+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Lyžování ve francouzských Alpách

(letecky z Prahy, Vídně a Krakova)

 

 

Lyžařská dovolená ve Francii je doslova pohádkou na horách. Dlouhé, široké a kvalitně upravené sjezdovky nabízí jedinečný zážitek. Výhodou je ubytování přímo na sjezdovce, nebo těsně pod ní. Stačí nazout lyžáky a vyrazit. Díky skvělému propojení sjezdovek je vyzujete zase až večer. Lyžování ve velmi vysokých nadmořských polohách nebo na ledovcích zaručuje stálou sněhovou pokrývku po většinu roku. Třešničkou Francouzských Alp je také skvělé polyžařské zázemí a výborná francouzská kuchyně!

 

 

Lyžařské podmínky

Francouzské Alpy zaručují díky své nadmořské výšce 600 - 3800 m.n.m. skvělé lyžařské podmínky od podzimu do jara. V těch nejvyhlášenějších ski areálech je lyžování možné dokonce až do května. Zamračených dní bývá ve Francii pomálu.

 

Ubytování

K ubytování doporučujeme zvolit tzv. chalet, tedy horskou chatu. Jde o malebné, 3* - 4* hotýlky, zařízené často ve dřevě. Výhodou těchto chat je, že jsou vždy v těsné blízkosti sjezdovky nebo vleku. Disponují také vlastním wellnessem, saunou, restaurací a barem.

 

Obrázek

Půjčovny lyží

Půjčovny lyží jsou ve Francouzských Alpách samozřejmostí. Nabízejí kvalitní lyže, snowboardy, lyžáky i hůlky za opravdu přijatelnou cenu (cca. 10 EUR/os/den).

 

Doprava

Doprava do Francouzských Alp je zajištěna pravidelnou leteckou linkou z Prahy, Vídně i Krakova. Na letišti Vás následně vyzvedne objednaný transfer a zaveze až k Vaší horské chatě.

 

Skipas

Skipas je možné zajistit na libovolný počet dní a platí Vám vždy na celé lyžařské středisko.

 

Obrázek

Lyžařský balíček zahrnuje

 

 • ubytování ve 3* horské chatě, hotelu (4* hotel za příplatek)
 • snídaně (polopenze za příplatek)
 • letenku tam a zpět včetně palivových poplatků,
 • transfer s řidičem z letiště na ubytování a zpět,
 • skipas do vybraného lyžařského areálu

 

 

Služby je možné objednat jednotlivě nebo jako balíček.

 

 • v případě 10 členné skupiny se cena balíčku pro 1 osobu pohybuje  od 17 000 Kč za 4 dny (3 noci)

 

 • V případě pouze 2 osob se cena balíčku pohybuje pro 1 osobu okolo 22 000 Kč za 4 dny (3 noci)

 

 

Obrázek

 

   Lyžařská střediska francouzských Alp

   LES SYBELLES

   PRO RODINY S DĚTMI
   Čtvrtá největší lyžařská oblast nabízí poklidnou alpskou atmosféru, široké sjezdovky, 310 kilometrů sjezdových tratí a skvělé podmínky pro freeride.

    

   TIGNES

   MILOVNÍCI FREERIDE
   Oblast Tignes je rájem pro freeride i klasické lyžování. Užijete si zde jak široké modré sjezdovky, tak černé tratě určené pro lyžařská esa.

    

   CHAMONIX Mont-Blanc

   ZAČÁTEČNÍCI I POKROČILÍ
   Vyhlášené lyžařské středisko přímo pod Mont Blancem nabízí lyžování úplně pro všechny kategorie lyžařů, snowboardistů a free riderů.

    

   VALFRÉJUS

   PRO RODINY S DĚTMI
   Menší středisko rodinného typu s příjemnou alpskou atmosférou nedaleko italských hranic. Ideální pro rodiny s dětmi, freeride a speedriding.

    

   LES TROIS VALLÉES

   NEJVĚTŠÍ A NEJZNÁMĚJŠÍ
   Trois Vallées je nejrozsáhlejší a nejvyhledávanější lyžařskou oblastí ve Francii. Nabízí 610 kilometrů sjezdovek a kvalitní polyžařské zázemí.

    

   LES DEUX ALPES

   NA LYŽE I V LÉTĚ
   Díky vysoké nadmořské výšce můžete vyrazit na lyže i v létě! Na své si přijdou opravdu všichni, kdo milují sníh a o zábavu je postaráno i po lyžování :-)