."

 

Věra a Jarda Sedláčkovi, Malonty

 

Obrázek

 

 

Velká degustace vín a vánoční Paříž, letecky z Prahy, 24. 11. - 27. 11. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Skupinka o čtyřech lidech a průvodce po celou dobu jen pro nás!! Co si člověk na zájezdu může přát!! S Věrkou jsme si opravdu užili celé 4 dny. V Louvru jsme ochutnali nejrůznější bílá, červená i šumivá vína z celé Francie, a to od malých až po opravdu vyhlášená vinařství. Večer jsme si společně prošli Paříží a na závěr sedli v malé brasserii a ochutnali pravou pařížskou kuchyni. Bylo to opravdu skvělé! Moc děkujeme!"

 

Hanka a Radka, Most u Jablunkova

Obrázek

Za vínem a koňakem do Bordeaux, letecky z Prahy, 3. 10. - 7. 10. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Stejně jako řada našich předchůdců i my přidáváme svůj děkovný příspěvek Cestomilkám. Pro osum chlapů v nejlepších letech a na zadání Bordeaux/koňak naplánovala Věrka cestu plnou jako médocká vína. V dobrém slova smyslu se výlet již první den zvrhl v odbornou exkurzi a za čtyři dny v St. Emilionu, Cognacu, Médocu a Bordeaux jsme mohli posílit svoji osobní vztah k teto oblasti.

 

Perlou byly prohlídky v Rémy Martin, Chateau Lagrange či Maison Boinaud, který ohromil výrobní a skladovací kapacitou, přínosné bylo ale i srovnání s lokálními výrobci, kdy všechny podniky charakterizovala péče o kvalitu produktu od pole až po lahev.

 

Věrka nás kromě gradace návštěv potěšila i šíří znalostí až budila dojem, že by mnohá "šató" mohla odvykládat sama. Za nás velká jednička a doporučujeme.

 

P.S. Nebylo to jen o exkurzích, prostor zbyl i na večerní francouzskou kulturu :-)"

 

Standa Šustáček, Sebranice

 

 

Obrázek

 

Na skok do Londýna, letecky z Prahy, 30. 9. - 2. 10. 2016

Průvodce: Drahomíra Rezková

 

"Vážení Cestomilové, děkujeme vám za zájezd do Londýna, který jste nám poskytli v podobě krásných zážitků po dobu tří dnů s delegátkou Dádou a jejími velice zajímavými výklady o historii a životě tohoto města. Nic krásnějšího jsme si nemohli přát, bylo to skvělé!"

 

Balák Josef, Praha

Obrázek

Paříž pro opravdové gurmány, letecky z Prahy, 29. 9. - 2. 10. 2016

Průvodce: Veronika Uhrová

 

"Dobrý den, i přesto, že jsem již zpátky  v ČR, duchem jsem pořád ještě v Paříži :-)

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za perfektní organizaci celého zájezdu. Jak veškeré pokyny a informace před odletem, tak musím pochválit i velmi sympatickou průvodkyni slečnu Veroniku.

 

Přeji Vám i celému kolektivu hodně dalších spokojených Cestomilů :-)"

 

Jozefa Pavlíková, Přerov

 

Obrázek

 

 Azurové pobřeží a koupání v moři, letecky z Prahy, 17.9. - 23.9. 2016

Zájezd s tištěným průvodcem Cestomilů

 

"Dovolená proběhla perfektně, vše bylo v pořádku a dovolenou jsme si nesmírně užili :-D ve Francii jsme byli poprvé a opravdu nás mile překvapila, určitě jsme tam nebyli naposledy :-) Spolupráce s Vámi byla na jedničku, pomohli jste nám zprostředkovat svatební cestu podle naších představ :-) děkujeme a rádi Vás nejen doporučíme ale do budoucna Vašich služeb zase rádi využijeme."

 

Szlaurovi, Návsí

Obrázek

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 12.9. - 17.9. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Věrka je boží. Byla to opravdu skvělá dovolená, tak jako v Paříží s Káťou. Splnilo to naše očekávání. Provence je úžasná a vřele doporučuji. Výtečná organizace. Věrka je skvělá řidička. Provance byla pro nás zážitková. Prostě o Věrce jen v superlativech. Ono je škoda psát mnoho slov, protože  nikdo nepochopí jejich obsah, nezbývá než to zažít na vlastní kůži. Jste jiná cestovka... prostě naše dvorní cestovka, která myslí na klienta a je to opravdu zážitek a ne.... maraton. Těšíme se na další cestu."

