Zájezdy do Londýna plné zážitků

Objevte s námi Londýn. Navštivte místa, kde žije královská rodina. Užijte si nespočet muzeí a galerií, projeďte se lodí po Temži, zavítejte do Oxfordu a poznejte svět čar a kouzel Harryho Pottera.

Londýn a okolí 8

Náš tip

Cestomil

David

Do Londýna za Harry Potterem

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Vydejte se do Londýna za Harry Potterem! Poznejte místa, kde se slavný příběh natáčel, odhalte tajemství kouzelnických efektů, užijte si vyhlídkové kolo London Eye i muzeum voskových figurín.

30.5. - 2.6.2024 4 dny
5.7. - 8.7.2024 4 dny
+ 3 další termíny
od 20 901 Kč
cena za osobu
people, travel, tourism and friendship concept - happy smiling pretty teenage girls showing peace hand sign over london background
NOVINKA

Cestomil

David

Londýn pro rodiče a děti + Windsor + Legoland

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Užijte si jedinečnou zábavu v Legolandu či Thorpe Parku, seznamte se s britskou historií na hradě Windsor a užijte si odpočinek v přímořském letovisku Brighton, kde na vás čeká spousta překvapení.

17.7. - 21.7.2024 5 dní
od 24 901 Kč
cena za osobu
Iveta Tesařová

Cestomilka

Iveta

To nejlepší z Londýna + Stonehenge + Winchester

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Poznejte s námi Londýn, významnou evropskou metropoli. Vydejte se na prohlídku pevnosti Tower, užijte si výhled z kupole katedrály, projeďte se lodí po Temži a navštivte magické místo Stonehenge.

22.8. - 25.8.2024 4 dny
12.9. - 15.9.2024 4 dny
+ 1 další termín
od 24 901 Kč
cena za osobu
Most Tower

Cestomil

David

Londýn, Oxford + hrad Windsor

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Navštivte Windsor, letní sídlo britských panovníků, staňte se na chvíli studenty Oxfordu a nechte na sebe působit neopakovatelnou atmosféru Londýna.

9.10. - 13.10.2024 5 dní
od 23 901 Kč
cena za osobu

Cestomil

David

Za temnou historií Londýna

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Se západem slunce se mění i tvář Londýna. Navštivte místa, která vypovídají o hrůzných činech, poznejte příběh Jacka Rozparovače a vyslechněte si strašidelné historky!

31.10. - 3.11.2024 4 dny
od 21 901 Kč
cena za osobu

Cestomil

David

Adventní Londýn + Harry Potter + Winter Wonderland

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Vydejte se s námi za kouzlem adventního Londýna. Užijte si osvětlené ulice, vánoční trhy, vůni skořice a medu a navštivte studia Harryho Pottera.

21.11. - 24.11.2024 4 dny
od 20 901 Kč
cena za osobu

Cestomil

David

Za kouzlem adventního Londýna

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 3* hotel
 • 8 - 15 osob

Užijte si vánoční výzdobu a atmosféru plnou tradic během víkendu v Londýně! Čeká Vás bruslení na ledovém kluzišti, vánoční koledy i nákupy na Oxford Street.

5.12. - 8.12.2024 4 dny
od 20 901 Kč
cena za osobu
Aerial view of the city of Cambridge, UK

Cestomil

David

Londýn + univerzitní město Cambridge

 • letecky z Prahy
 • Profesionální průvodce
 • 8 - 15 osob

Objevte s námi významné stavby Londýna, poznejte nejslavnější univerzitní město Cambridge a užijte si nultý poledník v Greenwich.

Termín a cena na vyžádání

Londýn a okolí

Ať už se zajímáte o umění nebo architekturu, jídlo či fotbal, v královském městě jehož historie sahá 2000 let zpět, najdete vše. Na jedné straně historické budovy, královská rodina, muzea a galerie, na straně druhé nejvyšší mrakodrap v Evropské unii, finanční centrum, fish and chips a nákupní ulice. To vše je Londýn.

„Kdo je unaven Londýnem, je unaven životem, protože Londýn má vše, co život dokáže nabídnout.“

Samuel Johnson

Kdy navštívit Londýn

Květen

Na jaře bývá v Londýně opravdu krásně. Není ani příliš horko ani zima, což je pro objevování krás britské metropole ideální. Londýn je v tuto dobu jedna velká rozkvetlá zahrada. Určitě navštivte St. James Park u Buckinghamského paláce, který je v tuto dobu pokrytý tulipány.

Srpen

Léto je skvělou dobou pro návštěvu Londýna. Teplé a slunečné počasí přeje jak procházkám po památkách tak po rozkvetlých parcích. Skvělým zážitkem je i projížďka po Temži, během níž uvidíte všechny dominanty města.

Prosinec

Atmosféra vánočního Londýna vás dostane. Ulice září tisíci vánočními světly, na náměstích jsou postavená kluziště, lidé nakupují dárky. Na nejvyšší vánoční strom se můžete podívat na Trafalgarském náměstí, za krásnou výzdobou zamiřte na ulice Oxford street a Regent street.

