Poznávací zájezdy do Dubaje

Navštivte s námi Dubaj, město známé pro své nekonečné možnosti k nakupování, mrakodrapy až do nebe, písečné pláže a všudypřítomný luxus.

Dubaj 1

Cestomil

Patrik S.

Krásy Dubaje a výlet do pouště

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • Hotel 4*
  • 8 - 15 osob

Dubaj je symbolem luxusu a bohatství, ale svým návštěvníkům toho nabízí mnohem víc. Vydejte se s námi objevovat její historická místa, nechte se učarovat nejvyšší stavbou světa a ochutnejte místní kuchyni!

20.10. - 23.10.2022 4 dny
od 25 901 Kč
cena za osobu

Dubaj

Pokud jste se někdy začetli do příběhu pohádek Tisíce a jedné noci, pak jistě rádi přijmete pozvání do světa nevídaného a okázalého bohatství a nekonečných možností. Taková je dnešní Dubaj, kde se neskutečné stává realitou. Vydejte se s námi objevovat nejen historická místa, ale především se nechte učarovat nejvyšší stavbou světa a navštivte při té příležitosti světovou výstavu EXPO 2020!

Kdy do Dubaje

Leden

S oblohou bez mráčku, tropickými teplotami a nabitým festivalovým kalendářem, je leden skvělý pro návštěvu Dubaje. Jednou z nejdůležitějších událostí, která láká návštěvníky z celého světa, je Dubai Shopping Festival.

Březen

Březen nabízí svým návštěvníkům stále příjemné letní teploty, nižší ceny a méně turistů. V tuto dobu si také bez obav užijete koupání.

Listopad

Na začátku listopadu máte stále šanci vyhnout se největšímu náporu turistů a přitom si užít všech výhod, které toto období nabízí. Vydejte se třeba na výlet do pouště nebo objevujte krásy Staré Dubaje.

Zažijte Dubaj autenticky...

Poznejte Starou Dubaj

Dubaj nejsou jen nákupní centra a mrakodrapy. Vydejte se do některé z historických částí, obdivujte zdejší stavby z korálů a rozhodně nevynechejte tradiční trhy. Najdete zde vše od šperků z 24karátového zlata přes kopečky šafránu či kardamomu, až po duhové látky, ze kterých vám krejčí ušije oděv na míru.

Projeďte se na lodi abra

Nejlepším a nejlevnějším prostředkem, jak se dostat přes Dubajský záliv, je abra, tradiční dřevěná loď vybavená motorem. Cesta stojí pouhý 1 dirham, který platíte přímo převozníkovi. Během plavby budete mít rovněž možnost prozkoumat architekturu města, od moderních skleněných staveb až po starší domy z korálů a kamene s větrnou věží barjeel, jež vytváří přirozené větrání a chlazení.

Užijte si noční velkoměsto

Dubaj je bezpochyby kouzelné město v kteroukoli denní dobu, ale zážitek z nočního života v Dubaji by si žádný návštěvník rozhodně neměl nechat ujít. Vydejte se na vyhlídku mrakodrapu Burj Khalifa, shlédněte představení obří tančící fontány na světě, projděte se luxusní čtvrtí Dubai Marina nebo si užijte noční safari v poušti. Možností je mnoho!

Univerzitní město Oxford

Oxford – nejslavnější univerzita světa

8 panovníků, 47 držitelů Nobelovy ceny, 56 premiéru a prezidentů, 12 svatých, 89 arcibiskupů, 18 kardinálů, jeden vzdoropapež, nespočet věhlasných spisovatelů a vědců. Pokud jste si přečetli nadpis, určitě je…

10 důvodů proč na dovolenou do Toskánska

Už jste poznali půvab Toskánska? Od Alp, přes nejnižší vinařská údolí Chianti, až po teplé moře, Toskánsko je plné krás, které paradoxně jen málo našinců navštívilo. Vydejte se do kolébky…

Albánie, zapomenutý kout Evropy

Albánie má tak nádhernou přírodu, že je až s podivem, jak dlouho jí trvalo dostat se na seznamy cestovních kanceláří. Důležité však je, že se na ně konečně dostala a…

Co o nás řekli naši klienti?

Za kouzlem vánočního Říma
s Cestomilkou Ivankou

Na doporučení kamarádky, která s Cestomily absolvovala Paříž, jsem se rozhodli vyzkoušet vánoční Řím. A určitě nelitujeme! Nejenom, že jsme viděli vše, co jsme vidět chtěli (a co běžně nabízejí velké CK), ale nespornou výhodou je cestování v malé skupině.

Hana, Iva a Otomar Gottsteinovi

Písek

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda 🙂 Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

Martina Krejčiříková

Hodonín

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás.“

Eva Gajdůšková

Biskupice

Barcelonou po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

„Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás „bezpečně“ prováděla městem (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají…). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem“

Blanka a Mojmír Šťastní

Sedlnice