 

Lucie a Pavel Tovaryšovi, Praha

 

Obrázek

 

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 12.9. - 17.9. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den Cestomilky, Provence ve Věrčině podání byla inspirující, šťavnatá, pohodová a
nekomplikovaná pohádka. Inspirovala mě k přečtení knihy o Provence, ke zhlédnutí filmu Dobrý ročník, mám na jazyku chuť výborného salátu a rillette. Chutnal nám také kir i lehké víno. Všechno jsme to zvládli s
lehkostí, dobrou náladou a ve zdraví. Děkujeme za krásné zážitky!"

 

Eva Dezortová, Brno

Obrázek

Víkend v Paříži, letecky z Prahy, 9.9. - 11.9. 2016

Delegát: Dominika Pípová

 

"Dobrý den, velmi Vám děkujeme za zajištění prodlouženého víkendu. Cestomilky byly vždy velmi vstřícné, největší poděkování však patří Dominice, která se nám perfektně věnovala, snad i nad rámec svých povinností. Pomohla nám s programem, s cestování, poradila, kde se dobře najíst a dokonce přeložila i některá francouzská slovíčka, které jsme při pobytu v Paříži viděly nebo zaslechly. Hotel byl také pěkný a odvoz z a na letiště nám cestování hodně ulehčil.

 

S maminkou a babičkou jsme si 3 dny v Paříži užily. Bylo to krátké, ale díky Vám jsme dokázaly využít každou chvilku. Proto opravdu moc děkujeme a rádi Vás doporučíme dál."

 

Veronika Mikolajková, Ostrava

 

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 17. 8. - 21. 8. 2016

Průvodce: Jana Suchá

"Paříž přesně podle našich představ. Už od začátku, od nalezení webové stránky, která nás nadchla svojí přehledností a chutí vyhledávat si další informace, přes rezervaci zájezdu, ochotu, vstřícnost a trpělivost :-) při našich dotazech před odletem, jsme vnitřně věděli, že Cestomilové budou to pravé pro nás i bez jazykové vybavenosti.

Která jiná cestovka vás mile den před odletem upozorní, ať nezapomenete na svůj pobyt, a že se na vás těší!

A do poslední kapky to bylo přesně tak, nemáme naprosto co vytknout. Náš první pobyt v Paříži byl velmi příjemný a přínosný. Díky za milé, vstřícné a přátelské jednání průvodkyně Janči, za spoustu zážitků, příjemné ubytování v hotelu De La Jatté a za fantasticky poskládaný program i podle našeho přání do 5 dnů. Viděli jsme nejznámější místa Paříže s výkladem především historickým, ale zároveň i  se zajímavostmi Paříže. Měli jsme možnost seznámit se s běžným životem v Paříži díky cestování a přesouvání se po městě. Mohli jsme ochutnat francouzskou kuchyni a užít si i báječných chvilek u kávy, načerpat energii a nasát tak atmosféru Paříže.

Děkujeme a už teď se těšíme na další výlet s CK Cestomilové, která má naší plnou důvěru."

 

Pavla a Honza Lukešovi

Obrázek

Azurové pobřeží pro rodiče a děti, letecky z Prahy, 16. 8. - 20. 8. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, i přes počáteční obavy z návštěvy Azurového pobřeží po letošních událostech jsme zažili nádherný zájezd. Všude bylo méně turistů, což jsme jenom uvítali. Cestomilka Věrka byla báječná, jestli takhle podrobně zná historii jiných zemí tak před ní smekám. Každý den byl zajímavý něčím jiným. Vyzdvihla bych návštěvu Marinalandu, který Vám zabere celý den, pohlazení delfína a příště bych zkusila koupání v laguně s delfíny za skly. Velkým zážitkem byl pro nás pestrobarevný trh ovoce, zeleniny, hub, koláčů a květin, kde jsme si zakoupili tolik jídla na piknik, že jsme si ještě něco přivezly domů. Děkujeme za krásný zážitek a určitě budu sledovat Vaše stránky a těším se na případný příští zájezd."

 

Romana Reimová, Pardubice

 

Obrázek

 

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 12. 7. - 17. 7. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Vaše cestovní kancelář mě oslovila již svým názvem, Cestomilové, který opravdu evokuje nasazení a nadšení pro věc, což je záruka kvality. Veškerý kontakt z Vaší strany byl profesionální, ale na druhou stranu příjemný a srozumitelný.