Jedinečné zážitky v Londýně

Večer v tradičním pubu

Návštěva Londýna by se neobešla bez večeře v místní hospůdce, tedy pubu. Tradiční pub poznáte podle vývěsního štítu a květinové výzdoby. K večeři si určitě dejte i tmavé pivo. Velkému pivu se říká "pint", malému "half". Pro pití si ale musíte zajít na bar, objednávka u stolu v Británii nefunguje.

Sky Garden - výhled jako na dlani

Chcete mít Londýn jako na dlani a nebojíte se výšek? Pak při své návštěvě britské metropole navštivte Sky Garden - nejvýše položenou veřejnou zahradu království. Nachází se v mrakodrapu 20 Fenchurch Street, kterému však místní neřeknou jinak než Walkie-Talkie, tedy Vysílačka. Vyjeďte do 43. patra a užijte si úchvatné panorama Londýna. Vstup do Sky Garden je zdarma, je však nutné mít předem zajištěnou rezervaci na konkrétní hodinu.

Návštěva londýnského muzea

Kde v Londýně přečkat náhlý déšť? Přece v některém z mnoha muzeí, které město nabízí. Zajděte se podívat na kostry dinosaurů do Přírodovědného muzea, nechte se okouzlit vzácnými obrazy předních světových malířů v Národní galerii a objevte antické památky ve slavném Britském muzeu. Určitě vás potěší, že vstup do většiny londýnských muzeí je zcela zdarma!

Články přímo od našich průvodců

London Eye: nejnavštěvovanější vyhlídka v Londýně

Londýnské oko neboli London Eye je nejnavštěvovanější londýnskou atrakcí. Stojí v samotném srdci britské metropole a každoročně přivítá více než 3 miliony lidí. Za krásného počasí uvidíte až do vzdálenosti…

Univerzitní město Oxford

Oxford: 6 důvodů proč navštívit nejznámější univerzitu světa

Celkem 8 panovníků, 47 držitelů Nobelovy ceny, 56 premiérů a prezidentů, 12 svatých, 89 arcibiskupů, 18 kardinálů, jeden vzdoropapež, nespočet věhlasných spisovatelů a vědců. Pokud jste si přečetli nadpis, určitě…

Nejtajemnější místa Londýna

Londýn má atmosféru tajemného velkoměsta, kde se může stát cokoliv. Nad ránem v mlhou zalitých ulicích, mezi sloupy gotických katedrál nebo na vodách temné Temže. Všude pulzuje mystická atmosféra, která…

Najděte inspiraci v muzeu Victoria & Albert v Londýně

K výletu do Londýna určitě patří i návštěva muzea Victoria & Albert, kde můžete bez problémů strávit skoro celý den. Pokud máte rádi umění, jste na správné adrese. Najdete zde…

Co o nás řekli naši klienti?

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd byl opravdu vydařený, ubytování výborné čisté, prostorné i když dále od centra, program pro děti skvělý a neméně skvělý byl i průvodce. Za nás palec nahoru.

Ivana Hájková

Vyškov

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd do Londýna byl perfektní a Vaše cestovní kancelář opět nezklamala. Velkou roli zde samozřejmě hrálo nádherné počasí, obloha bez mráčku po celé čtyři dny, což bylo na Londýn až neobvyklé. Průvodce David nám byl  po celou dobu zájezdu k dispozici, vysvětlil a poskytl důležité informace k programu, který se podle situace občas trochu měnil, ale vždy to bylo k prospěchu věci. Velmi jsem oceňovala jeho klidný a profesionální přístup, např. pokud se někdo po ukončení denního programu odpojil a cestoval samostatně do hotelu, vždy chtěl večer zprávu, že jsou všichni v pořádku.

Pro děti byl samozřejmě největší zážitek návštěva studia Harryho Pottera, což bylo také hlavní téma zájezdu. Dále musím velmi pochválit ubytování – hotel s restaurací a venkovním posezením poskytl vše co po náročném dni potřebujete. V noci naprostý klid  a ráno skvělá snídaně, ochotný personál. Zájezd jsem si společně s dětmi moc užila .

 

Libuše Strouhalová

Miřetice

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Pobyt v Londýně byl úžasný, průvodce David se o nás staral jako o vlastní, protáhl nás významnými místy i uličkami, měl odpověď na všechny zvídavé otázky dětí i dospělých a dokázal zařídit vše, včetně počasí 🙂 Moc jsme si to užili a odpověď mého syna na otázku, co se ti v Londýně nejvíc líbilo byla : „všechno“… a to vypovídá o všem…

Eva Šilarová

Bořetice

To nejlepší z Londýna + Stonehenge + Winchester
s Cestomilkou Ivetou

Pokud mám napsat pár slov k zájezdu do Londýna a Stonehenge, pak tedy jen samé klady. Vaši pro mě předtím neznámou cestovku jsem našla náhodou na facebooku a zaujala mě především tím, že nabízí cestování v malých skupinkách.

Libuše Kantnerová

Halže