Poznávací zájezdy do Irska

Objevte krásu zeleného Irska. Okouzlí Vás malebná příroda venkova i rušný Dublin. Zažijete atmosféru pravých irských hospod, ochutnáte voňavou irskou kávu a zatančíte si v rytmu tanců Celtic Steps.

Irsko 1

Cestomilka

Ivet

To nejkrásnější z Irska + Dublin + Moherské útesy

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 3*
  • 8 - 15 osob

Objevte krásu zeleného Irska a proslulé Moherské útesy. Okouzlí Vás malebná příroda venkova i rušný Dublin. Zažijete atmosféru pravých irských hospod, ochutnáte voňavou irskou kávu a zatančíte si v rytmu tanců Celtic Steps.

2.6. - 7.6.2023 6 dní
od 34 901 Kč
cena za osobu

Irsko

Divoké zelené Irsko nabízí všem návštěvníkům nejen krásnou přírodu a bohatou historii, ale i podmanivou hudbu, výbornou whiskey, výborné jídlo a přátelskou atmosféru. Smaragdový ostrov si vás svou krásou ihned získá!

Kdy do Irska

Březen

I když je březen v Irsku stále chladný, určitě byste si neměli nechat ujít tradiční oslavy dne svatého Patrika, patrona ostrova. Svátek připadá na 17. března, kdy se nejen v Dublinu konají průvody a všichni se oblékají do zelené. Určitě vyzkoušejte i speciální zelené pivo!

Červenec

Letní měsíce nabízí návštěvníkům vyšší teploty a dlouhé slunečné dny, které jsou ideální pro objevování krás Irska. Za návštěvu stojí také festival umění v městečku Galway, který se koná v druhé polovině měsíce.

Září

Na podzim se vám naskytne pohled na irské pláně pokryté kobercem vřesu. Zároveň si v tuto dobu můžete nerušeně užít Dublin, jelikož většina turistů již z města zmizela.

Zažijte Irsko autenticky...

Město Galway

Galway je malebné městečko ležící na západě Irska. Pyšní se jedinečnou architekturou, spletitými barevnými uličkami i krásným okolím. Nedaleko se nachází národní park Connemara, který láká návštěvníky krásnými horami, vřesovišti, loukami a rozlehlými bažinami. Určitě navštivte i známé Moherské útesy, jenž patří k nejkrásnějším v zemi.

Univerzita v Dublinu

Dublinská univerzita je nejstarší vysokou školou v Irsku. Postavit ji nechala Alžběta I. v roce 1591 na místě bývalého klášteru. Za návštěvu v univerzitním areálu stojí jak velkolepé koleje, tak rozlehlé parky. Nevynechejte ani knihovnu z 18. století, kde se nachází až 3 miliony výtisků.

Okruh Ring of Kerry

Ring of Kerry je okružní cesta kolem poloostrova Iveragh pyšnící se krásnými panoramatickými výhledy na podmanivou horskou a pobřežní scenérii. Užít si můžete pohledy na skalnatá pobřeží, malebné vesnice, zelená údolí i Atlantický oceán.

Přečtěte si o Irsku na našem blogu

Vydejte se za portským vínem tam, kde je doma

Prosluněná krajina v zeleném údolí řeky Douro poskytuje skvělé podmínky nejen pro vznik portského vína, ale i pro skvělé zážitky všem návštěvníkům. Přečtěte si naše tipy, co všechno tu můžete…

Univerzitní město Oxford

Oxford – nejslavnější univerzita světa

8 panovníků, 47 držitelů Nobelovy ceny, 56 premiéru a prezidentů, 12 svatých, 89 arcibiskupů, 18 kardinálů, jeden vzdoropapež, nespočet věhlasných spisovatelů a vědců. Pokud jste si přečetli nadpis, určitě je…

10 důvodů proč na dovolenou do Toskánska

Už jste poznali půvab Toskánska? Od Alp, přes nejnižší vinařská údolí Chianti, až po teplé moře, Toskánsko je plné krás, které paradoxně jen málo našinců navštívilo. Vydejte se do kolébky…

Co o nás řekli naši klienti?

Za kouzlem vánočního Říma
s Cestomilkou Ivankou

Na doporučení kamarádky, která s Cestomily absolvovala Paříž, jsem se rozhodli vyzkoušet vánoční Řím. A určitě nelitujeme! Nejenom, že jsme viděli vše, co jsme vidět chtěli (a co běžně nabízejí velké CK), ale nespornou výhodou je cestování v malé skupině.

Hana, Iva a Otomar Gottsteinovi

Písek

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda 🙂 Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

Martina Krejčiříková

Hodonín

Barcelonou po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

„Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás „bezpečně“ prováděla městem (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají…). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem“

Blanka a Mojmír Šťastní

Sedlnice

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás.“

Eva Gajdůšková

Biskupice