Provence je nádherná a s průvodkyní Věrkou, která je profesionálka po všech stránkách, jsme se cítili moc prima a přátelsky. Perfektně zvládala jak organizační záležitosti, tak i její znalosti celého spektra krás Francie (od historie, přes umění, gastronomii, someliérství .. až po cestu ve stopách "Dobrého ročníku".), mě ohromily. Nemohu šetřit superlativy, protože skutečnost opravdu mnohonásobně předčila mé představy a očekávání.  Ještě jednou díky, díky."

 

Vlaďka Sochorová, Kladno               

              

Obrázek

Levandulová Provence, letecky z Prahy, 12. 7. - 17. 7. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Velké díky a plnou náruč slunečnic zasíláme Cestomilům, zejména průvodkyni Věrce. Navštívili jsme místa známá i zapomenutá. Toulali jsme se po stopách malířů i ve vzpomínkách. Těšíme se na další toulky s Cestomily i se skvělou partou. Věra nás již provedla Paříží, Bretaní, Normandií a ani Provence nezklamala. Víme, že cesta s ní je plná zážitků, pohody, zajímavostí ... a bez starostí !!! Kdo s ní prožil dovolenou, ten ví o čem mluvím. Není to ztracený čas, máme skvělé vzpomínky! A chuť na další poznání."

 

Julie a Jitka Vojtkovy, Břeclav

Obrázek

 

 

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 6. 7. - 10. 7. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Bylo, nebylo, za devatero horami a devatero řekami vznikl Disneyland. Potom uběhl nějaký čas a narodila se nám dcera. Ta rostla a rostla. Nejdřív jí stačilo jíst a spát, ale pak se nějakou náhodou domákla, že existuje země, kde se může potkat se všemi postavičkami, z pohádek které má ráda. Jejím snem se stalo tuto zemi navštívit a já jako správný otec jsem tedy nemeškal a hned za deset let jsem se dostal k tomu, její sen splnit. Vzhledem k tomu, že dnes už je jí 15 let, tak jsem si říkal, jestli není pozdě na takovou dětskou zábavu a taky, že by to chtělo něco více, než jen pozdravit se s Mickey Mousem a šup zase domů. A tak jsem se dostal k Cestomilům, kde mimo návštěvy zábavního parku, byly do programu zakomponovány i návštěvy pamětihodností Paříže.

 

Chtěl bych poděkovat naší průvodkyni Kátě a zároveň před ní smeknout. Každý den byl dobře naplánovaný od začátku do konce, měli jsme všechny potřebné informace a vládla mezi námi přátelská atmosféra. Prošli jsme toho spoustu. Díky tomu, že jsme byli malá skupinka, bylo dost času na dotazy i na individuální bloumání po památkách. Dozvěděli jsme se hodně informací, ale zase ne tolik, abychom hned všechno zapomněli. Disneyland mě překvapil tím, že jsem se v něm bavil i já a dcera - ta by tam byla schopná klidně i nocovat :-) Projeli jsme se metrem, autobusem, vlakem i lodí, podali jsme sportovní výkon při výšlapu schodů na Eiffelovu věž, obdivovali jsme umění v Louvru i krásná zákoutí uliček Montmartru, ochutnali jsme místní dobroty a k tomu jsme ještě vždy od Káti dostali nějakou užitečnou radu… no bylo toho ještě mnohem, mnohem více více, ale už teď je recenze dost dlouhá :-)"

 

Honza Lumbert, Únětice

 

Obrázek

Zájezd Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 6. 7. - 10. 7. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Jedinečný zážitek! Zájezd v malé skupince byl úžasný jak pro nás dospělé, tak pro naše děti! Připadali jsme si doslova jako na rodinném výletě díky Kátě, která je skutečnou rodilou Pařížankou a francouzsky mluví stejně plynule jako česky. Děti si užily super detektivní hru a my měli čas na poslouchání o tom, jak se ve Francii žije, jaké mají zvyky a kde tráví volný čas. Disneyland nám vzal dech! Něco tak perfektního jsme nečekali! Zájezd byl prostě úúúúžasný!"

