To nejkrásnější z Balkánu

  • Profesionální průvodce
  • 8 - 15 osob

Termíny

Termín a cena na vyžádání

Průvodce

Cena obsahuje

Cena neobsahuje

Ubytování a strava

Ubytování

Strava

Co o nás řekli naši klienti?

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd byl opravdu vydařený, ubytování výborné čisté, prostorné i když dále od centra, program pro děti skvělý a neméně skvělý byl i průvodce. Za nás palec nahoru.

Ivana Hájková

Vyškov

To nejkrásnější z Cornwallu + bájné Glastonbury
s Cestomilkou Michalou
Po loňské výborné zkušenosti, kdy jsme poznávali s cestomilkou Věrkou Bretaň, jsme si tentokrát z Vaší nabídky vybraly zájezd do Cornwallu. A opět to byla dobrá trefa. Téměř rodinný výlet: 6 účastníků a průvodkyně Míša, která se o nás starala jako o vlastní, za což jí patří velký dík. Oceňujeme zejména její řidičské a organizační schopnosti, zároveň dobře sestavený program tak, abychom v daném čase stihli vidět ta nejzajímavější místa a přitom mohli zažít i neuspěchanou pohodovou atmosféru. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit na další výlet s Vámi. Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Olga Hendrychová a Jana Pimková

Beroun

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd do Londýna byl perfektní a Vaše cestovní kancelář opět nezklamala. Velkou roli zde samozřejmě hrálo nádherné počasí, obloha bez mráčku po celé čtyři dny, což bylo na Londýn až neobvyklé. Průvodce David nám byl  po celou dobu zájezdu k dispozici, vysvětlil a poskytl důležité informace k programu, který se podle situace občas trochu měnil, ale vždy to bylo k prospěchu věci. Velmi jsem oceňovala jeho klidný a profesionální přístup, např. pokud se někdo po ukončení denního programu odpojil a cestoval samostatně do hotelu, vždy chtěl večer zprávu, že jsou všichni v pořádku.

Pro děti byl samozřejmě největší zážitek návštěva studia Harryho Pottera, což bylo také hlavní téma zájezdu. Dále musím velmi pochválit ubytování – hotel s restaurací a venkovním posezením poskytl vše co po náročném dni potřebujete. V noci naprostý klid  a ráno skvělá snídaně, ochotný personál. Zájezd jsem si společně s dětmi moc užila .

 

Libuše Strouhalová

Miřetice

Paříž a Disneyland, pro děti i rodiče
s Cestomilkou Janou

Zájezd jsme si maximálně užili. Ubytování nás velice mile překvapilo. Veškeré pohodlí. Naše průvodkyně Jana byla alespoň pro nás nenahraditelná. Moc jí za to děkujeme. Zájezd perfektně zorganizovaný, výklad a historie nádherně popsaná. Zážitky jednoznačně Disneyland a Eiffelova věž.

Dana Křištofová

Havířov-Bludovice

Další informace

Důležité informace

Program zájezdu první a poslední den

Program prvního a posledního dne bude uzpůsoben aktuálním časům letů. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem. Program zájezdu výše uvedený je pouze orientační a může se změnit v závislosti na aktuálních okolnostech. Není-li v textu programu přímo uvedeno, že se navštíví interiér památky (atrakce), má se za to, že bude viděn pouze její exteriér.

Program s průvodcem

Absolvování programu s průvodcem není povinné. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud v programu není uvedeno jinak. Průvodce nemůže dle platných legislativních podmínek země provádět uvnitř památek. Výjimku tvoří průvodci, kteří v dané zemi přímo žijí a vlastní místní průvodcovskou licenci. Komentované prohlídky památek jsou v takovém případě zahrnuty v ceně zájezdu (po zakoupení vstupenky do památky).

Náročnost programu

Tento zájezd není obecně vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. Pokud máte jakékoliv zdravotní omezení, je nutné jej nahlásit již při rezervaci zájezdu. Obecně jsou poznávací zájezdy ve městech jako Paříž, Londýn, Barcelona či Řím náročnější na chůzi, kdy každý den se nachodí okolo 10 – 15 tis. kroků. I v případě zájezdů 55+ je nutné počítat s tím, že program ve městě je celodenní. Zájezdy koncipované minivanem jsou méně náročné. Minivan může parkovat vždy kousek od památky či města a tudíž je vhodnější pro osoby 55+.

Vstupné do památek, atrakcí, vinařství

Veškeré vstupy do památek, vinařství, atrakcí apod., které se objednávají u CK Cestomilové, nelze garantovat při pozdním nákupu. Ceny vstupů, ochutnávek a degustací, které jsou uvedené na našich stránkách a kupují se až na místě, jsou orientační a budou upřesněny v cestovních pokynech.

Ubytování v hotelu

Ubytování v hotelu po příjezdu je možné až po 15 hodině. V dřívějším čase budou zavazadla uloženy na recepci a k ubytování dojde až po návratu z prohlídky. Poslední den je nutné opustit pokoj do 10. hodiny. Na hotelech bývá nejčastěji dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. V případě oddělených postelí je nutné tento požadavek nahlásit ihned při rezervaci zájezdu (CK se bude snažit pokoj zajistit, ale nelze jej vždy garantovat). Třílůžkové pokoje jsou ve většině případů vybaveny manželskou postelí a přistýlkou pro dítě. Čtyřlůžkové pokoje na hotelech u poznávacích zájezdů zpravidla vůbec nebývají.

Rezervujte si zájezd co nejdříve

Rezervaci zájezdu doporučujeme co nejdříve, cena je závislá na aktuálních cenách letenek a ty s blížícím termínem vždy rostou.

Realizace zájezdu

Zájezd bude realizován po naplnění minimální kapacity.

Povinné smluvní údaje

Nezávazná rezervace zájezdu

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

To nejkrásnější z Balkánu

  • Profesionální průvodce
  • 8 - 15 osob

Nevíte si rady?

Zavolejte nám rovnou na číslo

+420 774 449 306 (Volejte Po-Pá 8-17 hod.)