+420 774 449 306    (Volejte Po-Pá 8-17 hod. )

Cestomilka Míla

 

"Všude je krásně, ale Havaj je Havaj!"

 

Cestování jsem měla v oblibě již od malička. K průvodcovství jsem se dostala víceméně náhodně. Hned po maturitě jsem nastoupila do cestovní kanceláře, kde mě příprava a realizace zájezdů natolik okouzlila, že jsem vystudovala management cestovního ruchu.

 

Během vysokoškolského studia jsem pracovala střídavě jako průvodkyně a delegátka. Procestovala jsem tak téměř celou Evropu, nejraději provázím ve Francii, na Balkánském poloostrově a ve Švýcarsku. Získalo si mě moře, oceán a vrcholky hor, ideálně jejich kombinace. Snažím se, aby má práce byla co nejpestřejší a zahrnovala co nejvíce destinací. Jejich počet se snažím nestále rozšiřovat.

 

Provázím však i mimoevropské destinace. Opakovaně jsem vycestovala do USA, Kanady a Mexika, kde jsem se začala postupně rovněž věnovat provázení. Setkat se se mnou můžete tak na zájezdech na západním i východním pobřeží USA. Dlouhodobě jsem pobývala rovněž na Havaji, který jsem si vyloženě zamilovala, několikrát jsem procestovala všechny turistům přístupné ostrovy a rozhodně se sem budu navždy stále ráda vracet.​​

 

Kam vás srdce táhne?