 

S poděkováním, rodina Dlouhá, Kolín

 

Obrázek

 

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 17. 6. - 19. 6. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Ze všeho nejvíce bych chtěla ocenit komunikaci s Vaší CK. Obratem jste reagovali na každý mail, řešili jste mojí složitou situaci s proplacením dovolené přes zaměstnavatele, uklidňovali jste nás ohledně aktuální stávkové a povodňové situace v Paříži a moc se mi líbil i e-mail s aktuální předpovědí počasí :) 

Průvodkyně Katka byla moc milá, ochotná a sympatická a snažila se nám toho ukázat za každou cenu co nejvíce, tj. dokonce více než bylo uvedeno v programu. Vaši CK ráda doporučím dál. Děkujeme za zprostředkování zážitků :)"

 

Schejbalová + Fára, Liberec

 

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 1. 6.- 5. 6. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Děkujeme za nádherný zájezd. Vše bylo dle našich představ (počasí a vodu neovlivníme) a průvodkyně Katka byla prostě vynikající."

 

Díky Hlůžovi a spol.

Obrázek

 

 

Provence a Azurové pobřeží, letecky z Prahy, 23. 5. - 28. 5. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den ,

 

byl to pro nás opravdu moc hezký týden a všichni jsme Provence okouzleni . Věrka měla vše výborně připravené a doufáme , že i ona se s námi cítila příjemně. Pokud budeme zvažovat další poznávací zájezd do Francie , tak volba je jasná, jedině s Vaší cestovkou!"

 

Smolíkovi, Ostrožská Nová Ves

 

 

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 25. 5. - 29. 5. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Těchto pět dnů bylo zcela naplněno avizovaným programem. Doprava a pohyb po Paříži byl dobře zorganizován. Ubytování se snídaní v hotelu Mirific bylo výborné. Vzhledem k tomu, že jsme byli v Paříži poprvé, byli jsme ve značném očekávání. Je jisté, že Paříž je velkoměsto, jehož pamětihodnosti nelze v pěti dnech zcela postíhat. Naše očekávání se naplnilo skvělými zážitky ať rázu duchovního či rázu kulinářského. Pařížská atmosféra je zcela jiná než na co jsme zvyklí. Život u nás je zcela odlišný.

 

Péče naší průvodkyně Katky byla nadstandartní. S takovou poctivostí, vstřícností, ochotou a potřebnou rozhodností jsme se už dlouho nesetkali. Bylo patrné, že má značné znalosti, že ji to baví, že to dělá ráda. Občas se samotní Francouzi zarazili nad její francouzštinou, nad přívalem jejich slov. Jestli všechny Cestomilky pracují jako Katka (neznáme je), pak jako cestovka nemáte konkurenci. Děkujeme a ať se vám daří."

 

Jana a Josef Škodovi, Moravský Krumlov

 

Obrázek

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 25. 5. - 29. 5. 2016

Průvodce: Kateřina Druenne

 

"Cesta do Paříze s Vámi bylo skvělé poznání a určitě nám to splnilo naše očekávání. Hlavní výhodou byla naše průvodkyně po Paříži Káťa. Určitě výhoda je, že je místní a usnadnila nám tím pobyt ve městě. Káťa se nám věnovala nadstandardně. A hlavně nás v prvním dnu zavedla do restaurace pro Pařížany, která byla zaměřena na sýry a víno a to bylo něco úžasného pro naše jazýčky. I když program byl velmi náročný pro naše nožičky, tak jsme si přišli na své a Paříž si užili ve všech směrech. Nejsme tak úplně zaměřeni na muzea a jejich prohlídky a Káťa nám vždy nabídla vhodnou alternativu programu. Díky Káti jsme si Paříž opravdu užili naplno. Povodila nás místy, kudy moc turisti nechodí.... za to jsme byli moc rádi.  Snad jediné negativum byla čekací doba na letišti, kdy společnost měla hodinové zpoždění při odletu. Jednoznačně Vás doporučujeme. Už se s Vámi těšíme do Provance v září."

 

Lucie Stachivová, Praha

 

Obrázek

Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 20. 5. - 22. 5. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Krásný večer Cestomilové,

chceme Vám moc poděkovat, že jste se příkladně postarali o naše nejbližší. Byli opravdu nadšení, počínaje výbornou komunikací při sjednávání zájezdu, přes dokonale zvládnutý program, až po spokojený návrat! Proto děkujeme za nadstandardní a moc příjemný servis, který ani u renomovaných cestovních kanceláří není zdaleka samozřejmostí. Hodně štěstí do dalších let, už jsme Vás stihli doporučit několika známým."

