Poznávací zájezdy do Švýcarska

Vydejte se do Švýcarska, země se třpytivými jezery, smaragdovými údolími, ledovci a malebnými vesničkami.

Švýcarsko 2

Cestomilka

Věrka

Vánoční Basilej s adventními trhy

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • 8 - 15 osob

Adventní trhy v Basileji patří k těm nejkrásnějším, které může Evropa nabídnout. Vydejte se za vánoční náladou, tradiční výzdobou i cukrovím a užijte si začátek Vánoc.

Termín na vyžádání

Cestomilka

Lenka K.

Vánoční Basilej a pohádkový Colmar

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • 8 - 15 osob

Adventní trhy v Basileji patří k těm nejkrásnějším v Evropě a Colmar k nejtypičtějším a nejmalebnějším městům Alsaska. Užijte si začátek Vánoc hned ve dvou evropských státech.

Termín na vyžádání

Švýcarsko

Fondue, vyhlídkové jízdy vlakem, jedinečná krajina, čokoláda a lyžování jsou jen některé z důvodů, proč musíte Švýcarsko navštívit.

Kdy do Švýcarska

Duben

Přicházející jaro znamená ve Švýcarsku zelená alpská úbočí s pasoucími se stády a barevnými květy. Alpská střediska jsou touto dobou už takřka bez lyžařů.

Září

V září se s nastávajícím podzimem těší venkov na sklizeň ovocných stromů i hroznového vína. Lesy dostávají barevné odstíny, zatímco vrcholky hor pokrývá sníh.

Prosinec

Prosinec je jedním z nejchladnějších, ale ne nejdeštivějších měsíců v roce. Časté sněhové přeháňky dokreslují na vánočních trzích v hlavních švýcarských městech kouzelnou atmosféru.

Zažijte Švýcarsko autenticky...

Lyžování ve stínu Matterhornu

V lyžařském středisku Zermatt si můžete užít špičkové sjezdovky s vynikajícími výhledy na ikonickou horu Matterhorn. Pro ty, kteří se nechtějí vydat na sníh, existují další místa, odkud jeden z nejvyšších alpských vrcholů obdivovat. Když zamíříte na vrchol Rothornu, 30 minut jízdy lanovkou z Zermattu, otevře se vám velkolepé panorama okolních hor.

Výroba sýru Gruyère

Ať už máte rádi sýr ve formě fondue nebo třeba v typickém pokrmu raclette, ve Švýcarsku si jej budete moci dopřát do sytosti. Le Gruyère je pravděpodobně nejoblíbenější a nejznámější ze švýcarských sýrů. Ve středověkém městě Gruyères v La Maison du Gruyère se můžete s výrobou sýrů seznámit a poté je samozřejmě i ochutnat. Vyzkoušet byste také měli oblíbené sněhové pusinky s krémovou smetanou.

Vydejte se za portským vínem tam, kde je doma

Prosluněná krajina v zeleném údolí řeky Douro poskytuje skvělé podmínky nejen pro vznik portského vína, ale i pro skvělé zážitky všem návštěvníkům. Přečtěte si naše tipy, co všechno tu můžete…

Univerzitní město Oxford

Oxford – nejslavnější univerzita světa

8 panovníků, 47 držitelů Nobelovy ceny, 56 premiéru a prezidentů, 12 svatých, 89 arcibiskupů, 18 kardinálů, jeden vzdoropapež, nespočet věhlasných spisovatelů a vědců. Pokud jste si přečetli nadpis, určitě je…

10 důvodů proč na dovolenou do Toskánska

Už jste poznali půvab Toskánska? Od Alp, přes nejnižší vinařská údolí Chianti, až po teplé moře, Toskánsko je plné krás, které paradoxně jen málo našinců navštívilo. Vydejte se do kolébky…

Co o nás řekli naši klienti?

Za kouzlem vánočního Říma
s Cestomilkou Ivankou

Na doporučení kamarádky, která s Cestomily absolvovala Paříž, jsem se rozhodli vyzkoušet vánoční Řím. A určitě nelitujeme! Nejenom, že jsme viděli vše, co jsme vidět chtěli (a co běžně nabízejí velké CK), ale nespornou výhodou je cestování v malé skupině.

Hana, Iva a Otomar Gottsteinovi

Písek

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás.“

Eva Gajdůšková

Biskupice

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda 🙂 Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

Martina Krejčiříková

Hodonín

Barcelonou po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

„Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás „bezpečně“ prováděla městem (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají…). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem“

Blanka a Mojmír Šťastní

Sedlnice