Poznávací zájezdy do Hong Kongu

Hong Kong nabízí nejen mrakodrapy a nekonečná panoramata, ale také jedinečnou směs moderny s tradicí a prolínající se západní a východní svět.

Hong Kong 1

Cestomilka

Šárka

Barvy a vůně Hong Kongu a Macaa

  • letecky z Prahy
  • Profesionální průvodce
  • 8 - 15 osob

Hongkong, bývalá perla britských kolonií, je místem, kde se setkává východ se západem, aby společně vytvořily skutečně jedinečnou kulturu. Vydejte se s námi objevovat vysoké mrakodrapy, výborné jídlo, buddhistické chrámy a zjistěte, co dělá Hong Kong tak výjimečný!

Termín na vyžádání

Hong Kong

Hong Kong je známý jako ráj nakupujících. V Hongkongu je toho však mnohem víc. Návštěvníci si mohou vychutnat výhled na město z okolních zelených kopců, ochutnat místní jídlo, užít si festivaly nebo navštívit místa, kde se natáčely slavné filmy.

Kdy do Hong Kongu

Červen

V červnu by měli návštěvníci počítat s vyššími teplotami a vlhkostí. Proto je počasí ideální spíše pro outdoorové a vodní aktivity. V červnu se také obvykle slaví Festival dračích lodí, který nabízí zajímavé zpestření.

Říjen

Podzim je nejlepší období pro návštěvu Hong Kongu. Teploty se pohybují mezi 19 až 28 stupni Celsia, je tu dostatek slunečního svitu, nízká vlhkost a stabilní počasí.

Prosinec

Teploty v zimě se v průměru pohybují mezi 14 až 19 stupni Celsia, ale mohou klesnout až k 10. Zima je ideální jak pro objevování krás Hong Kongu, tak pro nakupování. A nebojte se smlouvat!

Zažijte Hong Kong autenticky...

Asijská kuchyně

Hongkong je známý jako kulinářské hlavní město Asie. Ochutnat byste rozhodně měli typický dim sum, hot pot, polévku wonton, smažené rybí koule nebo netradiční ananasový chléb. Pokrmy jsou připravované z čerstvých a lokálních surovin. Kromě místní kuchyně si můžete pochutnat i na celé řadě autentických jídel z Japonska, Koreje, Indie, Thajska nebo dokonce Afriky.

Victoria Peak

Vydat se na vrchol Victoria Peak a užít si z něj nádherný výhled je povinností každého návštěvníka Hongkongu. Na vyhlídce se můžete kochat pohledem z ptačí perspektivy na přístav Victoria a centrum metropole. Město se může pochlubit jedním z nejkrásnějších panoramat na světě. Vzhledem k tomu, že se zde nachází více než 1 500 mrakodrapů vyšších než 100 metrů, bývá Hongkong považován za „nejvertikálnější město světa“.

Vydejte se za portským vínem tam, kde je doma

Prosluněná krajina v zeleném údolí řeky Douro poskytuje skvělé podmínky nejen pro vznik portského vína, ale i pro skvělé zážitky všem návštěvníkům. Přečtěte si naše tipy, co všechno tu můžete…

Univerzitní město Oxford

Oxford – nejslavnější univerzita světa

8 panovníků, 47 držitelů Nobelovy ceny, 56 premiéru a prezidentů, 12 svatých, 89 arcibiskupů, 18 kardinálů, jeden vzdoropapež, nespočet věhlasných spisovatelů a vědců. Pokud jste si přečetli nadpis, určitě je…

10 důvodů proč na dovolenou do Toskánska

Už jste poznali půvab Toskánska? Od Alp, přes nejnižší vinařská údolí Chianti, až po teplé moře, Toskánsko je plné krás, které paradoxně jen málo našinců navštívilo. Vydejte se do kolébky…

Co o nás řekli naši klienti?

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Zájezd byl na jedničku, i přesto že byly demonstrace tak jsme je nepocítili, jen skrze dopravu, ale to nikdo z nás neovlivnil. Naše průvodkyně Magda byla skvělá, lepší průvodkyni jsme nemohly dostat, zaslouží si pořádnou odměnu. Byla naprosto skvělá, ukázala nám celou Paříž i něco navíc. Dokázala na za každé situace vyřešit přesun z jednoho místa na druhé. Užila jsem si to na 100%. Jsem ráda že jsem si vybrala vaši CK, další dovolení bude jedině od Vás.“

Eva Gajdůšková

Biskupice

Za kouzlem vánočního Říma
s Cestomilkou Ivankou

Na doporučení kamarádky, která s Cestomily absolvovala Paříž, jsem se rozhodli vyzkoušet vánoční Řím. A určitě nelitujeme! Nejenom, že jsme viděli vše, co jsme vidět chtěli (a co běžně nabízejí velké CK), ale nespornou výhodou je cestování v malé skupině.

Hana, Iva a Otomar Gottsteinovi

Písek

Barcelonou po stopách Gaudího
s Cestomilkou Markétou

„Barcelona nás učarovala. Poděkování patří určitě i průvodkyni, která nás „bezpečně“ prováděla městem (nyní mám na mysli avizované manifestace ve městě) a předvedla profesionální výkon a vše zvládala v pohodě. Moc bychom chtěli i ocenit přehlednost pokynů, které nám od vaší cestovní kanceláře došly (ne všechny to tak mají…). Věříme, že to nebyla naše poslední cesta s vaší cestovní kanceláří. S pozdravem“

Blanka a Mojmír Šťastní

Sedlnice

Za kouzlem vánoční Paříže
s Cestomilkou Magdou

„Celkově jsme se zájezdem velmi spokojené. Stala se z něj taková dámská jízda 🙂 Opravdu jsme se velmi nasmáli a zájezd si užili. Průvodkyně Magda má příjemný, profesionální, empatický přístup, který je opravdu třeba ocenit.

Martina Krejčiříková

Hodonín