Cestomilka Ivana

„Cestování je vášeň, které neuniknete. Vždy si Vás najde a zavede Vás do míst, o kterých jste netušili, že mohou existovat.“

Začínala jsem provázet ve Francii, kterou jsem si zamilovala a do které jsem se v následujících letech vracela pracovně i soukromě. Moje životní cesta mě poté zavedla do IT oblasti, kde jsem působila mnoho let na manažerské pozici. Jakmile to však bylo možné, nasedla jsem na kolo, do auta, vlaku či letadla a nechala se unášet svou vášní – cestováním. A když nastal čas na změnu, dokázala jsem ji uskutečnit a ke své vášni – k cestování – se vrátit.

Od té doby se mi podařilo procestovat kus světa (Evropa, Asie, Amerika, Indonésie a Nový Zéland, …) a již několik let provázím větší či menší skupiny v Severní a Střední Americe, na Karibských ostrovech, na Srí Lance, ve Vietnamu, ve Francii, Velké Británii, Španělsku a na Islandu.

S Cestomily se doslova vracím na místo činu a v současné době provázím ve své srdeční zemi, ve Francie. Miluji regiony Languedoc a Rousillon, Provence i Bretaň … víno, ryby i krevety … přírodu i historická místa … hudbu i šumění moře… povídání si s novými lidmi i klidné pozorování místních obyvatel. Věřím, že se na některé z mých cest potkáme!