Cestomil Ivan

„Zamilovat se do Mexika je tak snadné!“

Mexiko je obrovská a rozmanitá země s bohatou historií, která nabízí nepřeberné množství zajímavých oblastí i způsobů jak trávit dovolenou. Tajuplná mayská království skrytá v džungli, překrásná koloniální města, dech beroucí příroda, impozantní vulkány, hluboké kaňony, zachovalé pralesy, drsné pouště… navíc přívětivost a laskavost místních obyvatel, vyhlášená mexická kuchyně a teplé karibské moře s bělostnými plážemi dělají z Mexika ráj na zemi.

Poté, co jsem opustil původní profesi v reklamě, mediích a marketingu jsem procestoval hodně zemí a kontinentů, abych se nakonec vrátil do Mexika, které mě očarovalo již při první návštěvě v roce 2000. A netrvalo dlouho a s celou rodinou jsem se rozhodl se sem přestěhovat.

Kromě Mexika dnes provázím cestovatele i do sousedních zemí: Guatemaly, centra mayské říše, jejíž autentická krása vás uchvátí, Belize, maličkou zemi na pobřeží Karibiku s množstvím malebných ostrůvků, které připomínají Jamajku nebo Honduras a Nikaraguu, země, které mají mnoho co nabídnout, ale ještě nejsou zcela objeveny pro turistický ruch.