Zájezdy do Irska plné zážitků

Objevte krásu zeleného Irska. Okouzlí Vás malebná příroda venkova, ledovcová údolí, majestátní hrady i rušný Dublin. Zažijete atmosféru pravých irských hospod, ochutnáte voňavou irskou kávu a zatančíte si v rytmu tanců Celtic Steps.

Irsko 1

skupina max 8 osob

Cestomil

Ján

To nejkrásnější z Irska + Dublin + Moherské útesy

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 3*
  • do 8 osob

Objevte krásu zeleného Irska a proslulé Moherské útesy. Okouzlí Vás malebná příroda venkova i rušný Dublin. Zažijete atmosféru pravých irských hospod, ochutnáte voňavou irskou kávu a zatančíte si v rytmu tanců Celtic Steps.

10.8. - 15.8.2024 6 dní
od 48 900 Kč
cena za osobu

Irsko

Divoké zelené Irsko nabízí všem návštěvníkům nejen krásnou přírodu a bohatou historii, ale i podmanivou hudbu, výbornou whiskey a přátelskou atmosféru. Smaragdový ostrov si vás svou krásou ihned získá!

„Pokud máš to štěstí, že jsi Ir, máš štěstí víc než dost.“

Irské přísloví

Kdy navštívit Irsko

Březen

I když je březen v Irsku stále chladný, určitě byste si neměli nechat ujít tradiční oslavy dne svatého Patrika, patrona ostrova. Svátek připadá na 17. března, kdy se nejen v Dublinu konají průvody a všichni se oblékají do zelené. Určitě vyzkoušejte i speciální zelené pivo!

Červenec

Letní měsíce nabízí návštěvníkům vyšší teploty a dlouhé slunečné dny, které jsou ideální pro objevování krás Irska. Za návštěvu stojí také festival umění v městečku Galway, který se koná v druhé polovině měsíce.

Září

Na podzim se vám naskytne pohled na irské pláně pokryté kobercem vřesu. Zároveň si v tuto dobu můžete nerušeně užít Dublin, jelikož většina turistů již z města zmizela.

Jedinečné zážitky v Irsku

Město Galway

Galway je malebné městečko ležící na západě Irska. Pyšní se jedinečnou architekturou, spletitými barevnými uličkami i krásným okolím. Nedaleko se nachází národní park Connemara, který láká návštěvníky krásnými horami, vřesovišti, loukami a rozlehlými bažinami. Určitě navštivte i známé Moherské útesy, jenž patří k nejkrásnějším v zemi.

Univerzita v Dublinu

Dublinská univerzita je nejstarší vysokou školou v Irsku. Postavit ji nechala Alžběta I. v roce 1591 na místě bývalého kláštera. Za návštěvu v univerzitním areálu stojí jak velkolepé koleje, tak rozlehlé parky. Nevynechejte ani knihovnu z 18. století, kde se nachází až 3 miliony výtisků.

Okruh Ring of Kerry

Ring of Kerry je okružní cesta kolem poloostrova Iveragh pyšnící se krásnými panoramatickými výhledy na podmanivou horskou a pobřežní scenérii. Užít si můžete pohledy na skalnatá pobřeží, malebné vesnice, zelená údolí i Atlantický oceán.

Články přímo od našich průvodců

Wicklow Mountains

Národní park Wicklow Mountains a klášter Glendalough

Vstupte do Národního parku Wicklow Mountains, skrytého v srdci Irska, kde se můžete ponořit do krás irské přírody. A pokud toužíte po nalezení klidu a ducha minulých staletí, přijďte a…

Moherské útesy: drsná krása irského pobřeží

Vstupte na irské pobřeží a objevte jedno z nejikoničtějších míst na světě – Mohérské útesy, přírodní div, ale také symbolem odvahy a vytrvalosti.

Po stopách vylodění v Normandii aneb připomínka dne D

Normandie. Po vyslovení tohoto slova se někomu vybaví kousek francouzského pobřeží při Atlantiku, který se pyšní svou surovou krásou. Většina z nás si však Normandii spojuje s jednou z největších…

Vesničky Riquewihr a Ribeauvillé, pravé Alsasko

Poznejte kouzelné vesničky Riquewihr a Ribeauvillé, skryté v srdci fraqncouzského Alsaska a poznejte pravou tvář úžasného kraje vína, čápů a rozinkové bábovky!

Co o nás řekli naši klienti?

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd byl opravdu vydařený, ubytování výborné čisté, prostorné i když dále od centra, program pro děti skvělý a neméně skvělý byl i průvodce. Za nás palec nahoru.

Ivana Hájková

Vyškov

To nejkrásnější z Cornwallu + bájné Glastonbury
s Cestomilkou Michalou
Po loňské výborné zkušenosti, kdy jsme poznávali s cestomilkou Věrkou Bretaň, jsme si tentokrát z Vaší nabídky vybraly zájezd do Cornwallu. A opět to byla dobrá trefa. Téměř rodinný výlet: 6 účastníků a průvodkyně Míša, která se o nás starala jako o vlastní, za což jí patří velký dík. Oceňujeme zejména její řidičské a organizační schopnosti, zároveň dobře sestavený program tak, abychom v daném čase stihli vidět ta nejzajímavější místa a přitom mohli zažít i neuspěchanou pohodovou atmosféru. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit na další výlet s Vámi. Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Olga Hendrychová a Jana Pimková

Beroun

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd do Londýna byl perfektní a Vaše cestovní kancelář opět nezklamala. Velkou roli zde samozřejmě hrálo nádherné počasí, obloha bez mráčku po celé čtyři dny, což bylo na Londýn až neobvyklé. Průvodce David nám byl  po celou dobu zájezdu k dispozici, vysvětlil a poskytl důležité informace k programu, který se podle situace občas trochu měnil, ale vždy to bylo k prospěchu věci. Velmi jsem oceňovala jeho klidný a profesionální přístup, např. pokud se někdo po ukončení denního programu odpojil a cestoval samostatně do hotelu, vždy chtěl večer zprávu, že jsou všichni v pořádku.

Pro děti byl samozřejmě největší zážitek návštěva studia Harryho Pottera, což bylo také hlavní téma zájezdu. Dále musím velmi pochválit ubytování – hotel s restaurací a venkovním posezením poskytl vše co po náročném dni potřebujete. V noci naprostý klid  a ráno skvělá snídaně, ochotný personál. Zájezd jsem si společně s dětmi moc užila .

 

Libuše Strouhalová

Miřetice

Paříž a Disneyland, pro děti i rodiče
s Cestomilkou Janou

Zájezd jsme si maximálně užili. Ubytování nás velice mile překvapilo. Veškeré pohodlí. Naše průvodkyně Jana byla alespoň pro nás nenahraditelná. Moc jí za to děkujeme. Zájezd perfektně zorganizovaný, výklad a historie nádherně popsaná. Zážitky jednoznačně Disneyland a Eiffelova věž.

Dana Křištofová

Havířov-Bludovice