+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Cestomila Ivan

 

"Zamilovat se do Mexika je tak snadné!"

 

Mexiko je obrovská a rozmanitá země s bohatou historií, která nabízí  nepřeberné množství zajímavých oblastí i způsobů jak trávit dovolenou. Tajuplná mayská království skrytá v džungli, překrásná koloniální města, dech beroucí  příroda, impozantní vulkány, hluboké kaňony, zachovalé pralesy,  drsné pouště ... navíc přívětivost a laskavost místních obyvatel, vyhlášená mexická kuchyně a teplé karibské moře s bělostnými plážemi dělají z Mexika ráj na zemi.

 

Poté, co jsem opustil  původní profesi v reklamě, mediích a marketingu jsem procestoval hodně zemí a kontinentů, abych se nakonec vrátil do Mexika, které  mě očarovalo již při první návštěvě v roce 2000.  A netravalo dlouho a s celou rodinou jsem se rozhodl se sem přestěhovat.

 

Kromě Mexika dnes provázím cestovatele i do sousedních zemí: Guatemaly, centra mayské říše, jejíž autentická krása vás uchvátí, Belize, maličkou zemi na pobřeží Karibiku s množstvím malebných ostrůvků, které připomínají Jamajku nebo Honduras a Nikaraguu, země, které mají mnoho co nabídnout, ale ještě nejsou zcela objeveny pro turistický ruch.