+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Poznávací zájezdy do Paříže

(Letecky z Prahy a Vídně)

 

Objevte s námi nejkrásnější město v Evropě, které se hrdě tyčí nad půvabnou řekou Seinou. Vydáme se na večerní prohlídku muzeem Louvre, ochutnáme tradiční francouzskou kuchyni a poznáme místa ve Versailles, kam měl přístup jen král.

 

 

 

Paříž a Versailles, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Poznejte centrum umění a módy ze všech úhlů. Navštivte umělecký Montmartre, odhalte impozantní muzeum Louvre, vyjeďte na vrchol Eiffelovy věže a ochutnejte francouzskou kuchyni.

 

Za pohádkovým světem Disneylandu

PRO RODIČE A DĚTI | 4* HOTEL

Užijte si pohádkový svět pro děti a dospělé a nikdy nekončící zábavu v obou parcích Disneylandu! Hotel nedaleko parků budete mít po celý den k dispozici.

Na skok do Paříže, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Užijte si skvělý prodloužený víkend v Paříži! Projeďte se lodí po Seině, vystoupejte na Eiffelovu věž a nechte se unést krásou královského sídla Versailles.

 

Paříž, Disneyland a ZOO, letecky z Prahy

PRO RODIČE A DĚTI | 3* HOTEL

Vydejte se po stopách Šifry Mistra Leonarda, vystoupejte na vrchol Eiffelovy věže, objevte tajemství muzea Objevů a odvažte se v zábavním parku Disneylandu. Se slevou pro děti.

Paříž a Versailles, letecky z Vídně

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Poznejte centrum umění, módy a luxusu ze všech úhlů. Navštivte romantický Montmartre, prohlédněte si sbírky muzea Louvre, vyjeďte na vrchol Eiffelovy věže a ochutnejte francouzskou kuchyni.

Paříž pro dva, letecky z Prahy

PRO ZAMILOVANÉ | 3* HOTEL

Vychutnejte si Paříž jen ve dvou v romantickém hotelu v centru města. Objevte malebná zákoutí, taneční večery na břehu Seiny, posezení u sklenice vína a večerní projížďku Paříží na lodi.

Paříž, Versailles a Eiffelova věž, letecky

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Užijte si Paříž v pohodovém tempu! Celých 5 dní v této kulturní a umělecké metropoli Vám to zaručí. Čas bude na památky, francouzskou kuchyni i netradiční zážitky.

Za nákupy do Paříže, letecky z Prahy

ZA NÁKUPY | PRO ŽENY

Odpočiňte si od spousty starostí a staňte se na chvíli opravdovou Pařížankou. Dopřejte si posezení u vína ve výhradně dámském kolektivu, objevte kouzlo francouzské módy a využijte lednových slev!

Na skok do Paříže, za nákupy ve slevách

NÁKUPY VE SLEVÁCH | 3* HOTEL

Užijte si tři dny nákupů v Paříži, oblékněte se do francouzské módy a objevte kouzlo této metropole. Slevy jsou v této době od 25% do 75%!

Paříž plná zážitků, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Netradiční zájezd za zážitky do Paříže letecky z Prahy. Vychutnejte si piknik pod Eiffelovou věží, představení kabaretu Moulin Rouge a ohňostroj ve Versailles s Cestomily.

 

Paříž a nejkrásnější zámky Francie

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Objevte to nejlepší z Paříže a dva nejkrásnější zámky v celé Francii! Královský palác Versailles i jeho předlohu, zámek Vaux-le-Vicomte. 

Neznámá místa Paříže, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 4* HOTEL 

Tajemná zákoutí Paříže, luxusní hotel, večeře v michelinské restauraci nebo představení v kabaretu Moulin Rouge. Letecký eurovíkend pro opravdové V.I.P. cestovatele.

 

Do Paříže na autosalon, letecky

ZA SPORTEM | PRO MUŽE

Užijte si nejluxusnější a nejmodernější auta dnešní doby! Krásné vozy s krásnými modelkami na jednom z nejznámějších světových autosalonů v Paříži!

