+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Kdo jsou Cestomilové?

Cestovka jako žádná jiná

Naše zájezdy jsou originální, připravené specialisty ve svém oboru.

Jsme specialisté

Znalí, zcestovalí a v dané zemi se pohybujeme jako ryba ve vodě.

Jako na rodinné dovolené

Skupina 8 – 12 osob je ta nejlepší na poznávání nové země.

Místo katalogu zážitky

Zajistíme Vám vše, od A do Z a ještě Vám připravíme celou řadu zážitků.

 

Kam vás srdce táhne?

Réunion a Mauricius

EXOTICKÁ DOVOLENÁ | S PRŮVODCEM

Poznejte tropický ráj v srdci Indického oceánu, objevte činnou sopku a rozeklané štíty, seznamte se s kreolskou kulturou a užijte si tyrkysové laguny a písečné pláže.

Mexiko, Guatemala, Belize, Honduras

S PRŮVODCEM | 3*/ 4* HOTEL

Zájezd plný zážitků vás zavede na území čtyř zemí, kde se rozkládala tajuplná mayská říše. Setkáte se s potomky tohoto národa, objevíte tajemné chrámy, koloniální architekturu, nádhernou přírodu i překrásné pláže.

Mexiko, mayské pyramidy a Karibik

S PRŮVODCEM | 3* / 4* HOTEL

Vydejte se po stopách vyspělé mayské civilizace do Mexika, Guatemaly a Belize. Navštívíte indiánskou rezervaci, vyrazíte za dobrodružstvím do džungle a několik dní si budete užívat písečné pláže Karibiku.

Velkoměsto New York letecky

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Navštivte jedno z nejdynamičtějších a nejzábavnějších měst na světě. Vychutnáte si výhled z nejznámějších světových mrakodrapů, poznáte největší světová muzea a ochutnáte celosvětovou kuchyni.

Havajské ostrovy a Pearl Harbor

S PRŮVODCEM | 2* NEBO 3* HOTEL

Objevte pláže jako z filmového plátna, panenskou přírodu Havaje a poklady podmořského světa. Užijete si poznávání krás souostroví, potápění, surfing i taneční večery.

Francouzská Polynésie, ostrovy ráje

EXOTICKÁ DOVOLENÁ | S PRŮVODCEM

Objevte ostrovy Bora Bora a Tahiti, užijte si krmení žraloků a mazlení s rejnoky, poznejte úchvatnou tropickou přírodu, navštívte džungli a ochutnejte tradiční polynéskou kuchyni.

Za Silvestrem do Las Vegas

BEZ PRŮVODCE | 2*/ 3* HOTEL

Užijte si Las Vegas ve vlastním stylu! Navštivte známá kasina, vyhlídkovou věž Stratosphere Tower, nakupte ve Fashion Outlets Las Vegas a vychutnejte si večerních show na Fremont Street.

Silvestr v Las Vegas a Údolí ohňů

S PRŮVODCEM | 2* / 3* HOTEL

Oslavte příchod Nového roku stylově v Las Vegas! Čeká Vás jedninečná atmosféra kasínového velkoměsta, výlet do Údolí ohňů a Údolí smrti, projížďka po nejslavnější silnici světa route 66 a typická americká kuchyně.