Poznávací zájezdy do Dubaje

Navštivte s námi Dubaj, město známé pro své nekonečné možnosti k nakupování, mrakodrapy až do nebe, písečné pláže a všudypřítomný luxus.

Dubaj 1

ZÁJEZD JEN PRO 8 OSOB
Patrik Strnad

Cestomil

Patrik

Krásy Dubaje + výlet do pouště + nákupy

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 3*
  • Max. 8 osob

Dubaj je symbolem luxusu a bohatství, ale svým návštěvníkům toho nabízí mnohem víc. Vydejte se s námi objevovat její historická místa, nechte se učarovat nejvyšší stavbou světa a ochutnejte místní kuchyni.

23.10. - 27.10.2024 5 dní
28.11. - 2.12.2024 5 dní
od 31 901 Kč
cena za osobu

Dubaj

Pokud jste se někdy začetli do příběhu pohádek Tisíce a jedné noci, pak jistě rádi přijmete pozvání do světa nevídaného a okázalého bohatství a nekonečných možností. Taková je dnešní Dubaj, kde se neskutečné stává realitou. Vydejte se s námi objevovat nejen historická místa, ale především se nechte učarovat nejvyšší stavbou světa a navštivte při té příležitosti světovou výstavu EXPO 2020!

Kdy do Dubaje

Leden

S oblohou bez mráčku, tropickými teplotami a nabitým festivalovým kalendářem, je leden skvělý pro návštěvu Dubaje. Jednou z nejdůležitějších událostí, která láká návštěvníky z celého světa, je Dubai Shopping Festival.

Březen

Březen nabízí svým návštěvníkům stále příjemné letní teploty, nižší ceny a méně turistů. V tuto dobu si také bez obav užijete koupání.

Listopad

Na začátku listopadu máte stále šanci vyhnout se největšímu náporu turistů a přitom si užít všech výhod, které toto období nabízí. Vydejte se třeba na výlet do pouště nebo objevujte krásy Staré Dubaje.

Zažijte Dubaj autenticky...

Poznejte Starou Dubaj

Dubaj nejsou jen nákupní centra a mrakodrapy. Vydejte se do některé z historických částí, obdivujte zdejší stavby z korálů a rozhodně nevynechejte tradiční trhy. Najdete zde vše od šperků z 24karátového zlata přes kopečky šafránu či kardamomu, až po duhové látky, ze kterých vám krejčí ušije oděv na míru.

Projeďte se na lodi abra

Nejlepším a nejlevnějším prostředkem, jak se dostat přes Dubajský záliv, je abra, tradiční dřevěná loď vybavená motorem. Cesta stojí pouhý 1 dirham, který platíte přímo převozníkovi. Během plavby budete mít rovněž možnost prozkoumat architekturu města, od moderních skleněných staveb až po starší domy z korálů a kamene s větrnou věží barjeel, jež vytváří přirozené větrání a chlazení.

Užijte si noční velkoměsto

Dubaj je bezpochyby kouzelné město v kteroukoli denní dobu, ale zážitek z nočního života v Dubaji by si žádný návštěvník rozhodně neměl nechat ujít. Vydejte se na vyhlídku mrakodrapu Burj Khalifa, shlédněte představení obří tančící fontány na světě, projděte se luxusní čtvrtí Dubai Marina nebo si užijte noční safari v poušti. Možností je mnoho!

Ain Dubai

Ain Dubai: největší vyhlídkové kolo na světě

Pokud toužíte po zážitku, který vaše srdce překvapí a vaše duši nadchne, neváhejte! Zkroťte svou touhu po dobrodružství a vydejte se na cestu do Dubaje, kde vás čeká Ain Dubai…

Přírodní rezervace Camargue

Přírodní park Camargue

Poznejte oblast Camargue, která se zcela vymyká obrázku, který si většina z nás utvořila o regionu Provence. V této jedinečné lokalitě najdeme místní bílé koně, černé býky, růžové plameňáky, bílou…

Vítězný oblouk v Bruselu

Šarmantní Brusel

Brusel? To je Grand-Place, Atomium, Čůrající chlapeček, hranolky, waffle, pivo, čokoláda a mnoho dalšího! Navštívíte ho společně s námi?

Ostrov Skye a kolonie tuleňů

Drsná krása Skotska, moře, tuleni a pohádkové přístavní městečko Portree. To a mnohem více vám nabídne surově nádherný ostrov Skye.

Co o nás řekli naši klienti?

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd byl opravdu vydařený, ubytování výborné čisté, prostorné i když dále od centra, program pro děti skvělý a neméně skvělý byl i průvodce. Za nás palec nahoru.

Ivana Hájková

Vyškov

To nejkrásnější z Cornwallu + bájné Glastonbury
s Cestomilkou Michalou
Po loňské výborné zkušenosti, kdy jsme poznávali s cestomilkou Věrkou Bretaň, jsme si tentokrát z Vaší nabídky vybraly zájezd do Cornwallu. A opět to byla dobrá trefa. Téměř rodinný výlet: 6 účastníků a průvodkyně Míša, která se o nás starala jako o vlastní, za což jí patří velký dík. Oceňujeme zejména její řidičské a organizační schopnosti, zároveň dobře sestavený program tak, abychom v daném čase stihli vidět ta nejzajímavější místa a přitom mohli zažít i neuspěchanou pohodovou atmosféru. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit na další výlet s Vámi. Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Olga Hendrychová a Jana Pimková

Beroun

Do Londýna za Harry Potterem
s Cestomilem Davidem

Zájezd do Londýna byl perfektní a Vaše cestovní kancelář opět nezklamala. Velkou roli zde samozřejmě hrálo nádherné počasí, obloha bez mráčku po celé čtyři dny, což bylo na Londýn až neobvyklé. Průvodce David nám byl  po celou dobu zájezdu k dispozici, vysvětlil a poskytl důležité informace k programu, který se podle situace občas trochu měnil, ale vždy to bylo k prospěchu věci. Velmi jsem oceňovala jeho klidný a profesionální přístup, např. pokud se někdo po ukončení denního programu odpojil a cestoval samostatně do hotelu, vždy chtěl večer zprávu, že jsou všichni v pořádku.

Pro děti byl samozřejmě největší zážitek návštěva studia Harryho Pottera, což bylo také hlavní téma zájezdu. Dále musím velmi pochválit ubytování – hotel s restaurací a venkovním posezením poskytl vše co po náročném dni potřebujete. V noci naprostý klid  a ráno skvělá snídaně, ochotný personál. Zájezd jsem si společně s dětmi moc užila .

 

Libuše Strouhalová

Miřetice

Paříž a Disneyland, pro děti i rodiče
s Cestomilkou Janou

Zájezd jsme si maximálně užili. Ubytování nás velice mile překvapilo. Veškeré pohodlí. Naše průvodkyně Jana byla alespoň pro nás nenahraditelná. Moc jí za to děkujeme. Zájezd perfektně zorganizovaný, výklad a historie nádherně popsaná. Zážitky jednoznačně Disneyland a Eiffelova věž.

Dana Křištofová

Havířov-Bludovice