Paříž pro gurmány, letecky z Prahy

PRO GURMÁNY | 3* HOTEL 

Ochutnejte největší speciality francouzské kuchyně. Dopřejte si savojské sýrové speciality, bretaňské palačinky a pařížskou kačenu v michelinské restauraci. Vše pak proložte vyhlášenými kavárnami!

Halloween a strašidelná Paříž

PRO ODVÁŽNÉ | 3* HOTEL

Máte pro strach uděláno? Vydejte se tedy do nekonečných spletí pařížských katakomb, navštivte muzeum s podivnými anatomiemi zvířecích těl a projděte se po pařížském hřbitově Pere Lachaise!

Kouzlo vánoční Paříže, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Vánoční výzdoba Paříže, adventní trhy a vůně ze všech koutů Vás naladí atmosférou Vánoc. Vydejte se na největší adventní trh na Champs-Elysées a do vánoční Versailles s průvodkyní Věrkou.

Silvestrovská Paříž, letecky z Prahy

S PRŮVODCEM | 3* HOTEL

Oslavte Silvestr se sklenkou pravého šampaňského u Eiffelovy věže a užijte si neopakovatelnou atmosféru v ulicích Paříže. Poznejte muzeum Louvre, zámek Versailles a Eiffelovu věž.

Paříž a degustace vín, letecky z Prahy

PRO MILOVNÍKY VÍNA | 3* HOTEL 

Poznejte Paříž a degustujte stovky vín z různých oblastí Francie. Užijte si příjemnou vánoční atmosféru Paříže a ochutnávejte vína v interiérech muzea Louvre s Cestomilkou Věrkou. 

 

Nechte se inspirovat Paříží

Město nad Seinou, centrum umění, módy, kultury. Nabízí řadu nevšedních zážitků. Proleťte se nad ní vrtulníkem nebo vyhlídkovým balónem. Ponořte se do sbírek muzea Louvre, vychutnejte si romantickou večeři na lodi nebo výhled z vrcholu Eiffelovy věže. 

 


velká mapa

 

Kdy do Paříže

 • SRPEN – Pařížané mají prázdniny a jsou pryč. Paříž je v tomto měsíci jen pro turisty. Odradit může snad jen vyšší teplota.
 • ZÁŘÍPařížané se sice pomalu vracejí a místy kolabuje doprava, ale o to méně je v ulicích turistů a teplota je ideální na poznávání. 

 

 

 

"Paříž, to je pohyblivý svátek.  Ať se hnete kamkoliv, jde stále s Vámi." 

Ernest Hemingway

 

 

Zažijte Paříž autenticky ...

 

Výhled z mrakodrapu nebo z koše horkovzdušného balónu

Jeden z nejkrásnějších pohledů na Paříž je z výšky. A protože Paříž leží v tzv. Pařížské pánvi, není takových příležitostí mnoho. Turisty hojně navštěvovaný Montmartre nebo vrchol Eiffelovy věže Vám sice poskytne dech beroucí rozhled na střechy pařížských domů, musíte se o něj však dělit s dalšími zvědavci. Naším doporučením je proto střecha montparnasského mrakodrapu, který jako solitér stojí v centru Paříže. Je to zároveň místo, odkud je krásně vidět pařížská perla, Eiffelova věž. Vyhlídka je doplněná o restauraci, kavárnu a krytou vyhlídku s interaktivními obrazovkami a popisy památek.

 

Pokud přeje pěkné počasí a nefouká vítr, můžete si v parku André-Citroën vyzkoušet let horkovzdušným balónem. Jeden z největších balónů na světě je pěvně ukotven k zemi a jediný pohyb, který je mu umožněn, je kolmo do výšky 150 metrů. Přesto jde o skvělý zážitek. Balón navíc plní funkci identifikátoru kvality ovzduší, neboť mění svou barvu podle míry znečištění. 