Matyášovi, Kyjov

Obrázek

 

Zájezd Na skok do Paříže, letecky z Prahy, 20. 5. - 22. 5. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, zúčastnili jsme se zájezdu do Paříže s Cestomillkou Věrou. Oceňujeme velmi dobrou organizaci zájezdu, nabitý program, znalosti průvodkyně, její ochotu a schopnost řešit problémy klientů a přizpůsobení programu přáním zákazníků. Moc se nám to líbilo. Děkujeme."

 

 Valešovi, Praha

Obrázek

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy, 20. 4. - 25. 4. 2016

Průvodce: Věra Víšková

 

"Za všechno, od objednání, přes průběžné poskytování informací mailem v době příprav a těšení, až po samotný zájezd s úžasnou průvodkyní, dostávají Cestomilky ohromnou jedničku s hvězdičkou. Lepší cestovku jsem zatím nepotkala - snaží se o individuální přístup, jsou kdykoliv k dispozici, reagují na aktuální situaci, snaží se splnit všechna přání nad rámec našeho očekávání.

 

Průvodkyně Věrka je opravdová profesionálka. Je poznat, že Francie je její láska. I když jsme viděli z Paříže jen zlomek, tak každou volnou chvilku - hlavně při přesunech metrem, nám Věrka vyprávěla o historii Paříže, zážitky, příběhy... takže i když jsme na těch místech nebyli, připadá nám, jako kdyby to byli naši staří známí. Vypráví tak poutavě, že i děti stojí a poslouchají. Je usměvavá, milá, ale když je potřeba, tak i rázná - a to je moc dobře. Reaguje na počasí i naše potřeby a nežene se slepě dál, jen aby "splnila plán."

 

S dětmi to výborně umí a s námi velkými vlastně také. Vždy skvěle doporučí, poradí, pomůže... mě  "odrovnala" tím, že i když nikdo jiný nechtěl, tak jen se mnou byla ochotna jít na vyhlídkovou věž Tour Montparnasse. A bylo to pro ní úplně samozřejmé. 7letá dcerka v ní našla velkou kamarádku, na kterou ještě dlouho bude vzpomínat.

 

Když to shrnu, tak za nás 100% spokojenost. Byl to fantastický zážitek. Malá skupinka zaručuje individuální přístup a skoro rodinnou atmosféru. Díky moc za vše. Jste úžasné a pokračujte přesně tak, jak to děláte. Rádi Vás budeme doporučovat a nám snad příští rok vyjde Azurové pobřeží s Marinelandem - samozřejmě jedině s Vámi."

 

Buškovi, Horní Lukavice

 

Obrázek

 

 

Plavba lodí vánoční Provence, 22. 12. – 25. 12. 2015

 

"Naprosto jedinečný zážitek! Plavbu jsme si užili se vším všudy a oslava Štědrého večera na palubě byla opravdu nezapomenutelná. Za sebe musím ohodnotit zejména skvělou kuchyni a příjemný personál, který se snažil porozumět naší lámané angličtině. Rovněž jsme viděli kus Provence, která je úchvatná v každém ročním období. Moc děkujeme."

 

Navrátilovi, Vsetín

 

Obrázek

Paříž a Velká degustace vín, letecky z Prahy, 3. 12. - 6. 12. 2015

Průvodce: Věra Víšková

 

"Milé Cestomilky, moc děkujeme za velmi vydařený prodloužený víkend, který byl pro nás úplně první návštěvou Paříže. Budeme na něj dlouho vzpomínat. Myslím, že čas jsme využili, co nejvíc to šlo. Užili si báječnou francouzskou kuchyni, ochutnali výborná vína, šampaňské aj. a poznali některé památky. Věrka byla bezvadnou průvodkyní a zásobila nás nejen spoustou zajímavých informací. Takže za nás celková spokojenost, moc děkujeme a zas někdy příště třeba naviděnou."


