+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Cestomilka Jana

"Cestování je pro mě jako vaření. Správný poměr ingrediencí okořeněný špetkou dobrodružství vytvoří z každého zájezdu nezapomenutelný zážitek!"

Cestovala jsem už od útlého věku. Nejprve s rodiči po Evropě a o pár let později s mým dědou i mimo hranici evropského kontinentu. Zájem o dějiny míst, která jsem navštívila, mě dovedl ke studiu historie a jazyků. A co se dělo poté? 

 

Mým snem vždy bylo podívat se do Paříže. A protože se má jít snům naproti, po vystudování dvou vysokých škol a třech letech praxe na pozici nákupčí jsem dala výpověď a přijala nabídku pracovat jako průvodkyně v cestovních ruchu, se zaměřením na Paříž. Bylo to náročné období. Vyčerpání se střídalo s nadšením pro práci průvodce a nedostatek odpočinku mi vynahrazovali spokojení klienti. Ale genius loci Paříže, romantická zákoutí, dech beroucí bulváry, příjemné kavárničky a obchůdky s nejnovější módou mě dobíjely energií.

 

Po Paříži jsem objevila i další regiony Francie, ale žádné místo neznám tak dokonale, jako právě město nad Seinou, centrum umění, módy a historie.

 

Rozhovor s Cestomilkou Janou najdete na stránkách magazínu  ŽENY S.R.O.

 

Kam vás srdce táhne?