 

 

Vůně francouzských parfémů značky Fragonard

Paříž je stejně jako celá Francie neodmyslitelně spojená s vůní parfémů. Tento módní doplněk řady žen a mužů má za cíl vyvolávat u svých nositelů různé pocity a touhy. My při své návštěvě Paříže zavítáme do slavné parfumerie Fragonard, která má svou centrálu na jihu Francie ve městě Grasse. Název získala tato firma po slavném rodáku, malíři Jean-Honoré Fragonardovi. V parfumerii se seznámíte s historií výroby parfémů, prohlédnete si sbírky flakónků a etiket a přičichneme k nejznámějším parfémům této značky. Pak už jen stačí zakoupit pár vzorků domů.

 

 

Pařížská kuchyně 

Pařížská kuchyně v sobě mísí vlivy všech francouzských regionů. V Paříži můžete ochutnat například savojské sýrové pokrmy jako fondue či raclette, alsaskou kuchyni se zelím a klobásami, nebo bretaňské palačinky ohromující počtem variací. Typickým pařížským pokrmem je vydatná cibulová polévka, v minulosti považována spíše za pokrm chudých vrstev. Dnes ji dostanete ve všech typech restaurací od těch nejlevnějších až po nejdražší. Nesmíme opomenout ani konfitované kachní stehno na pomerančích, u něhož gurmáni jistě ocení měkkou a křehkou konzistenci masa, vypečenou kůžičku a delikátní chuť, nebo kohouta na víně. 

 

A co si vlastně v Provence objednat k jídlu?

 

 • Soupe à l`oignon gratinée - Gratinovaná cibulová polévka
 • Médaillon de bloc de foie gras - Paštika z kachních jater
 • Chèvre rôti sur salade - Rozpečený kozí sýr na toastu a salátovém lůžku
 • Cuisse de canard confit - Konfitované kachní stehýnko
 • Gigot d`agneau rôtie à la fleur de thym - Jehněčí kýta na tymiánu
 • Saumon au champagne - Filet z lososa na šampaňské omáčce
 • Crème brûlée - Vychlazený smetanovo vaječný krém s karamelovou krustou
 • Coupe kolonel - Citrónový sorbet v ledově vychlazené vodce
 • Mousse au chocolat - Čokoládová pěna

 

 

Bazilika Saint-Denis

Obrázek
MÍSTO PRO KRÁLE
Stavba je pýchou gotické architektury, a přestože Vás na první pohled nemusí okouzlit, při vstupu dovnitř se Vám zatají dech. Nádherná hra světel a stínů umocněna barevnými vitrážemi a ohromujícím prostorem působí monumentálně. Sám panovník Francie dohlížel na její dokončení. Stavba i přilehlé opatství Saint-Denis se tak stalo prototypem královských staveb v celé zemi.

 

Eiffelova věž

Obrázek
SLAVNÁ OCELOVÁ DÁMA
K příležitosti pravidelně se konajících výstav začaly v Paříži růst nové paláce, výstavní prostory, zahájila se výstavba metra a došlo k elektrifikaci ulic a bulvárů. Paříž touto modernizací rozkvétala, přesto jí stále chyběla ona třešnička na dortu. Soutěže na výstavbu pařížské rozhledny se zúčastnilo okolo 300 soutěžících a mezi účastníky byla i firma inženýra Gustava Eiffela, která se specializovala na kovové konstrukce.

 

Opera Garnier

Obrázek
NEJKRÁSNĚJŠÍ OPERA SVĚTA
Stavba patří svou architekturou mezi světové unikáty. Celá třetina budovy je tvořena překrásným mramorovým schodištěm vedoucím do Grand Foyer, tedy do velké síně, která svým vzhledem připomíná Zrcadlový sál ve Versailles a do hlediště zdobeného červenou a zlatou barvou. Hlavní sál je pak osvětlen majestátním osmitunovým křišťálovým lustrem.