Pavla a Honza Lotovi, Česká Lípa

Obrázek

 


Za vínem do Burgundska a Bordeaux, 9. 11. - 15. 11. 2015

Průvodce: Věra Víšková + Veronika Uhrová

 

"Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za úžasný  zážitek kterým byla Francie - cesta za vínem. Výlet byl perfektně zorganizovaný abych tak řekla "do poslední kapky". Využitá každá minuta, skvěle zvolené ubytování a vůbec vše do detailů naplánované! Obdivuhodné znalosti Věrky z oblasti historie a vůbec celé Francie. Děkujeme Věrko i Verčo za bezva poznání!!!! :-)"

 

Kristýna Slapničková, Praha

Obrázek

Paříž a vinobraní, letecky z Ostravy, 8. 10. - 11. 10. 2015

Průvodce: Věra Víšková

 

"Dobrý den, naše nejoblíbeněji cestovko! Děkujeme za vše, bylo to naprosto úžasné, Věrka to s námi přežila :-), program nám upravila na míru a nenápadně nás honila, ať toho vidíme co nejvíce. To že jste to pro nás zařídily v takto malé a soukromé skupince byl nadstandard, který nás dostal. Moc Vám držíme palce v rozvoji a budeme hledat, jak se s vámi zase dostat někam na výlet a doporučovat všem známým. 

Těšíme se na vyprávění o Provence (tam se chystáme příště). Za celou skupinu díky"

 

Zuzana Sokolová, Ostrava

Obrázek

 

Normandie a Paříž, letecky z Prahy, 8. 9. - 13. 9. 2015

Průvodce: Věra Víšková

 

"Normandie nás neskutečně ohromila. Je to nádherná část Francie, s překrásným pobřežím

a krajinou. Naše průvodkyně Věrka vycházela ve všem vstříc, vzala nás na ochutnávku sýrů

i do výrobny cidru. Až na menší pokojíčky v hotelu nemáme vůbec co vytknout. Prostě super zájezd."

 

Jana Kratochvílová, Brno

Obrázek

 

Zza tajemstvím Bretaně letecky, 18. 8. - 22. 8. 2015

Průvodce: Věra Víšková

 

"Bretaň nás ohromila! A Věruš taky! Nejen že je naprosto skvělá průvodkyně, ale taky skvělá řidička, organizátorka a Francii má opravdu v malíčku. Bretaň budeme doporučovat všem - ta atmosféra plná energie a klidu má doslova meditační účinky :-)"

 

Julie Spratková, Česká Třebová

Obrázek

 

Azurové pobřeží a Monte Carlo, letecky z Prahy, 10. 8. - 14. 8. 2015

Průvodce: Iveta Polcarová

 

"Zatím naše nejúžasnější dovolená!!! Líbila se nám celková příprava zájezdu, skvělá organizace a super atmosféra, která se v naší malé desetičlenné skupince vytvořila. Nakonec jsme toho s průvodkyní Ivetou viděli mnohem více, než bylo v programu, ochutnali jsme místní mořskou kuchyni a užili si neopakovatelný zážitek při návštěvě exotické zahrady a parfumerií v kouzelné vesničce Eze."

 

Mirka Vantuchová, Příbram 

Obrázek

Provence na kole, autobusem, 19. 6. - 26. 6. 2015

Průvodce: Věra Víšková

 

"Skvělý zážitek! Provence na kole je úžasná a se super průvodcem Věrkou ještě úžasnější! Příští rok s Vámi určitě pojedeme znovu! Mám jen jednu malou výtku. Zkuste zajisit pro příště menší vedra. Jinak jste mé očekávání splnili na 1****."

 

Honza Prchal, Praha

Obrázek

 

Paříž a Versailles, letecky z Ostravy, 23. 4. - 26. 4. 2015

Průvodce: Alena Polcarová

 

"Zdravíme cestomilku Áju :-) Bylo to super, akorát jsme pěkně unavení. S manželkou jsme

usoudili, že se do Paříže určitě zase někdy vrátíme a rozhodně s Váma. Ještě teď vzpomínám

na šneky po burgundsku a na výjezd na mrakodrap Montparnasse. Za lepšího počasí si užijeme i ten skvělý piknik pod Eiffelovkou. Těšíme se :)"

 

Milan Drozd, Rožnov pod Radhoštěm

Obrázek

Paříž a Versailles, letecky z Prahy, 22. 4. - 26. 4. 2015

Průvodce: Jana Suchá

 

"Děkujeme Cestomilům za krásný zážitek v Paříži. Paní průvodkyně Jana je opravdový odborník na svém místě. Díky řadě zážitků můžeme říct, že jsme Paříž a její kulturu poznali dokonale. Těšíme se na další zájezd s Vámi!"

 

Libuše Coufalová, Pardubice

Obrázek